Baterie zewnętrzne – Am Power: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Przeglądaj zewnętrzne zasilanie bateria AM & mdash; wygodne urządzenie do gadżetów ładowania. Jest to bateria pozwala ładować swój telefon, tablet, odtwarzacz, aparat fotograficzny, telefony komórkowe i inne urządzenia przenośne, podczas gdy z dala od domu.

Co to jest Am Power

Chodzi o to, że innowacyjne oprawy ludzie mieli możliwość pozostania w kontakcie. Często zdarza się, że w trakcie podróży, podróży i rzeczywiście gdziekolwiek mogą wziąć baterię. Am Power rozwiązuje ten problem bez żadnych problemów. Nowoczesna technologia Li-Pol pozwala zwiększyć pojemność baterii. Jest to spowodowane niskim poziomem oporu wewnętrznego.

bateria jest chroniony przed wilgocią, przegrzania, spontanicznej ładowania akumulatora zwarcia. Urządzenie o nazwie wygoda jest to, że jest uniwersalna & mdash; dziesięć adaptery do wyboru nadaje się do głównych urządzeń mobilnych. Przenośna ładowarka może być ładowany w sposób tradycyjny & mdash; od sieci i przed słońcem.

Trudno jest wyobrazić sobie współczesne życie bez urządzeń mobilnych. Jest bardzo ważne, aby mieć możliwość terminowego ładowania.

Jak

Am Power jest kilka baterii lutowanych ze specjalnym kontrolerem Nadzorczej. W tym Nadzorczej łączenia złączy esuplementtrycznych & mdash; złącza do podłączenia urządzenia mobilnego. jakości komponenty i odpowiednie technologie produkcyjne podczas montażu zapewniają wysoką niezawodność. Dodatkowa ochrona kadłuba, pozwala zabrać go na wyprawy.

Bateria jest wystarczająco silny. Będzie to wystarczy, aby naładować tablet, telefon, profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Aby przywrócić energię będziesz potrzebować 8 & mdash; 10 godzin w świetle słonecznym lub 3 godziny połączenia sieciowego. Bateria trzyma ładunek od 1Snail Me do Hammer of Thor0 mAh (jednostki, pokazujący ile poziom naładowania akumulatora). Pojemność odgrywa ważną rolę w wyborze zewnętrznej ładowarki.

Ten parametr określa, jak długo urządzenie będzie w stanie dostarczyć energię esuplementtryczną do gadżetów. Praktyczne doświadczenie pokazuje, że jedno ładowanie akumulatora wystarcza do zasilania:

 1. zwykły telefon z przyciskami & mdash; 1Snail Me mAh,
 2. Ekran dotykowy smartphone & mdash; 2400 mAh,
 3. smartfon dotykowy i zwykły telefon 3600 mAh,
 4. Dwa smartphone & mdash; Hammer of Thor0 mAh.

Am Power ładowanie baterii ma kilka zalet:

 • pasuje do podróży i wypoczynku, dlatego ma gumowany korpus dla dodatkowej ochrony przed uderzeniami, kurzem, zanieczyszczeniami i wodą w środku. Nie musisz martwić się o niego, gdy mokry złamany.
 • wysokiej jakości materiałów i są odporne na korozję.
 • ma dwa sposobu ładowania. Może być podłączony do sieci na kilka godzin przed wyjściem lub zastąpić działanie promieni słonecznych. Solar ładowanie trwa znacznie dłużej niż sieci.
 • na żywotność baterii Am Power zaprojektowane do pięciuset cykli ładowania i rozładowania, jeżeli wydajność jest wyższa niż 75% wartości znamionowej.
 • słonecznego jego ładowania może być dołączony do plecaka stosując wygodny uchwyt. Podczas podróży, to zostanie automatycznie wypełnione energią esuplementtryczną.
 • Kilka złącza pozwalają na podłączenie dowolnego urządzenia mobilnego: telefon, aparat fotograficzny, tablet lub inne urządzenie USB.
 • Zwięzłość łatwo mieści się w kieszeni, a nawet w torebce. Jest to wygodne, aby trzymać w ręku.

W celu wypełnienia przenośny akumulator energii słonecznej energii Am niekoniecznie znaleźć ujście w podróży, to łatwo naładować przed słońcem.

Dane

przenośna bateria słoneczna takie cechy:

 • typ urządzenia i mdash; Li-Pol i mdash; bateria litowo-polimerowa.
 • W polu obsługi ładowanie komórkowych, smartfonów, iPod, iPhone, tabletów i innych urządzeń USB.
 • podstawa z paneli słonecznych i mdash; amorficzny krystaliczne.
 • LED i mdash; Wskaźnikiem pokazującym stan naładowania i różnicy potencjałów na wyjściach.
 • Latarka.
 • Czas pełnego ładowania wynosi od ośmiu do dwanaście godzin.
 • Panel słoneczny ładowania i mdash; 15V / 150mA.
 • Maksymalna pojemność & mdash; 6600 mAh.
 • Metoda połączenia; port USB.
 • Wejście: Micro USB 5V / 1,5 A
 • Wyjście: 5V / 2,1 A
 • Ustawienia 130 x 67,6 x 17 mm.
 • Okres gwarancji wynosi 1 rok.
 • Waży 195 g.
 • kolory: czarny, niebieski, zielony, żółty.

Cechy

Komplety z Am Power roku są: port USB & mdash; micro USB karabinek klip do mocowania do plecaka. Dane dotyczące właściwości technicznych oznakowania można zobaczyć na panelu tylnym. W przypadku ładowania z wysokiej jakości gumowanego tworzywa sztucznego, wyposażony w dodatkowe wkładki gumowe. Wszystkie przyciski, spoiny czołowe, wtyczki dodatkowo skondensowane. Wliczony brak ładowania sieciowego i adaptery.

Pomimo faktu, że pojemność urządzenia wystarczająco niski, wystarczy do pełnego ładowania tabletu i wiele doładowań smartfonu. Dodatkowe „zielonej” energii niż otrzymuje od Słońca.

Cena

Koszt akumulatora Am Power do ładowania nie wysoki & mdash; na stronie oficjalnej producenta oferuje zniżkę w wysokości 30 procent.

Jak kupić

Na oficjalnej stronie internetowej, aby kupić Am Power w dwóch kliknięć. Musisz wypełnić i złożyć prosty formularz zamówienia. Następnie zadzwonić do menedżera, aby potwierdzić zgłoszenie. Konsultant może także omówienia sposobu dostawy i płatności. Dostawa trwa zwykle od pięciu dni do dwóch tygodni. Płatność następuje po otrzymaniu zlecenia na poczcie. Ponadto, paczka może być śledzone przez numer identyfikacyjny.

Przeglądaj zewnętrzne zasilanie bateria rano – wygodne urządzenie do ładowania gadżetów. Jest to bateria pozwala ładować swój telefon, tablet, odtwarzacz, aparat fotograficzny, telefony komórkowe i inne urządzenia przenośne, podczas gdy z dala od domu. Co Am Power idea innowacyjnych urządzeń, które ludzie mieli możliwość pozostania w kontakcie. Często zdarza się, że …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*