ELECTRICITY SAVING BOX oszczędzać energię elektryczną: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Przeglądaj Electricity Saving Box & mdash; osprzęt na oszczędne zużycie esuplementtryka pozwalające zmniejszyć opłaty użytkową dla światła.

Table of Contents

To oznacza oszczędność energii esuplementtrycznej Electricity Saving Box

Rok po roku wzrost opłat coraz bardziej. sama ludzkość, aby ułatwić życie nabiera nowych gadżetów, które pomagają nie wydając dużo czasu, wysiłku do zrobienia codziennych rzeczy: czyste, gotować, robić pranie. Nawet zwykły dom jest trudne bez urządzeń takich jak TV, gry komputerowe, wideo. Całe nasze życie jest w oparciu o ich regularne stosowanie. Przy wyższych cenach, wiele osób chce zmniejszyć koszty eksploatacji. Obecnie w sprzedaży są specjalne dla wynalezieniem esuplementtryczności oszczędności oszczędność energii Box.

Osobliwością jego wpływu opiera się na redukcję poboru prądu esuplementtrycznego. Miernik budzi mniej kilowatów z wykorzystaniem specjalnych urządzeń. Urządzenie jest produkowane zgodnie z niemiecką technologią. Na szczęście, to nie wpływa na jego koszt, jako gwarancję długiej żywotności.

Już w wielu krajach Europy, za pomocą każdego innego obniża electrostate 30%. Jeśli obciążenie jest duże, zwrot będzie szybkie & mdash; zaledwie kilka miesięcy wystarczy.

Wygląd

urządzenie jest prostokątna skrzynka z tworzywa sztucznego Szaro mdash; czarny kolor. Z przodu znajdują się diody LED, które wyznaczają trybów. Z drugiej strony jest standardową wtyczką. Również z tyłu jest opis dane techniczne:

 • napięcia od 90 do 250 V,
 • częstotliwości od 50 do 60 Hz,
 • ładowania maksymalnie 15 <000 w / li>

Dane

oszczędności wynikające z zastosowania oszczędność energii Box zależy od zastosowanej technologii. Producenci twierdzą:

 • W czasie pracy potężnych urządzeń esuplementtrycznych: prasuplement, komputer, suszarka do włosów, klimatyzację, ekonomiczny sprawia, że ​​możliwe jest zmniejszenie wydatków na czynsz w wysokości do 50%;
 • Użycie pieca esuplementtrycznego, żelaza, pieców mikrofalowych, osocze gotuję ciepła zachodzi w 45% oszczędności energii esuplementtrycznej;
 • Zastosowanie w lodówce, silnik esuplementtryczny kotła staje się tańszy niż 40%;
 • czajnik, ekspres do kawy, toster, światło żarówki redukuje zużycie do 35%;
 • Narzędzia takie jak: wiertarki, wiertarki udarowej, wyrzynarki, okrągłej płytki używane z korzyścią minus 30% kosztów.
 • Wilgotność powinna być wyższa niż 85%. Dlatego z hydromasażem, sauna, basen nie nadaje się do jego podłączenia.
 • Jeden przyrząd być więcej niż wystarczające dla jednego mieszkania. To wytrzymuje napięcia od 5 do 19 kW. Całkowity ciężar urządzenia z opakowaniem 170 g, bez niego i mdash; 125 g Sposób: 12 x 7 x 4 cm gwarancyjna trwa lat po zakupie.
Specjalne wymagania dla urządzenia esuplementtrycznego Electricity Saving Box nie potrzebuje. Pasuje standardową siatkę. Jeśli obciążenie przekracza normę dla jednego urządzenia, należy kupić kilka.

Jak to działa?

Electricity Saving Box jest łatwy w użyciu. Wystarczy podłączyć do gniazdka esuplementtrycznego, jak każdy sprzęt. Zasada jego działania polega na filtrowaniu esuplementtrycznej masy napędowego. Jak pamiętać z fizyki, energia jest podzielony w czynnej i biernej. Aktywny zapotrzebowanie na długotrwałą jakość wykonania esuplementtrotechniki w życiu codziennym. Drugi, bez wyjścia, poruszającego się przez druty bez użycia. Zdaniem ekspertów, ze względu na to, że obecne wzrosty konsumpcji, zwiększone ciśnienie dodatkowy esuplementtryczny, są niebezpieczne dla ludzi promieniowania esuplementtromagnetycznego.

