Crest 3D White – zęby szlifowania: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Przegląd pasków do wybielania zębów Crest 3D White to wygodna metoda tworzenia uśmiech Hollywood i opiekę stomatologiczną.

Table of Contents

Co to jest Crest 3D White

Linia dentystyczny Crest 3D White American Express-metoda wznowienia biały uśmiech. Początkowo zaczęto produkować znanej firmy Procter & amp; Hazard. System wybielania jest wygodne, miękkie wstążki, które są łatwe w użyciu. Są one pokryte specjalnym żelem do wybielania szkliwa bezpiecznie w domu.

Metoda ta ma zastosowanie, wygodny i ekonomiczny. Nie trzeba iść do kliniki i pozostać w fotelu u dentysty, przechodzi nieprzyjemne procesy stomatologicznych. Tylko kilku sesjach na pół godziny, aby dostać pierwszy wynik. Po dwóch lub trzech dniach, uśmiech będzie wyraźnie bielsze i piękniejsze.

Żel stosowany do leczenia domowego bardziej miękkie i stosunkowo bezpiecznych w przypadku prawidłowego stosowania.

Jak to działa?

wybielające paski Crest 3D White mają swoje umiejętności ze względu na nadtlenek wodoru. Kompozycji, a na powierzchni zębów, i ostrożnie usuwa reaguje płytki, plam. Oczyszczanie następuje nie tylko na zewnętrznej powierzchni szkliwa, ale także wewnętrzny. Gromadzi się w górnych warstwach szkliwa, nadtlenek wodoru, wspiera wyniku dłuższego czasu.

stosując żel przede substancja aktywna zaczyna reagować z powierzchnią zębów jest utlenione. Jest rozpadu nadtlenku wodoru do wody i tlenu węgla, które wnikają do szkliwa, osiągając zębiny. Plamy, pigmenty powoli utleniane przez tlen i odbarwione. Z tego powodu, uśmiech jest biały.

zalety taśm wybielających Crest 3D White

 • dostępność & mdash; metoda jest przeznaczony do stosowania w domu. Koszt jest znacznie mniejszy niż koszt takich usług stomatologicznych.
 • wygoda zastosować paski wygodne i łatwe. Mają specjalny kształt pozwalający na pokrycie całej przedniej części szczęki. Wystarczy zdjąć folię ochronną z żelu i dołączyć go do przednich zębów. Kompozycja jest mocno i wypełnia całą przestrzeń.
 • Profesjonalne wybielanie zębów w domu . Wynik nie różni się od efektu zabiegów stomatologicznych wykonywanych przez profesjonalistów.
 • Bezpieczeństwo użytkowania & mdash; stężenie substancji czynnych jest stosunkowo duża, jest zgodne z odpowiednimi normami do zabiegów wewnętrznych. Płytka nazębna jest szybko usuwany, stracił plamy powierzchniowe.
 • Liczba taśm w opakowaniach czterdziestu sztuk.
 • Krótki wynik & mdash; w ciągu trzech dni będzie on już być widoczne.
 • Czas uzyskanych wyników przekracza rok i połowa z należytą starannością.

Jedynym wymogiem jest późniejsze zabezpieczenie przed silnymi chemicznych. Należy więc unikać jedzenia nadmiernie słony i kwaśny żywności.

kompozycja

wstęga tworzywa sztucznego pokryta specjalną związek, który jest w celu zachowania ich zdolności pokryte włókna poliestrowego.

Składniki Crest 3D White

 1. nadtlenek wodoru jest głównym składnikiem działającym. Podczas jego rozpadu procesu wybielania. Ma zdolność przenikania w głąb warstwy zębiny.
 2. Karbomer Jest to substancja żelopodobna. Jest on używany do lepszej penetracji składników aktywnych w głąb szkliwa.
 3. sól kwasu pirofosforan ostrzec ponowne pojawienie się płytki nazębnej.
 4. Gliceryna utrzymuje płyn w komórkach, działa jako środek wiążący.
 5. wodorotlenek sodowy zmniejsza kwasowość, chroniąc powierzchnię zęba przed uszkodzeniem.
 6. sacharyna sodowy poprawia smak żelu.
 7. wody chroni tkankę przed odwodnieniem w przebiegu reakcji chemicznej.
Składniki są tak dobrane, że działanie substancji podstawowych było bardziej bezpieczne i skuteczne.

instrukcje użycia

Stosowanie tej metody jest bardzo prosty & mdash; raz dziennie trzeba namoczyć żelu przez pięć do trzydziestu minut. Czas trwania kursu & mdash; 20 dni. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami.

Sposób użycia:

 • Przed zabiegiem, należy dokładnie wypłukać usta. Myj zęby przez jakikolwiek sposób jest zabronione. Podczas czyszczenia może spowodować mikro urazy, przez które substancje chemiczne mogą dostają się do krwiobiegu.
 • Wydrukuj opakowanie i wyjąć paski. Dla wygody swoich stronach oznaczonych literami: górna Górny, dolny ndash; Dolny.
 • Przeprowadzenie procedury lepiej przed lustrem. Trzeba usunąć folię ochronną i zastosować taśmę do zębów, aby równomiernie rozprowadzić żel.
 • okres zwykle od 5 do 30 minut.
 • Przy pierwszych oznakach dyskomfortu, bólu, marudzenie w ustach & mdash; procedura powinna być zatrzymana.
 • W czasie wybielania można bezpiecznie wykonywać zwykłe suplementcje.
 • Następnie usunąć taśmę, każda reszta, to wystarcza, aby usunąć z palcem lub suchą tkaniną i dokładnie przepłukać zęby ciepłą wodą.

Używane narzędzie ponownego użycia nie podlega.

Relacja

głównym wskazaniem do użycia paski do wybielania Crest 3D White myślę:

 • Tablica żółty kolor szary.
 • pigmentowe plamy.

Fit są też ludzie, którzy:

 • Dym
 • regularnie pić kawę i herbatę,
 • Eat dużo czekolady i słodyczy.

Przeciwwskazania

istnieją przeciwwskazania

 • niemożliwe dla dzieci w wieku poniżej 18
 • an reakcja alergiczna na składniki.
 • przyzębia.
 • dotknięte szkliwo.
 • Nadwrażliwość.
 • Wiele poluchennyh zębów z wypełnień i koron.
 • obecności metalowych płyt prostujących.
 • Choroby: astma, padaczka, nadciśnienie.
Zabronione stosowanie pasków do wybielania zębów Crest 3D White kobiet w ciąży i matek w okresie laktacji.

Gdzie kupić

Aby kupić Crest 3D White nie muszą mieszkać w dużym mieście: Moskwa SPB. Narzędzie zamówienie może być wszędzie. To tylko w aptekach nadal nie jest dostępna. Aby pożądanego zakupu znajduje się na oficjalnej stronie internetowej, aby złożyć zamówienie przez piśmie swoje nazwisko, kraj, numer telefonu w specjalnej formie. Podczas rozmowy telefonicznej konsultant wystarczy potwierdzić wniosek.

Przegląd pasków do wybielania zębów Crest 3D White to wygodna metoda tworzenia uśmiech Hollywood i opiekę stomatologiczną. Co to jest linia Crest 3D White Dental Crest 3D White – American Express-metoda wznowienia biały uśmiech. Początkowo zaczęto produkować znanej firmy Procter & amp; Hazard. System wybielania jest wygodne, miękkie …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*