Instant Roll – maszyna do rolek i sushi: recenzje, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nie mają czasu, cierpliwości i umiejętności do prawidłowego tworzenia sushi i rolkach? Innowacyjna maszyna Instant Roll łatwo i przyjemnie owinąć nawet luźnych składników w dowolnej podstawie, uwalniając Cię od napięcia nerwowego i ciężkiej pracy.

Table of Contents

Co to jest Instant Roll?

Japoński długowieczność, dobre zdrowie i trwałe piękno nazywa cicha zazdrość wielu krajach rozwiniętych. Średnia długość życia na Pacyfiku wyspie jest około 80 lat dla mężczyzn i 87 lat dla kobiet. Są to największe postacie w świecie!

Eksperci przypisują „wiecznej młodości” Japończyków z właściwym podejściem do żywienia i zrównoważonej diety. Głównymi produktami kuchni narodowej są ryż, owoce morza, ryby i soja. Dzięki tej diecie, populacja wyspy otrzymuje wszystkie niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze. Tak więc nie obciąża organizm nadmiarem tłuszczów i pustych kalorii. Wszystkie te produkty są doskonale połączone w swoich ulubionych potraw tradycyjnej kuchni japońskiej & mdash; sushi rosuplement.

Odpowiedź jest japońska sekret długowieczności z ludźmi z innych krajów, którzy pragną otrzymać ten sam stan zdrowia, masy do połowu ryb. Na początku XXI wieku, popularność sushi i rolkach szczyt. Dziś praktycznie każdy europejskie miasto z populacją ponad 100 tysięcy ludzi ma co najmniej jeden SUSHI-Studio. Home kuchnia również została wzbogacona o wiele receptur potraw japońskich.

Aby poprawnie i pięknie przygotowane sushi i rolkach, trzeba posiadać wiedzę i sprawność kucharzem sushi. Proces uruchamiania różnych składników w nori, omlet, liść Perilla lub nawet sojowego „papier” jest bardzo pracochłonne i wymaga dużej cierpliwości. Aby przyspieszyć ten proces, zaradni inżynierowie wynaleźli unikalną maszynę Instant Roll. Jest łatwy w użyciu i bardzo przydatny w kuchni.

Zalety rolki maszyny:

 • maksymalnie upraszcza proces wytwarzania tradycyjnych kuchni japońskiej;
 • zmniejsza ilość zużytego w czasie gotowania;
 • tworzyć ulubione przekąski jest doskonała, podobny do tego, który służył w sushi studiach;
 • zrobić pyszne jedzenie w każdej chwili;
 • podkładka z pewnością Cię zaskoczy przypadkowo nagryanuvshaya gości.

Instant Roll i mdash; rewolucyjny wynalazek, które pomogą Ci stworzyć pyszne i zdrowe arcydzieła kulinarne. Używać go nawet dziecko. Jedzenie jest przygotowywane szybko i łatwo.

Wygląd, cechy techniczne

Maszyna do sushi i rolkach Instant Roll jest niewielkich rozmiarów i bardzo zwarty. To nie zajmie dużo miejsca na stole w kuchni, co jest szczególnie miłe, gdy przygotowuje się na przyjęcie gości. Wewnątrz znajduje się szerokie pasmo, które są ułożone składniki. Po bokach świadczonych klipów, które pomagają rozwiązać wstążkę w środku. Masywny uchwyt tworzy zwój.

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest idealnie czyste, w miarę upływu czasu nie tracą swoje pierwotne właściwości.

Waży urządzenie do tylko rolki 270 gramów. Wymiary: 78 x 185 x 62 mm.

Sushi w maszynie

Proces gotowania swoje ulubione potrawy z tradycyjnej kuchni japońskiej jest bardzo prosty i ciekawy. Nie wymaga specjalnych umiejętności i elementy pomocnicze (np. Maty bambusowe).

Aby ugotować sushi lub rolkach trzeba:

 1. suplementko zwilżyć taśmę twist i umieścić ją na wyznaczonym miejscu w maszynie.
 2. umieścić na taśmie przygotowany arkusz ffjon lub innej warstwy owijki (omlet, papier sojowy, itp). Pożądane jest, aby jego szerokość dopasować szerokość taśmy, chociaż nie jest to wymagane. Po pewnym czasie, nabyte doświadczenie operacyjne powie Ci co jest szerokość fundamentów lepiej wybrać.
 3. W celu wprowadzenia do warstwy owijającej lub bezpośrednio na pustej taśmy nadzieniem. Obojętnie co chcesz: ryż z ryby, owoce morza, warzywa, jajka, a nawet owoce.
 4. Aby rozwiązać wstążkę w środku z dwoma klipsami mocującymi. Jednym z nich jest umieszczony w specjalnym otworze, który znajduje się na środku, a drugi nakładających pierwszy.
 5. Z jednej strony, wyciągnij uchwyt z taśmą, jednocześnie trzymając zatrzask z drugą ręką.
 6. Zezwalaj zaciski do pierwotnej pozycji.
 7. Aby podnieść rolkę lub sushi.
 8. Aby powtórzyć jego działania.

