HealthySight – punkty masażer do oczu: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

złagodzić bóle głowy i powrócić częściowo utracili ostrość wzroku bez interwencji chirurgicznej i terapii suplementowej. Innowacyjny rozwój za granicą, okulary masażer HealthySight, którego ocena została przedstawiona poniżej, pozwoli Ci zaoszczędzić na bóle głowy i problemy ze wzrokiem przez kilka tygodni.

Co to jest HealthySight?

Akupunktura jest popularny kierunek tradycyjnej medycyny chińskiej. Do leczenia różnych chorób, ma miejsce w wyniku wprowadzenia do określonego miejsca w organizmie w pewnym igły rozmiaru i późniejszego manipulowania nimi. W Chinach wierzy, że energia życiowa przepływa przez dany kanał. Jeśli działasz na punktach zlokalizowanych na „południków” kanału, będzie on opuścić ból i pewne dolegliwości. Zasada akupunktury, ale bez igieł, zostały wykorzystane do stworzenia punktów masażu HealthySight

Warunkiem powstania unikalnego urządzenia jest pomysł, że naukowcy są bóle głowy, pierwsze oznaki pogorszenia wzroku, zmęczenie, itp nieprzyjemny stan można przezwyciężyć bez użycia suplementów terapii. To wystarczy, aby mieć wpływ na pewne punkty w sztucznie generowanego pola magnetycznego. Ta hipoteza została sformułowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biofizyki i medycyny akupunktury.

Po serii eksperymentów europejskich i chińskich naukowców wynaleźli rewolucyjne urządzenie, które ma na celu wyeliminować bóle głowy i poprawić widzenie.

Wyglądają jak okulary

Wygląd HealthySight przypomina stylowe okulary rowerzystę. Projekt został stworzony specjalny program komputerowy. Jednym z warunków programu było dokładne odwzorowanie punktów akupunktury na twarzy. Dzięki temu urządzeniu, nie tylko powtarza kształt obszaru wokół oczodołu, ale również najbardziej precyzyjnie pokazuje lokalizację punktów energii życiowej.

W HealthySight roku osadzony 22 palców masażu. Na końcu każdego magnesu wykonany ze stopu metali ziem rzadkich.

W środku specjalnej komorze, gdzie można umieścić baterie, jest mikrosilnik. Tworzy intensywność wibracji i częstotliwości wybrania.

Urządzenie jest zaprogramowane do 9 programów. Przycisk przełączania programów w górę z przodu wynalazku.

Materiał, z którego wykonane plastikowe kubki. Palce silikonowe.

W załączeniu gadżet do szerokiej mocnej taśmy, którego długość można regulować zgodnie z charakterystyką czaszki.

Waga: 280 gramów.

Jak działają

Naukowcy udowodnili wpływ na organizm człowieka zewnętrznego pola magnetycznego. Po wystawieniu na działanie określonego punktu pomaga aktywować przemianę materii, normalizuje przepływ krwi, oxygenization (nasycenie tlenem), odżywienie narządów, tkanek. Po włączeniu, urządzenie wytwarza drgania o różnej intensywności. Te drgania w punktach akupunktury przekazują wskazówki magnetyczne. Tak więc istnieje punkt ciśnienie obszar masaż wokół oczu.

Dzięki masażu

 • aktiviziruyutsya dopływ krwi do mózgu, tkanki mięśni twarzy;
 • wszystkie komórki, które są wystawione na działanie urządzenia, tym szybciej tlenu i składników odżywczych;
 • relaks oczy;
 • skurcze mięśni są usuwane;
 • normalizuje aktywność narządu wzroku;
 • jest zmęczenie;
 • bóle znikają.
okulary masażer HealthySight i potwierdzenia zwrotnego, radzi sobie z migreny, zwiększają ostrość widzenia, poprawia jakość snu, nawet pomaga wygładzić zmarszczki i usunąć kręgi zmęczenia pod oczami ,

Jak używać

Producent zaleca, aby korzystać z urządzenia na co dzień przez 3 zestawy w ciągu dnia. Pobyt w okularach & mdash; około 5 minut. Ale opinie klientów mówią, że lepiej jest nie do usunięcia wynalazek, około 10-15 minut. Więc efekt będzie silniejszy i będzie trwać dłużej. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania: nie nosić masażysta dłużej niż 20 minut, inaczej wynik może być odwrotny od pożądanego efektu.

