CND Shellac zestaw szelaku: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

CND Shellac zestaw szelaku

Wszystkie najważniejsze informacje w 1 kliknięcie

 • 1 na marki CND
 • 2 Pielęgnacja łatwo i trwale
 • 3 Składniki
 • 4 Kolejność nanoszenia
  • 4,1 , którzy powinni
  • 4,2 Przeciwwskazania
 • 5 koszt zestawu
 • 6 Jeżeli towary są sprzedawane

sława świecie zestaw do szelaku CND Shellac tworzy unikalną powłokę dla gwoździ, które nie wymaga wstępnego przetwarzania.

O marki CND

Amerykańska firma kreatywny paznokci Projekt jest największym producentem profesjonalnych produktów do manicure, pedicure. Marka preferowane przez wielu rzemieślników z powodu wysokiej jakości. Dopuszczone do sprzedaży, oprócz lakierów i CND Shellac, narzędzi, przewożących żywność, nawilżenie skóry. Firma zaspokaja potrzeby wielu klientów, rozwój nowych produktów, które spełniają wymagające gusta nabywców.

Set CND Shellac jest najpopularniejszym przedstawicielem marki, łącząc w sobie najlepsze właściwości żel i malowania – łatwość aplikacji, połysk, trwałość. Pozycjonowany jako narzędzie odpowiednie przede wszystkim do użytku domowego. W skład zestawu. Baza, top, trzy gwoździe klasyczne odcienie, lampa do suszenia

Eksperci CND zawsze dążył, że kompozycja jest łatwa do zastosowania, była łatwa do usunięcia, wyglądała świetnie, przechowywane przez długi czas. Marka gwarantuje przyczynia się do osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

Pielęgnacja łatwo i trwale

CND Shellac można stosować na naturalnych paznokci, zastosowanie powłoki nie wymaga pełnego cięcia. Optymalna konsystencja, łatwo szczotki pozwalają zastosować minimum wysiłku, tworząc nowy wizerunek. Powłokę suszy się przez kilka minut lampą UV w każdej chwili korekta jest dozwolone, do powstawania plam.

Środki pozytywnie działający wzmacnia płytkę paznokcia, bez zniszczenia, waga, co zapobiega pękaniu. Wyniki procedury pozostają nienaruszone przez trzy tygodnie. Nie Chipping, blask efekt emalia pozostaje przez długi czas. Odwiedź imprez publicznych teraz nie będą zaskoczone.

Produkt umożliwia jego właściciela, aby podążać za trendami w modzie. Dostępność szerokiej gamy klasycznych odcieni daje nabywcy możliwość tworzenia własnych kolorów przez zmieszanie. Produkt zastępuje dawno nieaktualne budynek z akrylu, który miał destrukcyjny wpływ.

Regularne stosowanie wygładza nierówności płytki paznokcia, co czyni je bardziej atrakcyjnymi wizualnie. Palce zostają zabezpieczone z różnych wpływów zewnętrznych, na przykład, uszkodzenia, prowokacji. Szelak, o neutralnym zapachu pozwala uniknąć nieprzyjemnych doznań węchowych wywołanych przez procedury.

Woda, proszek do prania, płyn do mycia naczyń nie boli paznokcie wyglądają dobrze. Można wziąć kąpiel, relaks na plaży, basenie, gotowanie, pranie bez szkodliwego manicure, pedicure.

Powłoka może być łatwo, szybko usunięty, co przyczynia się do braku uszkodzenia paznokcia. . Usunięcie prowadzone na własną rękę

Zestaw do szelaku CND Shellac pozwala osiągnąć następujące:

 • Poprawa struktury paznokci, początkujących następnie rosną szybciej;
 • nie jest okazją do podjęcia pracy fizycznej, zapominając o strachu uszkodzenia manicure;
 • ręce będą zawsze atrakcyjny wygląd, bez względu na to co paznokcie dał kobiecie charakter;
 • Sprawia, że ​​procedura aplikacyjna łatwe, przyjemne;
 • Wygląd staje się bardziej atrakcyjny z modny manicure
 • efektem stosowania jest znaczne oszczędności czasu, pieniędzy, spowodowane zaprzestaniem regularnych wizyt w salonie kosmetycznym;.
 • umożliwia szybko bezpłatnej naprawy uszkodzonych paznokci

Set CND Shellac daje właścicielowi wielką szansę być pewnie w ich występowania ze względu na unikalne właściwości powłoki.

składniki

składniki roślinne, w którym produkt jest wytwarzany dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla naturalny paznokieć. W skład zestawu wchodzą:

 • żywica naturalna to polimer pochodzenia biologicznego, produkowany przez owady żyjące w lasach tropikalnych, subtropiki Azji Południowo-Wschodniej. owady skalę lakier karmienie na tropikalnych roślin, pozostawiając substancję stosowaną w przemyśle kosmetycznym. Pod wpływem promieniowania ultrafioletowego tworzy silne, elastyczną powłoką;
 • pigmentu daje pożądany odcień, tworząc różne wzory, unikalne wzory
 • fotoinicjator absorbują promieniowanie UV odpowiedzialne za cząstek polimeryzacji;
 • siarczan baru – w połączeniu z pigmentami daje unikalne właściwości powłoki
 • <> silne aktywne rozcieńczalniki , zapewniające spójność lakieru i zapewnienie jego lepkość. Mocno zamocowana na powierzchni, która zapewnia wysoką odporność

 • różnych olejów roślinnych
 • octan butylu dodaje do neutralny zapach .

