AquaStop sprayu do butów: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

W artykule znajduje się szczegółowy przegląd innowacyjnych narzędzi AquaStop, dostosowanych nie tylko buty, ale także ubrania. Lek jest specjalną powłoką, która składa się wyłącznie z jednej części składowej. Został on opracowany przez Nanolab laboratorium znajduje się w Niemczech. Niemieccy naukowcy stworzyli ten produkt do ochrony materiału tekstylnego i skórzanego przed negatywnym wpływem różnego rodzaju zanieczyszczeń.

Table of Contents

Co to jest AquaStop?

Eksperci-naukowcy z Niemiec stworzyli unikalny nano-powłoką zaprojektowaną specjalnie do obróbki obuwie i ubrania & mdash; AquaStop natryskowego. Lek ten jest funkcjonalny, łatwy w użyciu i skuteczne w użyciu. Po powierzchnia została przetworzona za pomocą sprayu na buty nie są dotknięte przez jakiegokolwiek brudu lub deszczowej deszczowej pogody. Na leczonych produktem pozostaje absolutnie żadnego śladu. Teraz nie ma powodu, aby martwić się o wygląd i można nosić buty o jasnych barwach, mimo niepogody. Jest to możliwe ze względu na tworzenie powłok ochronnych odpornych hydrofobowych właściwości odstraszającego (namachivaya wilgoci) wysokiego stopnia.

buty natryskowe AquaStop mogą być stosowane do produktów skóry i zamszu i nubuku i tekstyliów. Warto zauważyć istotną jakość preparatu: po przetworzeniu dostęp powietrza jest zachowana. Stopy nie pocą się swobodnie „oddychać”.

Innowacyjna w proszku jest bardzo ekonomiczne. Wystarczy, aby obsłużyć po powierzchni buta (przepływ wynosi od 11 do 20 ml na 1 metr kwadratowy), a otrzymasz długotrwałe rzeczy ochrony przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń przez cały rok.

Wygląd

materiał

kompozycji rewolucyjnych narzędzi AquaStop do wody, w celu czyszczenia i pokrewnych nanocząstek. Ma więcej składników kompozycji nie dodaje.

Projekt

buty natryskowe AquaStop jest realizowany za pomocą odkurzacza ściernego w oryginalnym opakowaniu. Czy płynnej konsystencji, wykorzystywane do rozpylania na powierzchni buta.

spotkanie

A sprayu przeznaczony do ochrony obuwia przed zanieczyszczeniami i zwiększyć jej żywotność. W tym celu trzeba wykonać kilka prostych kroków.

 1. dokładnie czyszczenia obuwia z brudem, przemyciu (w razie potrzeby), i pozostawić do wyschnięcia.
 2. umieszczając fiolkę z roku AquaStop, w odległości 15 i mdash; 17 cm od butów, delikatnie rozpylać na powierzchni. Konieczne jest, aby zastosować jednolitą warstwę na całej powierzchni.
 3. Odczekać około pół godziny do wyschnięcia, a następnie w podobny sposób stosuje się drugą warstwę.
 4. Zostaw potraktowane buty są o 11 13 godzin, aż do całkowicie wysycha.

Zamówienie od AquaStop do. na stronie internetowej sprzedawcy

Funkcjonalność

Nowoczesny przemysł nie może zaoferować klientowi wszelkie środki odnoszące się do kategorii chemii gospodarczej, która mogłaby konkurować z AquaStop roku, dbając o butach domu. Teraz jest okazja, aby kupić takie buty, co jest naprawdę niezbędne dla duszy. Jest to możliwe ze względu na fakt, że buty, trampki i inne rodzaje obuwia, które zostały przetworzone w sprayu, będzie miała nowy wygląd w każdych warunkach pogodowych. Spray AquaStop nadaje się do każdego rodzaju obuwia. Oczywiście, trudno w to uwierzyć, ale teraz nie może bać brudne błoto białych adidasów lub zmoknąć w deszczu buty. Nano-powłoka odpychania wody, zraszania, zanieczyszczeń i innych niepożądanych zanieczyszczeń. Rezultatem jest Twój wygląd bez zarzutu w każdych warunkach pogodowych i nieskażonej nastroju.

W jaki sposób

osadza się na powierzchni NanoPowłoka butów zapewnia wysoki odpychania wody. Zapewnia to najbardziej minimalny kontakt obrabiany obuwiem rozpylających cząsteczki jakiejkolwiek cieczy lub zanieczyszczeń. Wziąć pod uwagę to, co jest średnie zużycie rozpylania na metr kwadratowy:

 • powierzchni zamszu 21 ml;
 • skóry i mdash; 11 ml;
 • tkanina i mdash; od 10 do 20 ml.
Aby dostać buffa, tylko ściśle stosować się do instrukcji na opakowaniu. Szacuje się, że natrysk 50 ml wystarcza do 10 zabiegów butów.

