Latające zabawki minion: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Slim Jeggings może ukryć wady niedoskonałym kształty stają się wizualnie szczuplejsze o 1-2 rozmiarów

Table of Contents

Co to jest

. & Nbsp;

latające zabawki minion

wszystkie najważniejsze informacje w 1 kliknięcie

 • 1 Kim są Minions?
 • 2 wyglądają jak zabawki?
 • 3 ręcznym
 • 4 Jak grać
 • 5 Co jest przydatna?
 • 6 parametry techniczne
 • 7 Cena
 • 8 gdzie kupić latający miniona?
  • 8.1 Jak zamawiać?
 • 9 Ocena

Przegląd zabawki dla dzieci pływających miniona , Śmieszne kreskówki sługusów kochany nie tylko przez dzieci, ale także rodziców.

Narodziny dziecka jest najlepszą rzeczą, jaka może się zdarzyć osobie. Możliwość robić dzieci prezenty & mdash; miły funkcji rodzicielskich. Ale jest jedno „ale”! Dzieci szybko tracą zainteresowanie wszystko nowe. Nawet najfajniejsza transformator lub mody Barbie wkrótce zmęczony, a dziecko, będąc w sklepie z zabawkami pyta znowu: „Kup to!”

Niestety, pieniądze nie rosną na drzewie i nie spadają z. niebo. Dlatego stale do zaspokojenia chwilowego kaprysu dzieci rodzice nie są po prostu w stanie. Od czasu do czasu trzeba powiedzieć nie. Następnie rozczarowany dziecko trudges domu ze spuszczoną głową i dąsy, myślenia, „Znowu gra ze starymi zabawkami!”. Ale czasami są zabawki, aby wrócić do Ciebie ponownie i ponownie. Wśród nich Minions.

Kim są Minions?

przemysł animacji jest stale napędza intensywne zainteresowanie dzieci do nowych rozrywek. Każdego roku dziesiątki nowych niesamowitej animacji, główne postacie, które będą wkrótce na półkach sklepowych w postaci zabawek. Nie oszczędził tego losu i najbardziej znanym sługusów bajek pełnometrażowych „Despicable me” i „Despicable Me 2” (2010, 2013, odpowiednio).

W lecie 2015 roku premierę prequel tych taśm pod prostym tytułem „Minions”. Box office historia o pochodzeniu małych sługusów wszyscy złoczyńcy zwieńczona $ 1 miliarda. Zabawny, zabawa, średnie, plany, które są stale uszkodzi zdobyła miliony fanów wśród dzieci i dorosłych. W pierwszym przypadku popularność żółtych młodzieży były na poziomie Jessie i Buzz z „Toy Story”, dziś małych stworzeń na oczach wszystkich.

niespodziewany sukces dziwnych stworzeń w ich wyglądzie i charakterze. Animatorzy starali się przedstawiać asystentów czarnych charakterów, jak to możliwe zabawniejszy. Wpadli postaci przypominającej plastikowe pudełka cylindryczne jaja „Kinder Niespodzianka”. Umieścić na nich okrągłe punkty „Potteresque”. Oni dodaje zabawne oczy i nauczył ich mówić specjalny język.

Zgodnie ze scenariuszem, żółty stwór jest wynikiem eksperymentów genetycznych. Mają zdolność do świecić w ciemności. Oni nie potrzebują skafandry do pozostania w przestrzeni. Głupie, ale śmieszne humor dzieciom podobały się również masową publiczność. Staranności i gorliwość, z jaką przeprowadza złą pracę, po prostu urok

& nbsp;.

Sukces filmu animowanego szybko wykorzystywane przez producentów przedsiębiorczą, która uruchomiła dokładnej kopii kolorowych maniaków , Ku uciesze dzieci i dzisiaj nie ma limitu! Miękkie, twarde, plastikowe, wełniana, przenoszenie, śpiew, taniec …. Niektóre stworzenia po prostu nie produkowane

Toy & mdash!; absolutnym hitem 2015. Małe żółte żartownisiów z śmigieł rozkoszował tysięcy dzieci. Popularność najnowszej zabawa nabiera tempa.

Jak wyglądają jak zabawki?

