Inteligentny zegarek GPS dla dzieci: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Sprawdź unikalnych wynalazków dla dzieci & mdash; Inteligentne zegarki, zapewniające matkom pokojowych kiedy dzieci uczęszczających do szkoły, klasy, chodzić. Tracker umożliwia monitorowanie położenia, ruch ich ukochanego dziecka.

Table of Contents

Jakie są inteligentne zegarki

Jakość zegarek na rękę, przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym. Inteligentne zegarki mają współczesne wzornictwo. Zapewnienia dokładnego pozycjonowania dziecka. Pokaż czas, dodatkowo posiada dużą liczbę przydatnych funkcji: aplikację na iOS, Android urządzeń. Program po prostu instaluje na mobilnych gadżetów rodziców tablet, smartphone.

Ustawienia aplikacji pozwala na odbieranie wiadomości SMS alarmowy. Alert przychodzi jeżeli student zmienił zwykłą drogą, udał się na niebezpieczną odległość. Gadżet pozwala śledzić każdy krok dziecka. Aplikacja przechwytuje ścieżkę ruchu automatycznie za pomocą usług takich jak Yandex mapach Google.

Ustawienia są dostępne tylko dla osób dorosłych, uczeń nie będzie w stanie zmienić, wyłączyć ustawienia. Bateria według wynalazku na podstawie litowo-polimerową. Wydajność obsługuje ładowanie trzech dni.

Wygląd i konstrukcja

Projekt jest nowoczesny, modny. Dzieci entuzjastycznie odnoszą się do jasnych akcesoriów. Inteligentny zegarek dla dzieci dostępny jest w trzech kolorach: zielonym bogatych, niebieski, różowy.

materiał

główny materiał produktu jest protivoallergennye silikonowy o doskonałej jakości. Wysokie bezpieczeństwo krzemu, takich jak żywność, używane do wytwarzania zabawek o wysokiej jakości gotowania.

Tworzenie

Spójrz godzin stylowy, przyciąga uwagę swoją jasność. Zewnętrznie nie różnią się od standardowego cyfrowego. Roztwór konstrukcja jest prosta:

 • nie przeładowany zbędnych elementów.
 • tarcza monochromatyczne ma prostokątny kształt z zaokrąglonymi narożnikami.
 • Wygodny pasek bezpiecznie na ramieniu klasycznym zapięciem.

Jak to działa?

Praca Inteligentne niemowląt Obserwować należy traktować kompsuplementsowo. Dla studentów jest to jasne, stylowe akcesoria, aby pokazać znajomym. Szczególnie imponująca jest obecność różnych funkcji: kalkulator, przyciski szybkiego wybierania, alarmów innych. Za pomocą jednego przycisku można nazwać przyjaciółmi. Jeśli stracił, mama będzie w stanie znaleźć go za pomocą śledzenia na mapie.

Z punktu widzenia rodziców, korzyści z tego gadżetu więcej. Poprawia bezpieczeństwo, zachowuje spokój rodzica. Zarząd jest w rękach mama, tata. Mogą kontrolować ruchy dziecka, aby usłyszeć, co się dzieje, gdy w pracy, w domu, gdzie indziej.

Główne zalety zegarki Nawigatora dzieci:

