Codirex – tabletki musujące alkoholizm: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Bezpieczne suplementarstwem na alkoholizm Codirex. Przygotowania na podstawie disulfiram pomaga pozbyć się głodu fizycznego i psychicznego na alkohol w każdym stadium uzależnienia.

szkodliwy nawyk czy choroba?

Alkoholizm nie jest paraliż woli, a nie słabość charakteru, a nie miłość do smaku alkoholu. Jest to choroba. Jej mechanizm polega na fizjologii. Przedłużone spożywanie alkoholu prowadzi do zmian w strukturze mózgu. To właśnie z powodu tych ludzi nie można zatrzymać, nawet jeśli źle chce. Aby przerwać błędne koło kaca i następnego butelki pomoże nowy suplement Codirex.

Dzięki niemu będziesz twój krewny lub być w stanie pokonać uzależnienie i wrócić do normalne życie bez alkoholu. Lek może być stosowany w każdym stadium choroby. Tabletki musujące Codirex pomaga przezwyciężyć uzależnienie fizyczne i psychiczne na alkohol. Pomagają skutecznie złagodzić kaca i pokonać złośliwą głód alkoholu w alkoholików, nawet z dużym doświadczeniem.

na podstawie tabletek leży disulfiram suplement stosowany w leczeniu tradycyjnie uzależnień. Pomaga rozwijać silną niechęć do alkoholu, zapachu i smaku.

Zasada działania

Jest to kompsuplements suplement łączy kluczowe elementy, pozbyć się chęci do picia. Disulfiram jest głównym składnikiem aktywnym suplementów hamuje acetylodihydrokodeina enzymu w komórkach wątroby. Substancja ta jest odpowiedzialna za wchłanianie produktów ubocznych rozkładu etanolu we krwi.

To z ich powodu ludzie czują się źle podczas kaca i czuje chęć złagodzenia objawów odstawiennych następną butelkę. Z pomocą disulfiram, organizm przestaje metabolizmu etanolu, który po prostu zamienia się toksyny. Biorąc to narzędzie, alkoholik czuje się źle nawet po jednej szklance.

elementy pomocnicze, które zawierają tabletki musującej alkoholizm Codirex, poprawa stanu zdrowia. Pomagają przywrócić zdrowie osłabiane przez przewsuplementłego spożywania alkoholu. Narzędzie produkuje kilka pozytywnych efektów dla ciała jest osłabione przez przedłużone działanie alkoholu etylowego.

 • Łagodzi kac i eliminuje wszystkie swoje nieprzyjemne objawy nudności, ból głowy, bóle mięśni, drżenie, osłabienie, depresji stanu psychicznego.
 • Przywraca silne uszkodzenie komórek wątroby, zapobiega rozwoju marskości wątroby, zatrzymuje proces otłuszczenia i rozwoju raka.

 • Wzmacnia silne serca, normalizuje skład krwi i ma niewielkie właściwości przeciwpłytkowe (zapobiega na gęstość krwi i tworzeniu się skrzepów krwi). Lek pomaga zapobiegać serce tzw byka, wzrost wielkości narządu pod wpływem alkoholu.
 • Normalizuje psycho-emocjonalne tło, eliminuje depresyjny stan psychiczny przyczyną pragnienia do picia. Jednym z czynników ryzyka mają problem z alkoholem jest depresja, prowadząc do samobójczych nastrojów. Codirect pomaga pozbyć się depresji i pomaga w normalizacji stan emocjonalny pacjenta.
 • Wyeliminowanie psychologiczne pragnienie alkoholu Ze względu na łagodny wpływ na procesy metaboliczne w korze mózgowej. Przewsuplementłych alkoholików obserwowano trwałych połączeń nerwowych, powodując awarie nawet po dłuższym trzeźwości. Lek będzie zneutralizować mechanizmy, które sprawiają, sięgające do picia.
 • Tworzy niechęć do alkoholu, nie pozwalając mi nawet wypić piwo i inne napoje alkoholowe. Zużycie minimalnych porcji alkoholi prowadzi do znacznego pogorszenia stanu zdrowia. Wkrótce mężczyzna po prostu przestał być zainteresowany w piciu, ponieważ czuje się efekt odwrotny od niego. Zamiast euforii i odprężenia kieliszek wódki daje nudności, bóle głowy i inne objawy zatrucia.
 • Oczyszcza ciała realizacji stopniowego ale skuteczne oczyszczenie z produktów rozpadu etanol ndash; aldehyd octowy. W rezultacie, w organizmie przywraca esuplementtrolitu i bilans wodny zakłócony na skutek przewsuplementłego odwodnienia pod wpływem etanolu. Ciało ponownie otrzymuje witaminy B, która wystąpiła przewsuplementły brak.

Kombinacja inhibitora składników acetylodihydrokodeina i roślin w kompozycji Codirex pozwoli uniknąć długiego i bolesną w terapii uzależnienia klinice.

Skład

W Codirect zawiera substancje pochodzenia naturalnego. Oni działają łagodnie, bez wpływu na wątrobę. Z ich pomocą ciało delikatnie oczyszcza i leczy nawet po latach picia alkoholu.