Przed użyciem należy zdjąć zwykłych okularów lub soczewek. Masaże zrobić lepiej leżącej. Więc będą mogli zrelaksować się nie tylko oczy, ale całe ciało.

Po 2-3 tygodniach regularnego stosowania można zauważyć spadek liczby bóle głowy, poprawa ostrości wzroku i zwiększa sprawność umysłową. Nieznacznie poprawiła kondycję skóry. Wzbogacone tlenem będzie bardziej płaski, dopasowanie i świeże. Zmarszczki będą stopniowo zanikać jak mięśnie twarzy zostanie nastrojony.

Aby urządzenie rozpoczęło pracę, trzeba:

 • Włóż baterie (należy je nabyć pre & mdash; zestaw, nie są w zestawie);
 • do noszenia urządzenia w oku;
 • zawierać;
 • Naciśnij przycisk, aby wybrać żądany program;
 • przyjąć wygodną pozycję;
 • , aby skorzystać z masażu.

Większość próbował na okulary masażer HealthySight zgodni, że po miesiącu wiele problemów związanych z wizją, odwagę i bóle głowy już nie przeszkadza w ogóle.

Należy zauważyć, że urządzenie nie jest suplementiem. Jeśli migreny są wywoływane przez procesy zapalne, rak i infekcje wirusowe, produkt będzie tylko nieznacznie złagodzić stan pacjenta, ale nie leczy choroby. Taka sama sytuacja jest z oczu. Z takich poważnych chorób jak jaskra, zaćma, zez, ciała rzęskowego, zapalenie spojówek, i tym podobne, aby pozbyć urządzenie nie może. Takie dolegliwości wymagają pilnej interwencji wykwalifikowanego specjalistę. Samoleczenie jest nie do przyjęcia!

Nie zapominać o korzyściach płynących z ćwiczeń dla oczu & mdash; przed procedurą masaż można wykonać ćwiczenia świetlnych. Wpływ złożonego oddziaływania będzie tylko nasilać.

Relacja

okulary masażer HealthySight & mdash; doskonałym suplementarstwem na bóle głowy i problemy ze wzrokiem, więc urządzenie nadaje się:

 • kto dąży do powrotu ostrości widzenia;
 • krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu;
 • uczyć uczniów liceum, którzy cierpią z powodu zmęczenia lub doświadczają dyskomfortu przed nadmiernym obciążeniem oprogramowania. Jest to w okresie dojrzewania, który wygląda tak zwanego „skurcz zakwaterowania” w przyszłości, co prowadzi do krótkowzroczności. Masaż wynalazek będzie złagodzić skurcz i zapobiec utracie wzroku;
 • osoby, których praca wiąże się bezpośrednio do załadowania na narządy wzroku: wychowawców, programistów, księgowych, kierowców, artystów, sekretarki, projektantów, itp .;
 • w wieku prezbiopii, często u osób po 40 roku życia;
 • pragnących poprawić stan skóry twarzy, pozbyć się zmarszczek na twarzy i kręgi pod oczami;
 • bóle głowy, bezsenność, nerwobóle.
Dzięki relaksujący i stymulując jednocześnie wpływ problemy ze wzrokiem i migreny dość krótkim czasie zostaną wyeliminowane.

Przeciwwskazania

Uniwersalna maszyna nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet niemal wszystkich grup wiekowych i zawodowych. Ale jego stosowanie ma niewiele przeciwwskazań:

 • oparzeń głowy i części twarzowej jakimkolwiek stopniu;
 • Stan pooperacyjny po interwencji chirurgicznej w narządach wzroku;
 • zapalenie narządów wzroku;
 • urazy głowy.

Cena

masażer Okulary HealthySight i mdash; dość powszechne wynalazek. Więc można go kupić w różnych krajach.

Gdzie kupić

Tak, aby nie natknąć się na powszechnym zafałszowania, zakup HealthySight jest u autoryzowanego dystrybutora, pracując bezpośrednio u producenta lub jego dystrybutorów. Znajdź urządzenie w aptekach lub sieci handlowych niemożliwych. Oficjalna dystrybutor sprzedaje okulary masującego pośrednictwem swojej oficjalnej stronie internetowej. Nie będziesz w stanie odczytać wszystkie warunki płatności i dostawy, a także zapoznać się z gwarancji i polityki prywatności.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*