Grafen Master naturewise noży: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

A znaczący wkład do gotowania z zachowaniem przepisu zrobić dobrze naostrzone noże. Ostre narzędzie Sukces domu i profesjonalnych kucharzy, bo dużo smaku zależy od właściwego rozmiaru cząsteczek w naczyniu. Dla profesjonalnej jakości definiuje porcje wygląd, smakowitości i smaku. W rzeczywistości, dla rzemieślnika domowego, urządzenie jest również ważna. Naprawdę ostre noże Grafen Master mogą magicznie wpływać na harmonię smaku żywności, aby włączyć miernoty w talentem.

Materiał tarczy,

naszych kuchniach spełniają cięcia sztućce, wykonana ze stopu stali nierdzewnej, stali o wysokiej wytrzymałości, co najmniej jednostka tnąca jest wykonana z ceramiki. Według hierarchia potrzeb jedzenie jest najważniejsze potrzeby człowieka, a więc przygotowanie zajmuje znaczną część życia. Czas jest zasobem, w którym ludzie ciągle potrzebują. W związku z tym okres gotowania musi podjąć regulowanych minut. Nie zawsze tak jest, ponieważ stal jest czasem mielenia, wydatkowania dodatkowych minut i ceramika ma silną kruchość.

nowoczesnym rozwiązaniem problemu stosowania w produkcji przedmiotów kuchennych wykonanych z „stopu” tlenku grafenu i stali. Grafen & mdash; półprzewodników dwuwymiarowy uzyskane przez rosyjskich naukowców w 2005 roku na podstawie Uniwersytetu w Manchesterze, separacji cząstek z grafitu. Wbudowany jeden zakład na świecie w produkcji przemysłowej substancji o szerokości 1 atomu. W 2010-tych właściwości materiału badano różne Sciences. Więc eksperymenty wykazały, że dodanie grafenu do metalu ułatwia wagi, zwiększa właściwości wytrzymałościowe kilkakrotnie.

Wykorzystanie materiału 21 wieku w codziennym życiu pozwoliło dokonać naturewise noże Grafen Master Blade z grafenu jest używany bez ostrzenia według producenta do 10 lat.

zestaw sprzętu

Dla wygodne korzystanie Mistrz Grafen nabyć komplet. Noże są pakietu składającego się z 5 pistoletów o różnej długości, szerokości, grubości i pracy na modelu:

 • narzędzie z końcówką 8 estimerova do krojenia owoców miękkich;
 • nóż długość korpusu roboczego 12 cm do uniwersalnego zastosowania;
 • frez z falistym ostrzem rozmiaru 19 cm;
 • zwykłej 19 theantimicrobial krawędzi;
 • nóż kuchni Korpus tnący ma długość 19 cm;
 • atrybut do czyszczenia warzyw;
 • stojak nóż z magnesem.

ustawić zestaw łatwo. Nie ma miejsca w szufladzie, należy ustawić ją na stole w wyjątkowym stojaku. Ostatnią częścią zestawu są wykonane z tworzywa sztucznego i arkusz magnetyczny umieszczony wewnątrz ścian. Zewnętrznie, stojak nadaje się do każdego wnętrza kuchni, ponieważ może to być urządzone przez klienta.

Co to jest wykorzystywane do

Przy zakupie zestawu Grafen Master oferuje instrukcji w sprawie wykorzystania wszystkich noży. Ulubiony kawałek z kosuplementcji staje się nóż szefa kuchni. Długość ciała roboczej 19cm, grubość wysokość 3mm około 5cm. Obiekt tabela ma maksymalną objętość i ciężar, łatwe leży w dłoni i cięć wysiłku trwałe produkty, na przykład, chrząstki, kości. Ze względu na wielkość ostrzy tnących kapustę zamienia się prostym zadaniem. uchwyt waga pozwala na pokonanie wołowiny przed pieczeniem lub cięcia.