Rola gospodarek że pomaga je usunąć electrojet grunt od sieci. Po tym, niższa konsumentem prądu esuplementtrycznego. Sprzęt wymaga mniej esuplementtryczny. W ten sposób zmniejsza się wydatki na usługi publiczne.

Według producentów specialdevice

 • Części energii czynnej i biernej. Te ostatnie chwasty, co czyni go aktywnym. Potrzebujesz energii jest zapisywane i idzie do przetworzenia.
 • Skutecznie kieruje energomachine, rozprowadza je równomiernie, zapobiegając żywności. przepięcia w sieci.
 • Nie oszukuje licznik & mdash; ekonomiczne prace w taki sposób, aby nie zakłócać działanie licznika. To nie wpływa na liczby, nie bierze ich z powrotem, dzięki czemu można mieć pewność co do jego legalności.
 • ma wysoką sprawność, co jest potwierdzone naukowo poprzez przeprowadzenie specjalnych badań i testów. Zdaniem ekspertów, nawet na własną rękę naprawdę zrobić to niektóre z nich, aby sprawdzić jakość swoich działań.
 • Pozytywny wpływ na urządzenia, rozszerzając ich żywotność. Chroni sprzęt przed szkodliwym wpływem siły electrojet.
 • Każdy mechanizm esuplementtryczny, a sama transakcja promieniować pole esuplementtryczne, które jest szkodliwe dla istot żywych. Niniejszy wynalazek usuwa te szkodliwe promieniowanie esuplementtromagnetyczne.
 • Dodatkowo chroni siatkę od przepięć atmosferycznych, przekształcając energię electrojet w takim niezbędnym aktywne.
 • strumień esuplementtryczny normalizuje się w wyniku działania urządzeń oszczędzania energii. Struktura Usovershenstvuetsya esuplementtropotok. Zmniejszony poziom utraty pracy esuplementtrycznego do oporu, co zapobiega nagłym zmianom ją w siatce.
 • Dzięki poprawie jakości electromass, prąd jest bardziej stabilnie i równomiernie. Nie ma dodatkowych przegrzanie, wibracje, hałas.
 • Ten zakup zwraca się po dwóch miesiącach użytkowania. Dokładniejsze wyniki są zależne od intensywności sieci. Im jest ona większa, tym szybciej będzie się opłacać.
 • Zastosowanie wynalazku pozwala nie tylko wydawać mniej, ale aby utrzymać sprzęt w dobrym stanie przez długi czas. Aby uchronić się przed szkodliwym promieniowaniem.

Cechy

Łatwy w użyciu pozwala bez wysiłku do każdej osoby, aby używać go w moim mieszkaniu lub w kraju. Najlepiej połączyć go z dokładnością do gniazda miernika, tak aby pokryć maksimum mocy.

To jest uważana za całkowicie legalne, gdyż nie jest to sprzeczne z interesem publicznym.

Urządzenie Electricity Saving Box nie wpływa na licznik, nie bierze dane z powrotem, nie zatrzymuje.

Wszystkie urządzenia techniczne w domu, mieszkaniu, prace biurowe z powodu pól magnetycznych, które występują w siatce. Wszelkie urządzenia podczas pracy stanowią obciążenie indukcyjne. Indukcyjność nie zmienia prąd. Gdy prąd przepływa przez obciążenie, przesunięcia fazowego prądu i electroprecizia. Sugeruje to, że w sieci istnieje electrojet energii, nie mając wiele dobrego. To tylko tworzy niepotrzebny pola magnetycznego electroprecizia indukcyjnego. Przepływ energii przez niechcianą przewodów stwarza dodatkowe ciepło i dodatkowych strat esuplementtrycznych. Konsumenci płacić za rzeczywiste zużycie energii esuplementtrycznej i prawie tyle samo płacić za dodatkowe straty. Zadaniem gospodarek, aby zmniejszyć prąd bierny w dystrybucji. sieci i usunięcia zbędnych kosztów energii esuplementtrycznej.

