Fingerlings Monkey – małpa zabawka dla dzieci: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

To miła niespodzianka dla dzieci z zabawkami Monkey stała palczaków. Ten interaktywny emocje małpy u małych dzieci. Jest przymocowany do palca i mały, chwytną nogi i ogon. Ponadto publikuje zróżnicowaną mieszankę dźwięków podobny do małpy. To jest wybawieniem dla rodziców, aby zachęcić dzieci do wspaniałego świata fantazji i gier.

Tworzenie przypominające zabytkowe lalki dla niemowląt pomysłów na platformach zabawki. Modele były zazwyczaj uruchamiane ręcznie i był naturalny.

Uwaga historyczna

Lalki typu box pojawił się przed naszą erą. Starożytny eksponatem jest figurka wyrzeźbiona z kości mamuta w Republice Czeskiej. Wiek znalezisk waha się od 30 do 35 tysięcy lat. To nie był tylko postacią. Nogi i uchwyty zostały wykonane i zaprojektowane zostały oddzielnie, a następnie przymocowana do korpusu za mobilność. Może to nie jest wcześnie ale odkrycie dla naukowców, faktem jest punktem wyjścia do historii powstania i rozwoju interaktywnych lasuplement lub zabawek. Jednak odlegli przodkowie zainwestował inne znaczenie w produkcji i wykorzystania lasuplement. Zostały one wykonane na podobieństwo człowieka, dlatego uznano repozytorium duszy.

Mówiąc o historii słowiańskiego, lalka była uważana za urok. Narzeczeni jako prezent na pewno przyniósł lalki. Dar miało chronić dom rodzinny.

Oprócz rytualnego rozumieniu lalka została wykonana w starożytności i jako zabawka. Starożytni Egipcjanie górnej klasie pozwolił dzieciom na korzystanie luksusowe lalka zabawki. Do produkcji przyniósł kreatora sądu pierwszej klasy. Realistyczne twarze viralimalai wosku. Nogi i ramiona mogą się swobodnie poruszać.

greckich mistrzów musiał uporać się z wielu zleceń dla lasuplement dla bogatych arystokratów. Liczby przycięte ubrania na zamówienie i towarzyszył swoim małym mikrokosmosie. Jednak dzieci nie wolno było grać, kawałki są kruche.

Francja uruchomiła pierwszą mechaniczną lalkę. Pierwszy taki mechanizm został zaprojektowany i przetestowany pod koniec 17 wieku. Już od 18 wiecznych mistrzów osiągnął doskonałość w produkcji mechanizmów lalkowych. Głównie figurki zaprojektowane przez zegarmistrzów. Lalka innego urządzenia zewnętrznego i wewnętrznego. Masters stworzył całe miasta-maszyny, gdzie każda lalka nadano szczególną rolę. Całkiem realne działanie, ruch towarzyszyć dźwięki.

Rewolucja w produkcji zabawek

A rewolucyjny krok w transformacji zabawek stało się w 17 wieku. Następnie Francuzi byli trendy, chcieli pozostać przez dłuższy czas. Lalki wykonywane na oryginalnych projektów w ich szafy, to wszystko zostało przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. W rodów rosyjskich lasuplement specjalnie zamawiane z zagranicy kobiet dla siebie i swoich dzieci.

A rewolucyjny skok do przodu nastąpił na początku 19 wieku, kiedy produkcja lasuplement pochodziła z fabryki. Następca mistrza francuskiej. Ich celem było uproszczenie struktury danych liczbowych. Porcelany tylko głowy i inne elementy były wykonane z drewna, tkanin lub skóry. Teraz dzieci mogą swobodnie bawić się z postaciami. Szczegóły są starannie zaplanowane, a nie było trudne do wypełnienia rynku interesujących rzemiosła. Od mistrza był wymagany tylko górną część, a reszta zostały wykonane w innym warsztacie. W ten sposób, wylot fabryka rozprzestrzenił się na całym świecie.

francuski udało się w rozwoju dziewczyna-lalka „Bebe” w 19 wieku. Na początku 20. wieku winylu lalka jest w pełni przeniesione na dzieci. Mówiąc o najnowszych interaktywnych innowacji dla dzieci należy zauważyć Bobblehead robota. To wygląda na żywo. Jego zakres emocjonalny rozszerzony do 15 standardowych zachowań. Teraz w lasuplement Vogue ludzkim kształcie, ale stworzony na podobieństwo zwierząt.