CND Shellac nie zawiera składników toksycznych, które mogą niekorzystnie wpływać na płytkę paznokcia oraz korpus w ogóle. Właściwe stosowanie produktu zapewnia zintegrowany jego składników w celu uzyskania pożądanego rezultatu.

Kolejność aplikacji

Twórcy produktu dostarczyły wszystkie szczegóły manicure i pedicure w domu, biorąc wszystko, co procedura była bardzo prosta. Na początku trzeba odtłuścić płytkę paznokcia na równej i gładkiej dystrybucji kolejnych warstw. Można użyć płyn zmywacz do paznokci. Następnie leczyć brzegi pilnikiem dać taki sam kształt. Po tym, stosuje się zasady, top – to- szczyt. Zapotrzebowanie na pierwszych etapach ze względu na fakt, że bez nich, szelak nie zachowa.

Podstawą jest rozprowadzana na całej powierzchni jest ustalona z lampą. Top stosowana jest bliżej do skórek i paznokci końcówki z tyłu. To daje zadbany wygląd, nie pozwalając lakier do zgryzienia i zrezygnować. Warstwa może być grubsza niż inne, należy monitorować nawet aplikacji. Następnie nakłada się kolorowy lakier, a następnie suszenie przez dwie minuty. Po zabiegu smarować palce kremu uniknięcie wysychania skóry.

Kto zaleca

Zestaw do szelak CND Shellac zaprojektowane stylowe, praktyczne kobiety, będzie niezbędna w następujących przypadkach:

 1. Aby uzyskać więcej dochodów. Wysokiej jakości materiały zapewniają wynik, który spełnia wysokie standardy, ta metoda zarabiania w domu jest wygodny dla wielu. Być może później będzie mógł rozpocząć własną działalność gospodarczą;
 2. Szkoda docenić wygodę dostarczone przez markę, która polega na możliwości łatwego transportu; na przykład podczas podróży na wakacjach, kiedy chcemy wyglądać dobrze;
 3. Wishing ciekawy, stylowy wygląd w każdej sytuacji: praca, imprezy, prezentacja;
 4. Konieczność utrzymania doskonały wygląd z powodu zawodu;
 5. aby zatrzymać lękowych kobiet, spowodowane czynnikami zewnętrznymi na manicure, pedicure;
 6. obecność wad płytki paznokcia, który chcesz ukryć;
 7. Poszukiwany używać oryginalnych kosmetyków znanych marek, uzyskując niepowtarzalny efekt jest gwarantowany przez producenta;
 8. Ciąża – kobiety, które dbają o nich;
 9. dokładnie rozważyć swoje pieniądze , jako koszt procedury domu jest znacznie niższa niż w podobnych salonie.

Przeciwwskazania

Skoro Zestaw CND Shellac zawiera hipoalergicznych składników, ich może być używany przez wszystkich. Jednakże, istnieje małe wyjątki, kiedy należy powstrzymać się od procedury:

 1. Indywidualna nietolerancja na składniki;
 2. Bardzo cienka, poważnie osłabiony płytki paznokciowej;
 3. < li> chorób, w tym zakażeń grzybiczych;

 4. Ciężkie uszkodzenie płytek
 5. Zwiększona wrażliwość naskórka, które mogą być zakłócony po użyciu szelak;
 6. dostępne reakcja alergiczna na słońcu. (gdy nie używać lampy LED suszenia wynosi)

Jeśli istnieją wątpliwości co do wyboru tej procedury należy skonsultować specjalisty, zwłaszcza w przypadku kobiety w ciąży. To nie zajmie dużo czasu, ale będzie ograniczać Cię przed ewentualnym nawrotem choroby, różnych nieprzyjemnych doznań.

Koszt zestawu

Masz możliwość zakupu CND Shellac zniżki, cena wynosi XXL Power Life0 rubli.

w przypadku gdy towary są sprzedawane

aby zamówić zestaw najlepszy na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy, aby uniknąć kupowania podróbek. Ten unikalny produkt w aptece nie są sprzedawane, konieczne jest, aby przestrzegać ostrożność rozważając oferty zakupu. W Moskwie i SPb, przypadków zakupu podrobionych towarów. Zamówienia na stronie internetowej dystrybutora dostarczane są w krótkim czasie.