Wszystkie pomysłowy jest prosta! W ciągu kilku sekund z zestawem zwykłe produkty maszyna Rolka skrętu tanie ulubionej japońskiej potrawy. Nie trzeba być brudne. Wszystkie składniki pożywienia jest całkowicie umieszczone w bazie. Wszelkie edukacja specjalna! Brak wielogodzinne treningi Sposób pakowania! Sushi idealny kształt zaskoczy nawet doświadczonych smakoszy!

Oprócz standardowych rosuplement można przygotowywać własne dania eksperymentalne. Na przykład, twaróg owinąć kawałek banana i truskawki lub ciasto ukryj ogórka i zieleni. Wyobraźnia powie, co robić!

Przed pierwszym użyciem należy umyć pod bieżącą wodą Instant Roll z mydłem. Spowoduje to usunięcie zanieczyszczeń przemysłowych i kurz.

Pierwszą i główną zaletą tego wynalazku jest to, że wraz z nim jakości sushi i rolkach można gotować w domu. Wielu fanów domowe jedzenie przed chciał utworzyć te potrawy ze względu na złożoność ich przygotowania: bez względu na to, w jaki sposób próbował zakręcić ryżu przy użyciu macie, nie mogli zrobić. Maszyna do sushi i rolkach Instant Roll to wszystko. Dokładnie, szybko, bez nerwów i zepsutych składników. Cud, a nie pomocnika!

Z urządzenia nie będzie trzeba wydawać pieniędzy na wizyty sushi studio. Dzięki niemu będziesz wiedzieć dokładnie, co jeść, jak wybrać składniki do potraw.

Inne korzyści to:

 • Speed. Czas gotowania smakołyki jest zminimalizowane. Nawet zapracowanych pracowników biurowych w okresie, na przykład przerwa kawowa będą mogli cieszyć się pyszne jedzenie wykonane w ciągu kilku sekund. Wcześniej jednak trzeba zaopatrzyć wszystkie składniki.
 • Łatwe. procesu gotowania jest uproszczone do ugliness. Z Instant Roll nawet dziecko w stanie wyżywić siebie. Kilka prostych ruchów i sushi są gotowe!
 • Zwięzłość. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca. Można go umieścić na każdej półce koło biurka w odpowiednim czasie szybko pobrać i zrobić pyszne dania.
 • Łatwa obsługa. Produkt jest łatwy w utrzymaniu. Wystarczy, aby przemyć gorącą wodą z łagodnym detergentem lub zwykłego mydła i jest gotowy do następnego użycia. Wszystkie elementy są Instant Roll trzymać się swoich miejscach. ruchome części są dobrze zamocowane. Mogą one być oddzielone od korpusu głównego, mycia i umieścić na miejscu.
Twórcy unikalnej konstrukcji próbowali zrobić to tak proste i wygodne. Gotowanie z Instant Roll zamienia się uroczystość!

Cena

Internet zawiera wiele cytatów dla tego produktu. Nieracjonalnie niskie podane wprost fałszerstwa, która może się rozpaść w każdej chwili. Oficjalny dystrybutor, pracując bezpośrednio z producentami i dealerami, oferuje kupić Instant Roll w tej cenie:

Osobno trzeba będzie płacić wysyłkę. Koszt zależy od lokalizacji.

Gdzie kupić

Aby kupić Wysoka jakość Instant Roll Maszyna oferuje na oficjalnej stronie dystrybutora. Idąc na oficjalnej stronie dystrybutora, otrzymasz pełne dane na temat metod płatności, warunków dostawy, polityki prywatności i gwarancji.

Nie mają czasu, cierpliwości i umiejętności do prawidłowego tworzenia sushi i rolkach? Innowacyjna maszyna Instant Roll łatwo i przyjemnie owinąć nawet luźnych składników w dowolnej podstawie, uwalniając Cię od napięcia nerwowego i ciężkiej pracy. Co to jest Instant Roll? Japoński długowieczność, dobre zdrowie i trwałe piękno nazywa cicha zazdrość wielu krajach rozwiniętych ….