Zabawki interaktywne

Zabawki interaktywne, których rodzice używają do zabawiania dzieci były bardziej realistyczne. Dziecko nie przestaje komunikować się z takich zwierząt przez dłuższy czas, więc stają się pomocnikami dla rodziców. Podobne produkty typu są w stanie zabrać dziecko przez długi czas, przynosząc rozrywkę i podstawową wiedzę na temat konta i mowy w językach światowych. Pierwszym był mały błąd powstał w 20 wieku w Ameryce, Waltera. czujnik światła mogą reagować fal świetlnych i przeszukiwania do źródła światła. W tym samym wieku pojawił, a zabawka reaguje na ludzki głos.

lalki interaktywne, zwierzęta i roboty

To jest wybawieniem dla małej damy. Kontaktowy istota, nie tylko rozpoznaje ludzki głos i jest zaprogramowany na:

 1. śpiewając pieśni;
 2. czytanie poezji;
 3. zgadywania z przesiewaczy;
 4. zadania przewodnika.

Oprócz lasuplement dziecko lubi komunikować się z interaktywnych zwierząt. Mówiąc o psy, koty czy chomiki powiedzieć, że ich nawyki są kopiowane z życia, więc dzieci są zafascynowani ich wygląd. Są one zdolne do

 • wytworzenia oryginalnych dźwięków;
 • podążać śladami kapitana;
 • , aby przejść do wszystkich części ciała.

Sociable Zwierzęta są wykonane z tych samych materiałów naturalnych, które dziecko była przyjemność oglądać i dotykać zwierząt. Pies lub kot może mieć długie lub krótkie włosy. Istnieją dane pierwotne, które składają się z tworzywa sztucznego.

Chłopcy często wolą interaktywne roboty. Rozrywka jest nowym i nowoczesnym dzieci uwielbiają. Roboty często mają miękkie wypełnienie, więc wprowadzono wiele więcej informacji. Mogli dowiedzieć się, przesuń i przytrzymaj obiektów. Istnieją nawet roboty, które komunikują.

Każda zabawka jest opracowany z uwzględnieniem ograniczeń wiekowych. Więc zanim kupisz ten szczególny charakter wystarczy rozważać interesy dziecka. Teraz uniwersalny interaktywna zabawka stała się nowa generacja palczaków Monkey, dla dzieci w każdym wieku.

Interaktywne zabawki małpa małpa Palczaki

Dzieci lubią zabawy, kieszonkowy zabawki, z którymi się bawić w domu i nosić na zewnątrz, do szkoły lub do odwiedzenia. Małpa jest urocze i piękne stworzenie, czasami dzieci są tak podobne. Ze względu na te cechy, lubiący nowych interaktywnych palczaków zabawka Monkey. Ona jest w stanie mocno uchwycić palcami i innych cienkich przedmiotów z rąk i ogon.

Ich projektowanie i produkcja w firmie WowWee. Jej kierunek w ciągu ostatnich 12 lat są high-tech zabawki. Robosapien 8081 – pierworodny programowalnego człowieka. Inteligentne urządzenie jest łatwe do manipulowania za pomocą prostych poleceń językowych. Kolejny kierunek, który był rozwój firmy jest produkcja robotów zwierząt. Pierwszy produkt doświadczalny był Roboraptor dinozaur. Wszystkie kolejne roboty mężczyźni jak zaprogramowany w fabryce, i za pomocą komputera osobistego.

Następnie przyleciał rozwój Flytech. Robot ważka jest przez analogię z żywych owadów. W stanie latać na usunięciu za pomocą sterowania radiowego. Doskonała forma reaguje na manipulowanie joysticka.

Najnowszy rozwój jest wyposażony w czujniki wrażliwe, głośnik i mikrofon. Ta kombinacja pozwala małpy czuć świat i analizować to, co dzieje się wokół. Są w stanie trzymać się mocno i tworzyć ciekawe kombinacje dźwięków.

Właściwości

Deweloperzy próbowali odtworzyć zwierzę z podobnym zachowaniem, więc kontaktowy, małpa potrafi:

 • trzymać się palec i cienkich elementów, które nadają się pod względem wielkości;
 • Do ich dyspozycji ponad 50 kombinacje dźwięków podobnych do rzeczywistego;
 • W stanie trzymać ogon dla żadnego z dostępnych pozycji i być do góry nogami;
 • Czujniki mogą reagować na bodźce zewnętrzne, są śmieszne ruchu w odpowiedzi na dotyk i klaszcze;
 • Są one dostępne dla ponad 40 ruchów;
 • w stanie rozpoznać krewnych na krótki dialog;
 • Cuties blow buzi;
 • Aby uzyskać małpa spadła na tyle śpi, aby umieścić go w poziomie.