podobny do powyższego, na całej długości krawędzi tnącej noża do mięsa. szerokość i grubość różne krawędzie, to odpowiednio 1,5 mm do 2 cm, ze względu na różnicę w wielkości „” sztyletu nie kawałków, kawałki mięsa do pewnych równych cząstek. W końcu, po usmażeniu plastry w pewien sposób, rozłożone na talerzu, że wygląda apetycznie i piękne.

trzeci frez o podobnych wymiarach. Jest to bardzo różnić od części metalowych, która jest podobna do piłą. Takie parametry pomagają obniżyć świeże, miękkie produkty piekarnicze szczupły skincamo.

Średnia wielkość ciała pracującego uniwersalny nóż. Jego długość wynosi 12cm. Używany do krojenia warzyw i owoców. Forma i poziom ostrości pozwala idealnie wyciąć plasterki i stworzyć niepowtarzalne piękno i smak sałatek liści lub owoców półmisek. Nowy metalu pozwala na dostosowanie wielkości cząstek, które zmienia smaczki z krojonej żywności.

Korzystanie z krótką pracę nóż na warzywa. Ze względu na niewielką szerokość ostrza 1 cm, długość 8 cm łatwo czyste warzywa i owoce i zrobić kręcone cięć. Ten rodzaj cięć potrzebnych do pięknego posiłku na stole. Warzywa są cięte prosto plastry, które sprawiają, uniwersalne narzędzie, i wyciąć prostych obiektów kształtu.

Wielu właścicieli zauważyli, trudności w czyszczeniu ziemniaki lub inne warzywa z nożami zwykłych modeli. Grafen Master oferuje rozwiązanie problemu oznakowane obierania o bardziej ostry. Z jego pomocą, ziemniak jest czyszczony bez utraty owoców na skórce.

Charakterystyka produktu

autorzy, którzy rozwinęli noże Grafen Master dał wynalazku wysokich właściwościach. Nowe akcesoria stojak w kolorze matowej czerni z kolorem rozbioru i uchwytów. Wystrój wybrany do wyjątkowości zewnętrznym i elegancja produktu. Końcówka jest wykonany ze stali o dużej wytrzymałości, z dodatkiem grafenu w warstwach metalowych.

Ze względu na zawartość niedawno odkryto dwuwymiarowe miecze półprzewodnikowe mają wytrzymałość większą niż dane dla metali konwencjonalnych więcej niż trzy razy. W związku z tym narzędziem jest trudne do złamania, złamać lub zepsuć, ale ostrość pozostaje na wysokim poziomie przez wiele lat. Narzędzie Tabela przecina całe jedzenie bez ciśnienia do niego do otrzymywania końcówki za pomocą lasera, a posiekane składniki mają gładką powierzchnię cięcia.

Korzystanie z grafenu, który ma wspaniałe właściwości zdrowotne, w połączeniu z powłoką antybakteryjną sprawia, że ​​noże są całkowicie bezpieczne dla człowieka. Na powierzchni pistoletów nigdy wyhodować szkodliwe bakterie i zarazki. Wyroby tnące kontakt samolot przedłużyć jego trwałość. Wraz z przeciwbakteryjnego Narzędzia pokryte substancją hydrofobową, która obraca tarczę odbijającą w ziemi, zapach lub wód powierzchniowych.

Posiadacze części roboczych być wykonane z wytrzymałego antypoślizgowego tworzywa sztucznego w wygodnym, ergonomicznym kształcie. Kształt uchwytów rozkłada ciężar wzdłuż długości „sztylet”.

Jak używać

zestaw instrukcji obejmuje opis zasad wykorzystanie grafenu stołówkach asystentów. Na plasterki produktów, nowe urządzenia nie trzeba mieć zdolności wręcz przeciwnie. Urządzenia te są stosowane w sposób podobny do tradycyjnych noży stalowych.