Opis

Spray AquaStop posiada liczne właściwości. Przyjrzeć się bliżej.

 1. Chroni obrabianą powierzchnię lub obuwia lub odzieży, odpychając ją zanieczyszczeń, wody i innych zanieczyszczeń. To stwarza optymalne warunki do dłuższego życia rzeczy (wzrost o około dwa razy).
 2. Utrzymuje długo oryginalny kolor butów lub ubrań. Ponieważ sprayu jest przejrzyste, nie zmienia wyglądu produktów przetworzonych.
 3. jest dobrym ochronnej „powłoki” grzybów i zapobiega jego wygląd.
 4. nie powoduje żadnych trudności podczas nakładania.
 5. Nie prowokować reakcje alergiczne, całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia ludzkiego.
 6. zapobiega powstawaniu na powierzchni stopki trudne do usunięcia białego osadu. Pojawiają się one dość często ze względu na negatywne skutki wilgoci.
 7. Nie negatywnie przez wytrącenie & mdash; deszcz, śnieg. Absolutnie nie wymywa się wodą.
 8. nie zawiera rozpuszczalników organicznych typu wosku silikonu, parafina, olej akrylowego i innych substancji szkodliwych. Wszelkie zapach jest również nieobecny, a to jest pozytywna rzecz dla potencjalnych użytkowników, którzy nie są bardzo dobrze tolerowane jakiekolwiek nowe zapachy.
 9. Chroni powierzchnię buta z pojawieniem zarysowaniami i różnego rodzaju zadrapań spowodowanych uszkodzeniami mechanicznymi.
 10. Czy ma toksyczny wpływ na organizm człowieka.
 11. zachowuje trwały efekt do 12 miesięcy.
 12. nanoglinka ma taką cechę jako samooczyszczające. Zanieczyszczenia wszelkiego rodzaju i stopnia złożoności prostu zsunąć traktowanego obszaru, który nie wymaga dalszego oczyszczania.
 13. Spray jest certyfikowany w Europie, Rosji, Ukrainy i Kazachstanu. Posiada certyfikaty Ministerstwa zdrowia.

Cena

Przy podejmowaniu decyzji, aby dbać o swoje buty i przedłużyć jego żywotność należy zakupić ten rewolucyjny hydrofobową nanopowłokę. Pozwoli to zaoszczędzić swoje fundusze i pozwoli zaoszczędzić nerwów. Aby kupić spray nie będzie trudne na terytoriach różnych państw. Cieszę się, że systematycznie przejść przez różne promocje, często oferują znaczne zniżki na towary. Pomaga to zapewnić, że aby kupić puszkę sprayu większej liczby konsumentów. Proponujemy, aby rozważyć zakres cen w następujących krajach:

 • w Rosji – 1490 rubli;
 • na Ukrainie – 349 UAH;
 • w Kazachstanie tenge Cellufit0.

Gdzie kupić

W sklepach kupić AquaStop nie jest możliwe, to nie są w detalicznej sieci handlowej , Aby zakupić narzędzia, należy odwiedzić oficjalną stronę producenta. Należy jednak wiedzieć, że spora liczba witryn oferują nabyć innowacyjny rozwój niemieckich naukowców w Internecie. Ale, według producenta, teraz znalazłem wiele podróbek. Aby uniknąć wydawania pieniędzy na próżno, zaleca się, aby kupić produkt tylko w Internecie internetowej producenta. Tutaj, nabywca może uzyskać prawdziwe sprayu wysokiej jakości, zresztą bez większych marż handlowych.

Jak zamawiać?

Aby nabyć innowacyjne nanopowłokę, wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta. Tutaj na zamówienie, należy wprowadzić dane w kwestionariuszu, aby podać tylko nazwę i numer telefonu. Aby skorygować dane osobowe i opcję dostawy, można zadzwonić do operatora na służbie. W krótkim okresie czasu zamówienie zostanie dostarczony na Twój adres. Zaleca się, aby po otrzymaniu sprawdzenia integralności opakowania, a następnie zapłacić koszty produktu i jego dostawy. Przedpłata nie jest przewidziane.

Poprzez złożenie zamówienia, potencjalny nabywca powinien pamiętać, że tylko producent gwarantuje jakość produktu i jego terminowe dostawy. Dlatego, aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieprzewidziane ryzyka, zaleca się do zakupu produktu na stronie internetowej producenta. Nie martw się o danych osobowych przekazanych, ponieważ strona jest restrykcyjna polityka prywatności.

W artykule znajduje się szczegółowy przegląd innowacyjnych narzędzi AquaStop, dostosowanych nie tylko buty, ale także ubrania. Lek jest specjalną powłoką, która składa się wyłącznie z jednej części składowej. Został on opracowany przez Nanolab laboratorium znajduje się w Niemczech. Niemieccy naukowcy stworzyli ten produkt do ochrony materiału włókienniczego i garbarskiego …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*