Ze wszystkich ludzi z największych popleczników Love Dave i Stuart. Dave & mdash; cienki dwa oczach buźkę, której włosy są zawsze uczesane w rozstaniu z boku. Stuart jednooki człowiek z włosów wystaje w różnych kierunkach. On jest bardzo miły i szczery. Te dwie postacie zyskały przywilej latania razem ze swoimi dziećmi

Wygląd każdej zabawce tak blisko do pierwotnego: a. Żółty postać w niebieskim kombinezonie, okrągłe brązowe oczy, ogromne okulary i szeroki uśmiech. Dodatkowe elementy małymi czarnymi charakterami są śmigła osadzone w centrach szczytach. Składają się one z czterema ostrzami: dwóch dolnych, dwóch najlepszych. Na czarnym przycisk „podeszwy” on / off i czujnikiem.

Barwione zabawnych postaci z kreskówek starannie, wszystkie szczegóły są jasno zdefiniowane. Tworzywo sztuczne, z którego są one wykonane, dość trwałe, przyjemne w dotyku. Ostre rogi i bez nierówności.

Pakiety sługusów Dave i Stuart w solidnym tekturowym pudełku z kolorowych obrazów. Przednia część opakowania jest wykonana z cienkiego przezroczystego tworzywa sztucznego. Minion odbywa się wewnątrz przezroczystej plastikowej arkusza z zagłębionym panelu sterowania oraz ładowarką USB.

Panel sterowania jest pomalowany w kolorze żółtym. Z przodu znajduje się przycisk zasilania, przycisk, aby przejść do trybu dotykowego, dźwignia sterowania, sygnalizacji świetlnej. Oparcie jest wyposażone w komorę na baterie mizinchikov.

ręczne

Interesujące prawidłowe funkcjonowanie wynalazku zapewniają baterii (na rysunku), a trzy baterie AAA (pilot). Kosztem zmagazynowanej energii i sygnały z pilota zdalnego śmigła napowietrznych żółte postacie zaczynają szybko wirować. Latająca zabawka minion wzrasta, a następnie powoli opada. Etapy są powtarzane tyle razy, ile chcesz.

Aby naładować akumulator, wystarczy podłączyć jedną stronę dostarczonej ładowarki do komputera, tabletu lub telefonu. Po drugiej stronie mają być włożona do gniazda na „podeszwy” bohatera. Proces ładowania trwa około 25-30 minut.

Osadzony na rysunku czujniki reakcji podejściu przeszkód. Oni „push” interaktywna zabawa z powierzchni, jeśli panel jest włączony tryb dotykowy.

Jak grać

 1. Po rozpakowaniu pudełka należy najpierw zainstalować baterie do pilota zdalnego sterowania. Baterie są zazwyczaj pobierana, jeżeli nie naładować je.
 2. Włącz oba urządzenia sługusów. W tym celu podpisał w standardowy sposób przycisków (on / off). Po włączeniu czerwona dioda wskaźniki gotowości.
 3. Put (Dave Stewart) na płaskiej powierzchni i skierować go na pilocie. Również nowa technika jest możliwe, trzymać w rękach i uruchomić dłoni.
 4. Przy pomocy dźwigni dać postać w aktywnym ruchu. Podnoszenia i opuszczania go, kiedy chcesz. Po wyłączeniu czujnika i przedwczesna przeniesienie dźwigni do pozycji podniesionej, będzie zwinąć na podłodze. Nie uszkodzony, obliczony na dużą liczbę kropli.
 5. Kiedy złoczyńcy asystent czujnik rozpocznie się od różnych powierzchni (np stołowych lub dłoni) na własną rękę.

< p> wynalazek latających w pionie. Ramię może przybrać dwie pozycje: „Up” / „w dół”. Normalny czas lotu wynosi 10-15 minut. Wysokość można regulować niezależnie.

Co to jest przydatne?

Najnowszy interaktywne zabawki latające minion ma pozytywny wpływ na ogólny rozwój dziecka.