 • Szkolenie kontroli czasu,
 • Możliwość zobaczyć moje syn, córka na mapie w dowolnym momencie
 • Navigator jest zawsze w stanie włączonym i rejestrować wszystkie ruchy właściciela
 • jest to praktycznie niemożliwe, aby stracić & mdash; są szczelnie zabezpieczone na rękę, dziecko zawsze
 • Naprawdę bez wiedzy dzieci podsłuchiwać co się dzieje, gdy bliscy nie są okolice. Jest to szczególnie ważne, jeśli występują konflikty w szkole czy wśród rówieśników,
 • Uważaj na dzieci z wbudowanym & mdash; w Phone-odbierać połączenia przychodzące z numerów, które są zarejestrowane w bazie danych jako rozwiązany. Pozostałe pokoje mają dostęp,
 • Gdy urządzenie zostanie usunięte z ręki, rodzice dowiedzieć się o tym przez SMS,
 • Gadżet jest stale w stanie włączonym. Self-odłączenie dziecko jest niemożliwe,
 • Aby sprawdzić poziom naładowania rodzice mogą zdalnie
 • Historia ruchu jest zachowana przez kilka dni,
 • Proces poufne ; uważaj na Czadzie może tylko rodzice
 • Również dziadkowie mogą kontaktować się z dzieckiem. Nie ma potrzeby instalowania aplikacji na swoich urządzeniach przy zakupie nowoczesnych smartphone. Wezwanie jest z telefonem komórkowym.

Dodatkowe funkcje, które nie wymagają ustawienia:

 • Intercom możliwość komunikacji za pomocą głosu,
 • Message przeznaczony do wymiany wiadomości SMS,
 • Zdrowie odpowiedzialny za liczenie kroków, czas, przebyty dystans, kalorie spędzonych, pozwala sprawdzić jakość snu.
 • ślad i ndash; oddaje całą trasę przez pewien okres czasu pozwala poznać historię ruchu dziecka.
alert SMS ostrzega przed niektórymi zagrożeniami w czasie rzeczywistym. Blisko zawsze na czas otrzyma ostrzeżenie.

Ręczne

Inteligentne Dziecko Zegarek posiada następujące cechy:

 • ważą 35 g
 • Akumulator: 3,7 V, 400mA
 • Rozmiar: 31x52x11.8 mm
 • karty Micro-SIM
 • obliczenie położenie światła GPS (na ulicy) i LBS ( w pomieszczeniu)
 • sieci komórkowej sieci: 850/900/1Snail Me / 1900МГц

Przed przystąpieniem do pracy trzeba włożyć kartę SIM ” mikro”i wybierz minimalny plan taryfowy.

Instalacja programu na telefonie macierzystym, należy przetestować wszystkie funkcje. Przydatne do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami.

Cechy

urządzenie ma następujące cechy:

 1. rodzaju gadżetów Tracker GPS (GPS tracking)
 2. postać cyfrową zegarek na rękę,
 3. urządzenia procesor MTK G, 364 MHz,
 4. Monitor mdash; 0,96 cala
 5. Połączenie GPS / GSM / GPRS,
 6. Znajdź lokalizację & mdash; Oznaczenie GPS AGPS Beidou,
 7. Wbudowane urządzenia: Głośnik, Bluetooth, mikrofon.
Dodatkowo, środki zegarek tętno dziecka, myśleć jak on kroki, utraconych kalorii. W razie niebezpieczeństwa jest przycisk SOS.

cena

Na oficjalnej stronie internetowej firmy, przedstawiciel Smart zegarek dla dzieci z GPS oferowany jest z 50% rabatem:

Gdzie kupić

Kup Inteligentne zegarki są dostępne na oficjalnej stronie dzieci. Niezależnie od tego miasta, zegarek można zamówić w Moskwie SPB, Kijowie, Mińsku, Nowosybirsk, Krasnojarsk i innych miastach za pośrednictwem Internetu.

Wystarczy wypełnić wniosek, potwierdzić go później. Kolejność można otrzymać w ciągu 1 10 dni.

Przegląd unikalnych wynalazków dla dzieci – Smart zegarki, świadczących matek pokojowych, gdy dzieci uczęszczają do szkoły, klasy, chodzić. Tracker umożliwia monitorowanie położenia, ruch ich ukochanego dziecka. Jakie są inteligentne zegarki Jakości zegarek na rękę, przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym. Inteligentne zegarki mają współczesne wzornictwo. Zapewnienia dokładnego pozycjonowania dziecka. Pokaż czas, mają dodatkowo …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*