Przed rozpoczęciem krojenia przygotowane miejsce pracy. Wytrzeć stół szmatką z płynem do mycia naczyń. Czyszczenia urządzenia i deska do krojenia. Pamiętaj, aby umyć składniki. Ręce chronić rękawiczki lub umyć wodą z mydłem, na jego głowę w czapce, włos nie spadnie i nie miesza się z jedzeniem.

żywności tnące jest zazwyczaj, zwykle stosowane do przygotowania ludzkiej sposób. Pożądane jest oddzielnym jedzeniem i bez presji i przesuwając „sztylet” od przodu do tyłu. Zwykle amplituda przemieszczenie powinno wynosić połowę ostrza. Ostrza GRAPHENE dzieli się na kawałki przy najmniejszym ruchu, co znacznie przyspiesza proces. Trzeba pamiętać, że kluczem do sukcesu podczas pracy z bronią GM, to nie jest ruch ramię z ciała iz powrotem, i wystarczy suplementko nacisnąć dźwignię. Frez sama jest obniżona, cięcia żywności na kawałki.

koniec procesu gotowania jest do oczyszczania dużych zanieczyszczeń w miejscu pracy i wymywanie go z gąbką z płynem do mycia naczyń. Podobnie dritsa deska do krojenia. Narzędzie Tabela wystarczająco długi do płukania czystą wodą, wycieranie i umieścić na statywie.

Jak przechowywać

Ze względu na zawartość metali w dwóch narzędzi materialnych wymiarowa GM nie wymaga obowiązkowego lub szczególną ostrożność. Wydrukowano na uchwyty i ostrza antybakteryjnie, powłoka hydrofobowa zapisać elementy z kurzu i zapachów, chłonąć inne środki stali nierdzewnej. Przykryć nowy nóż mogą zatkać pory rękojeści lub ostrza, które fizycznie nie przedostały się do wnętrza bakterii i zarazków, które tworzy złośliwy śmierdzący aurę.

grafenu narzędzia nie ma znaczenia temperatura przechowywania, co odróżnia je od metalu i narzędzi ceramicznych, zmieniając właściwości ogrzewania lub chłodzenia.

Wystarczy umyć czarne „sztylety” przed i po ugotowaniu.

Ceny i gdzie kupić

Produkt oryginalny jest rozprowadzany wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Sprzedam Grafen Master wystarczy przejść specjalną procedurę. Odwiedź portal prowadzi potencjalnych nabywców do formularza zamówienia. Wymaga to wprowadzenie nazwy i numeru telefonu kontaktowego. Po wprowadzeniu informacji kliknij przycisk „Zamówienie”. W ciągu kilku godzin ze stykami kupujący Manager. Pracownik dowiaduje się szczegółów:

 1. Potrzebujemy broni określonego rodzaju lub zestawu;
 2. liczba zamówień;
 3. adres dostawy;
 4. metoda płatności.

sprzedawca zakłada sprzedaż towarów przez zestaw lub osobno, z lub bez dostawy, płatność w dowolnej walucie krajów WNP przelewem bankowym lub płatność gotówką kurierowi. Priorytetem jest zadowolony klient, dlatego płatności po otrzymaniu i kontroli towarów, a zestaw jest wyposażony kuriera kilka dni po rozmowie z kierownikiem

Kupujący, którzy używali mieczy GM zaskoczony jego cech , Komentarze i uwagi można zauważyć, że grafen jest naprawdę cudowny materiał, który może poprawić jakość życia Housewives.

Znaczący wkład do gotowania z zachowaniem przepisu zrobić dobrze naostrzone noże. Ostre narzędzie Sukces domu i profesjonalnych kucharzy, bo dużo smaku zależy od właściwego rozmiaru cząsteczek w naczyniu. Dla profesjonalnej jakości definiuje porcje wygląd, smakowitości i smaku. W rzeczywistości, dla złota rączka w domu i urządzeniem zbyt …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*