 1. Rozwija koordynację i umiejętności motorycznych. Aby zarządzać cud wynalazek, konieczne jest, aby stale przenieść małą dźwignię & mdash; Poprawia koordynację ruchową i zręczność. Gra towarzyszy ciągłym ruchu. Dziecko może skakać, pełzać, prowadzony dla ruchu lotniczego wynalezienie zatem opracowanie systemu przedsionkowego i orientację w przestrzeni.
 2. pobudza wyobraźni, fantazji. Wprowadzenie zabawne postacie w swoich bajecznych przygodach niezmiennie wzbogaci i ożywi wnętrze świat dziecka.
 3. Jest zainteresowanie prawami fizyki i natury. Dzieci będą chcieli dowiedzieć się, jak działa wynalazek. Dotrzeć do wiedzy.
 4. Poprawia ogólny stan zdrowia. Zagraj z sługusów można w plenerze (ćwiczenia, wzbogacania tlenu).
 5. podniósł nastrój. Zabawa aktywnego spędzania wolnego czasu ze światowej sławy bohaterów kreskówek wpłynie pozytywnie na stan emocjonalny dziecka.
Przejęcie będzie najbardziej pamiętne wydarzenie w życiu ich ukochany dziecko. Będą one przynieść wiele radości i pozytywnego wpływu na rozwój młodych ludzi

Parametry techniczne

& nbsp;.

 • Rysunek wysokość od 5,5 lub 6,5 cm
 • szerokość figurach 5,5 i 3,5 cm
 • wysokość śmigła i ndash; 6 cm
 • szerokość śmigła 14 cm
 • Długość zdalnego i ndash; 8 cm
 • szerokość panelu i ndash; 4 cm
 • Długość drutu i ndash; 60 cm

Pakowanie:

 • szerokość i mdash; 19 cm;
 • Wysokość i mdash; 20 cm;
 • Grubość i mdash; 5 cm

cena

Kwota środków pieniężnych, które trzeba dać, aby uzyskać zabawki latające miniona, zależy od dwóch elementów. Pierwszym z nich jest koszt produktu. Drugi & mdash; Koszt dostawy

& nbsp;..?

Koszt wysyłki zależy od odległości danego regionu

Gdzie kupić latający miniona

< p> wysoka popularność minion zabawki latającej z pilotem dało początek fali nadużyć. Małe czarne charaktery są wykonane z niskiej jakości plastiku, złe farby, farby, toksycznego uszkodzenia wkładki itp upewnić się, że zakup nie jest gorzkie rozczarowanie dla Ciebie i Twojego dziecka, trzeba odpowiedzialne podejście do wyboru sprzedawcy. Wadliwy produkt może nie tylko zakłócić dziecko, ale także niekorzystnie wpływać na jego zdrowie. Jedynym oficjalnym dystrybutorem, pracując bezpośrednio z producentem w celu zagwarantowania autentyczności jakości produktu i 100%. Strzeż

Jak zamawiać

Aby kupić latający miniona trzeba!?.

 1. Przejdź do oficjalnej strony realizatora
 2. Szczególną formą zostawić swoje dane (imię i nazwisko, telefon kontaktowy).
 3. Poczekaj na połączenie.

Pracownik salonu was zadzwonić, a podać szczegóły zamówienia. Dzięki niemu będzie można w celu omówienia szczegółów dostawy, płatności, zwrotów, gwarancji. Po potwierdzeniu zamówienia będzie po prostu trzeba czekać kiedy paczka przyjdzie do miasta. Tryb pracy call center. Codziennie od 08.00 do 22.00 GMT

Wysyłka sługi, przez usługi transportu rosyjskiego postu. Płatność należy uregulować po przyjeździe do zabawek poczcie swojego miasta. Na miejscu można zapewnić bezpieczeństwo produktu, autentyczność zakupu, w celu sprawdzenia integralności opakowania, itd. Jeśli jesteś zadowolony, nie krępuj się zapłacić za zakup i dostawę pracownika pocztowego. Będzie wysłać pieniądze do sprzedającego.

Mieszkańcy stolicy i Petersburgu mogą otrzymać ich zakupu na drugi lub trzeci dzień po zamówieniu. W najdalszych regionach Rosji paczka może potrwać do 2 tygodni.

Oficjalny dystrybutor działa zgodnie z ustawą gwarantując prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu ( „O ochronie prawa konsumenta”). Ponadto, sprzedający gwarantuje poufność wszystkich etapach transakcji i danych osobowych. POPLECZNIK z pilotem testowany przed wysyłką dokładnie badany. Szczegółowe informacje o polityce prywatności i gwarancje przewidziane przez sprzedającego, opisane na stronie internetowej.

Teraz wiesz jak zamówić, jak załadować i jak grać z nowym inżynierii produktu. Operacja dziarski Stuart i Dave nie spowodować problemy

Producent:.. Chiny