Urządzenie do oszczędzania energii może być podzielona na 5 części konwencjonalnej. Każdy moduł jest połączony z drugim. Z ich sprawnego działania zależy na obniżeniu zużycia energii.

główne bloki (moduły):

 • Menedżer Jego zadaniem jest rozpowszechnianie napięcie równomiernie, aby wyeliminować electro energii, z części, aby zmienić aktywne. W ten sposób zmniejsza się zużycie energii esuplementtrycznej.
 • ochronna odpowiedzialny za bezpieczeństwo urządzeń esuplementtrycznych w przypadku gwałtownego wzrostu sieci lub uderzenia pioruna. Więc nie ma potrzeby zakupu specjalnych urządzeń esuplementtroenergetycznych chronić.
 • Filtry aktywnie eliminuje prądy harmoniczne, poziom zniekształceń sygnału. W związku z tym zdolność urządzenia w domu będzie trwał dłużej.
 • Module korygowania cosinus „Phi” . Jego istotą w wyższej mocy. Moc bierna jest rozprowadzana równomiernie. Popyt staje się bardziej ekonomiczny, jego strata z tytułu ogrzewania okablowania jest zmniejszony.
 • kompensacyjne Jego zadaniem jest poprowadzić równomiernie obciążenie na fazach. Dzięki niemu, utrzymanie sprzętu esuplementtrycznego staje się bardziej przystępne.
Producenci twierdzą, że wiele rodzin w Europie od dawna za pomocą oszczędność energii Box i zadowolony ze swojej pracy. Według sondaży jest on już pomagając zaoszczędzić każdą drugą rodzinę.

Gdzie i jak używać

Może być stosowany w mieszkaniu, prywatnym domu, w pracy, w sklepie, biurze, warsztacie. Poza tym jej stosowanie w pomieszczeniach każda produkcja więcej niż uzasadnione, ponieważ stawki energii esuplementtrycznej dla przedsiębiorstw są wyższe niż dla zwykłych ludzi. Jeśli maksymalny poziom napięcia na siatce powyżej 19000 watów, warto pomyśleć o zakupie kilku ekonomicznie i nieznaczną poprawę wewnętrznego zasilacza.

Urządzenie Electricity Saving Box można umieścić go w pierwszym z gniazda miernika, aby móc złapać i oczyścić przepływy energii. Jest to zupełnie wystarczy.

Według producentów, aby uruchomić mechanizm uruchamia się natychmiast, filtrowanie i przekształcanie przepływy electrojet. W pierwszym miesiącu zauważalnych rezultatów.

Cena

Koszt gospodarki stosunkowo wysokie. Na stronie producenta można dokonać zakupu z 50% zniżką.

Cena

 • Ukraina i mdash; Można go nabyć średnio 450 UAH
 • Rosja & mdash; cena wyniesie 1 Gastrenit rubli
 • Białoruś & mdash; 498 000 rubli białoruskich,
 • Kirgistan & mdash; 2 000 kg,
 • Kazachstan 7100 namiot
 • Mołdawia & mdash; 600 lei.

Gdzie kupić

Ponieważ pozycja jest popularny i jest duże zapotrzebowanie, ogromnej liczby urządzeń przeróbkom. Aby nie wpaść w pułapkę oszustów i zakupić oryginalne towary, to lepiej kupić oszczędność energii Box na oficjalnej stronie producenta. Kolejność można dokonać bezpośrednio na stronie internetowej.

forma Łatwe zamówienie pozwoli proste, szybkie, proste, aby dokonać zakupu. To wystarczy, aby wypełnić specjalny okno pop-up, aby podać swoje dane: Nazwisko Imię Drugie imię i numer telefonu. Po zamówieniu, styki Menadżer Klienta w celu potwierdzenia zakupu.

Przeglądaj Electricity Saving Box – osprzęt na oszczędne zużycie esuplementtryka umożliwia zmniejszenie opłaty użytkową dla światła. Oznacza to, że oszczędność energii esuplementtrycznej Electricity Saving Box lat po Opłaty Rok zwiększy się coraz bardziej. sama ludzkość, aby ułatwić życie nabiera nowych gadżetów, które pomagają, nie wydając zbyt wiele czasu, wysiłku, aby zrobić codzienne rzeczy: czyste, …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*