 • disulfiram zmniejszenie tolerancji (podatność) organizmu alkoholu i tworzy ujemną odruch warunkowy na smak i zapach alkoholu. Jako wynik pacjent przestaje absorbować etanolu i wytwarza silną niechęć do niego.
 • Ściśnij grzyba nawóz Zvezdnoe środek ludowej do leczenia alkoholizmu, oficjalnie uznane przez tradycyjnej medycyny. Uzupełnia działanie disulfiram, wzmacniając negatywne skutki z nawet niewielkich ilości alkoholu.
 • korzeń lubczyk ma silne działanie oczyszczające organizm. Skutecznie przywraca składu krwi, usuwa się ostatnie ślady toksyn i produktów rozkładu etanolu z wątroby. Wzmacnia nerki i promuje diurezy do przyspieszenia wycofania aldehydu octowego.
 • Pędy zwykłej wody zneutralizować podstawowy mechanizm uzależnienia od alkoholu „drink-kac-drink” pomaga w binge i pozbyć się objawów odstawiennych.
 • Squeeze liści Ilex latifolia , silny przeciwutleniacz, który poprawia procesy metaboliczne w organizmie i przywrócić równowagę minerałów i pierwiastków śladowych w organizmie.
Odbiór Codirect nie wymaga psychiatry monitoringu. Połączenie składników ziołowych doskonale uzupełnia działanie disulfiram i pomaga przywrócić zdrowie.

instrukcje użycia

Codirex tabletek musujących się w rurze z tworzywa sztucznego 10 sztuk. Metoda stosowanie suplementów jest bardzo prosta: trzeba rozpuścić tabletkę w 100 ml wody i pić codziennie, niezależnie od posiłków. Przebieg leczenia wynosi 1 miesiąc. Lek może być stosowany samodzielnie w początkowej fazie uzależnienia, jak również daje alkoholika bez jego wiedzy.

W postaci rozpuszczonej, narzędzie ma specyficzny smak i zapach, można dodać go do innych napojów woda, sok, kawa lub herbata. Narzędzia ma żadnych skutków ubocznych, to nie wchodzi w interakcje z innymi suplementami. W odróżnieniu od tradycyjnych tabletkach z apteki, Codirect praktycznie żadnych przeciwwskazań. Lek może być stosowany do leczenia męskie, damskie, nastoletnie alkoholizmu.

Relacja

Codirex na żadnym etapie uzależnienia od alkoholu. Jest często kupowane przez ludzi, których przyjaciół lub krewnych wykazywać oznaki początku tej choroby:

 • codzienne spożywanie niewielkich ilości alkoholu;
 • poszukiwanie przyczyn picia ( „dla zdrowia”, „spotkanie”, „na piękne panie”);
 • chęć do picia w każdej sytuacji stresu (akcent szefa, kłótni z żoną, utrata ukochanej drużyny piłkarskiej);
 • chęć upić po wielkiej imprezie;
 • Wyszukiwanie „przyjaciół to” & mdash; towarzyszy o odpowiedni ogranicznik;
 • ludzki zaprzeczenie faktu, że staje się alkoholikiem.

Są to podstawowe objawy rozwijającego się uzależnienia. Na tym etapie jest to jeszcze możliwe w celu zapobiegania chorobom i uniknąć opłakane skutki dla zdrowia. Najtrudniej na tym etapie jest przekonać osobę, która ma problem. Na utrzymaniu odmówić uznania, że ​​uwięzione w błędnym kole i odmówić skonsultować się z psychiatrą.

Krewni i znajomi alkoholika początkujący musi zrobić wszystko, aby nie pozwolić mu przesunąć w otchłań twardego picia i kaca. W związku z tym, możliwe jest podjęcie bez wiedzy pacjenta, zwłaszcza jeśli odmawia przyjęcia pomocy.

Przeciwwskazania

Codirect stosunkowo niewiele przeciwwskazań. Jeśli masz zamiar dać ją innej osobie bez jego wiedzy, zaleca się, aby skonsultować się z psychiatrą.

nie powinno się używać Codirect o:

 • indywidualnej wrażliwości na komponentów kompozycji;
 • ostrego zatrucia alkoholowego;
 • ciężką chorobą wątroby (marskość wątroby, zapalenie wątroby, nowotwory złośliwe);
 • przeniesiony procedurę szycia lub zastrzyki z alkoholizmem (Esperal Torpedo);
 • z podwójną diagnozą (alkoholizm powiększonej zaburzeń psychicznych).
Przed podjęciem lepiej porozmawiać z psychiatrą. On da zalecenia na czas przebiegu leczenia w zależności od stopnia zaawansowania choroby.

Cena

średnia cena rynkowa Codirect & mdash; 1980 rubli. Teraz dyskontować na tabletkach 50%, dzięki czemu można je kupić za jedyne 990 rubli w Rosji. Zakup suplementu może również w krajach WNP i krajów bałtyckich. Ceny w walucie krajowej to:

Gdzie kupić

Do Codirex tylko na oficjalnej stronie produktu. Tylko w takim przypadku można uzyskać 100% gwarancja jakości i oryginalności suplementu. Przy zakupie na zagranicznych stron i sklepów Producent nie ponosi odpowiedzialności za treści i wpływu na pacjenta. Strzeż imitacji!

Bezpieczne suplementarstwem na alkoholizm Codirex. Przygotowania na podstawie disulfiram pomaga pozbyć się głodu fizycznego i psychicznego na alkohol w każdym stadium uzależnienia. Szkodliwy nawyk czy choroba? Alkoholizm nie jest paraliż woli, a nie słabość charakteru, a nie miłość do smaku alkoholu. Jest to choroba. Jej mechanizm polega na fizjologii. Długotrwałe stosowanie od …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*