Ionic White – Efekty, instrukcje obsługi, opinie – Technologia wybielania zębów

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Prawdopodobnie każdy z nas marzy o pięknym białym uśmiechu, którego żadna gwiazda z Hollywood nie będzie się wstydzić. Niestety, duże ilości kawy, herbaty, czerwonego wina i palenia papierosów nie pomagają w walce o białe zęby, ponieważ powodują przebarwienia na zębach. Przebarwienia i żółte osady na zębach są bardzo brzydkie i staramy się je pozbyć za wszelką cenę, głównie za pomocą wybielającej pasty do zębów. Niestety wielu z nich nie wybiela zębów, ale gorzej często dzięki ich kompozycji niszczy delikatną szkliwo. Innym sposobem na pozbycie się przebarwień jest wybielenie zębów u dentysty, ale za taką procedurę zwykle musimy zapłacić kilka tysięcy. Dzisiaj testujemy inną metodę wybielania zębów, jaką jest wykorzystanie technologii.Ionic WhiteSkłada się z urządzenia wyposażonego w niebieską diodę LED i specjalny żel. Producent zapewnia, że jest to rewolucja w wybielaniu zębów, ale czy rzeczywiście tak jest – sprawdzamy, jak działa produkt, czy jest on skuteczny, jak go używać i jakie są opinie użytkowników.

Ionic White – Operacja i efekty

Ionic White to kombinacja żelu zawierającego jony srebra i niebieskie urządzenie wytwarzające światło LED. Jony srebra są aktywowane przez ten rodzaj światła i dlatego mają szybki i intensywny efekt bielenia. Aktywny żel oczyszcza zęby z wszelkiego rodzaju przebarwień. Efekty zastosowania.Ionic Whitepowinien być widoczny po pierwszym użyciu, ale cały zestaw powinien być używany przez dwa i pół miesiąca. Efekt wybielania trwa dłużej niż rok, dlatego po tym czasie należy go powtórzyć. Dzięki Ionic White możliwe jest wybielenie zębów od 4 do 10 odcieni, ale zależy to głównie od tego, jak przebarwione są zęby. Producent zapewnia, że nie ma żadnych skutków ubocznych podczas użytkowania, tj. Głównie to, że ani żel, ani światło działające na nie niszczy zęby i dziąsła.

Najbardziej skuteczna metoda na piękny uśmiech!

Ionic White – ile kosztuje i gdzie go kupić?

Ionic White, jak każdy inny produkt, najlepiej kupić na stronie producenta. Przy zamówieniu u producenta zawsze mamy gwarancję, że kupujemy oryginalny produkt. W zależności od liczby zakupionych zestawów cena waha się od 209 do 159 PLN za komplet.

Ionic White – Instrukcja obsługi

Cały zestaw Ionic White składa się z urządzenia, które wytwarza niebieskie światło LED, 6 rurek z żelu i spray wybielający. Instrukcja obsługi jest dołączona. Czyta się, że pierwszym zastosowaniem jest wyciśnięcie żelu z tubki 1 w przestrzeń pomiędzy dwoma bokami urządzenia w miejscu, w którym zostaną umieszczone zęby. Jedna rura powinna wystarczyć do 3 razy podczas pierwszego użycia. Następnie wyciskamy żel z rurki nr. 2 na żel nr. 1. Dzięki zastosowaniu obu żeli reagują ze sobą, co gwarantuje wybielenie zębów. Następnie umieść urządzenie w jamie ustnej, ściśnij zęby i włącz urządzenie, które wyłączy się automatycznie po 2 minutach. Żel pozostały na zębach należy pozostawić na 5-7 minut, a następnie dokładnie przepłukać jamę ustną wodą. Ten krok należy powtórzyć 2-3 razy w ciągu następnych minut. Taki wniosek musi zostać powtórzony jeszcze dwa razy w ciągu dwóch tygodni. Dodatkowo zestaw zawiera spreje, które należy nakładać 1-2 razy w tygodniu przez 60 dni po zakończeniu pierwszego etapu wybielającego przy użyciu żelu.

Ionic White – opinia redakcyjna

Z naszego punktu widzeniaIonic Whitenie jest rewolucyjnym produktem, ponieważ istnieje wiele podobnych produktów na rynku. Na razie trudno jest znaleźć opinie użytkowników i komentarze, więc nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy warto kupić produkt, czy nie. Warto jednak zauważyć, że technologia zastosowana w Ionic White nie powinna powodować uszkodzeń naszych zębów, a cena w porównaniu do innych metod wybielania zębów nie jest nadmierna, więc warto ryzykować.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*