Jak używać

Z tyłu głowy jest wyposażona w przełącznik. Jeśli dotkniesz czujniki dotykowe, małpa natychmiast reaguje na tego programowalnego gestem. Wspólne gry ze swoim zwierzakiem:

 • Z uderzeniem z boku twarzy jej reakcja będzie całowanie powietrza;
 • Po klaskać rękami małpa kręci głową i grymasy;
 • Aby usłyszeć piękne pieśni, wystarczy obrócić zwierzaka do góry nogami i pozwolić, by chwycić palec lub poprzeczkę;
 • Miłość pojawia się w momencie, kiedy właściciel głaszcząc zwierzaka na głowie;
 • Do eutanazji zwierzę po prostu położyć ją na bok, a potem zacznie się robić śmieszne odgłosy i mówić przez nos.

Wielki prezent dla dziecka, które zajmą dziecko przez długi czas. Współczesne dzieci nie jest zaskoczeniem, ale to piękne stworzenie, jest delikatny i czuły emocje. Małpa jest łagodny i delikatny istota, która potrzebuje miłości i opieki. Dziecko będzie się bawić i jednocześnie czuć się odpowiedzialny za swojego zwierzaka, który wyraża tak naturalnie swoje własne emocje i uczucia.

Każdy ruch lub dźwięk w odpowiedzi na działanie czynników zewnętrznych. Dziecko będzie interesujące obserwować poczynania małpy. Teraz nie musisz grać sam, możesz zadzwonić do znajomych i obserwować, jak komunikować manualne zwierzęta. To bawi dzieci i ich rodziców, którzy mogą bezpiecznie dołączyć do gry. baby zwierząt są tak małe, że bawić się bardzo małemu dziecku.

Różne kolory i piękne nazwy

MIA jest ciekawy stwór. Ona interesuje się otaczającym nas światem. Aktywność i czuwania w ciągu dnia było męczące, a zatem umieścić zwierzę do spania obok.

Finn preferuje się kołysać się przy dźwiękach własnego bębna. Dziecko jest ciemny kolor z jasnym niebieskie kosmyki włosów. Dźwiękowej i ruchy wywołania reakcji z Finn do migania rotacji oczu lub głowy.

Zielona małpa Zoe jest w stanie zamienić życie dziecka jest postawiona na głowie. Jeśli jej udaru, grymas na jej twarzy wyrazi naszą najgłębszą wdzięczność.

Sophie lubi bliski kontakt. Małpa biały z różowymi nićmi kocha dać uściski.

Boris preferuje relaks po dzień do góry nogami. Jego pokój może przełamać tylko gry i zabawy.

Bella ma bzika na punkcie swoich przyjaciół. Jej pasja do poznania nowych ludzi i szukać przygód wszędzie.

Każdy z kolorów symbolizuje postawę.

Dane techniczne

Gra WowWee składa się w całości z tworzywa sztucznego. Wymiary nie przekraczają 13 cm wysokości. Zapakowany w pudełko o wymiarach 15х22,5×6 cm Pet nie jest prawdziwe, i wykorzystywane do obsługi 4 baterie LR44 modelu.

Cena

Teraz można łatwo kupić Fingerlings Monkey dzieci w cenach do 2000 rubli. Oficjalna strona oferuje zniżkę w wysokości 40% od aktualnej wartości towarów. Tutaj wybrać pet odpowiedni kolor i inne.

Aby zamówić zabawki

Aby zamówić, wystarczy wpisać nazwę i numer telefonu. Konsultanci natychmiast skontaktować liczbę dać dokładniejsze informacje. Płatność jest dokonywana po otrzymaniu towaru i kontroli za wady.

To miła niespodzianka dla dzieci z zabawkami Monkey stała palczaków. Ten interaktywny emocje małpy u małych dzieci. Jest przymocowany do palca i mały, chwytną nogi i ogon. Ponadto publikuje zróżnicowaną mieszankę dźwięków podobny do małpy. To jest wybawieniem dla rodziców, aby zachęcić dzieci do wspaniałej …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*