Like a Virgin kremu do skurczu mięśni pochwy: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Co to jest krem ​​do strefy intymnej?

pasja i pożądanie między mężczyzną a kobietą wyznaczonego przez naturę. Ale przez samą naturę, niestety, nie jest możliwe, aby zapobiec stopniowemu starzeniu się organizmu. Panie, które są stworzeniami kruche i delikatne, przeznaczone zostać matkami, przeżywa trudny poród.

Utrata elastyczności pochwy znacznie obniża jakość seksu. Aby pozbyć się takich problemów było trudne przed pojawieniem się jak dziewica jest specjalnie stworzony żel do skurczu mięśni strefy intymnej. Wyniki badania zdolności suplementu do zaskoczenia i zachwytu. Bez wysiłku i interwencji chirurgicznej mają okazję do wzmocnienia mięśni osłabiona.

preparaty zawierają ekstrakty roślinne, dostosowanych do ich naturalnej zdolności wzbogacenia. Działanie odbywa się w kontakcie ze środkami na wewnętrznej powierzchni macicy. Pij skórę w niezbędne mikroelementy opóźnienia starzenia i wzmacnia tkanki bez wysiłku.

Stosowanie kremu będzie otwierać nowe granice przyjemności seksualnej dla kobiet i dla mężczyzn.

Jak

W organizmie człowieka istnieją mięśnie kurczą mimowolnie i trudny trening. Jest mięśni gładkich w ścianach narządów wewnętrznych, naczyń krwionośnych i skóry. Żel do zmniejszenia pochwy Podobnie jak z pierwszego tłoczenia zawiera specjalny składnik, który może mieć wpływ skurczu mięśni gładkich. To ximenia amerykańskie małe drzewa owocowe, powszechne w Ameryce Środkowej i Południowej.

Ximenia pobudza krążenie krwi w mięśniach dna miednicy. Nieruchomość ściągające przyczynia się do wzmocnienia mięśni wewnętrznych genitaliów i zwężenie ściany pochwy. Poprawa mięśni, zwiększenie wrażliwości na powierzchni intymnej. Poprawa jakości seksu i uczucie orgazmu.

Z medycznego punktu widzenia, krem ​​może być przepisywany Jeżeli diagnozy opadanie powiek dolnych miednicy 1 lub 2, zapalenie żeńskich narządów płciowych, w celu przywrócenia mikroflorę i leczenie zapalenia pęcherza.

Oczekiwany efekt po użyciu

 • zwężenie ścian pochwy.
 • wzmocnienie mięśni w obszarze intymnej.
 • wyeliminowanie wysuszenia i ewentualne naruszenia naturalnej mikroflory.
 • zwiększenia czułości podczas seksu.
 • rozjaśniające skórę warg sromowych.

Z Like a Virgin, można urozmaicić życie seksualne, aby zachować zdrowie i zapobiec niektórych schorzeń ginekologicznych.

Unikalny skład kremu, żelu

Ximenia główny składnik zawarty w żelopodobna do tłoczenia, ma niezwykłe kompozycję. 30% z nich składa się z nasyconych kwasów tłuszczowych, 15%, najbardziej wartościowego kwasu Ximeniano. Emolient ximenia jest stosowany jako składnik zmiękczający, głęboko odżywczy skóry, co zwiększa sztywność i elastyczność.

 • etylowy ximenia wyprodukowany przez ximenia, zostaniesz skierowany do nadczynność działaniu anti-age. Mechanizm ten jest oparty na uzyskanie naturalnego bookcatalog efekt powiększenia. Odczucie w wyniku zastosowania następuje w ciągu 30 sekund po zastosowaniu żelu.
 • <> silne ziołowe ekstrakty rumianku, nagietka, lawendy i paczuli mają przeciwwirusowe, gojenie się ran, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
 • olej ylang-ylang łagodzi ból w ścisłym kontakcie.
 • Olej Rose odżywia i nawilża skórę.

Lek jest całkowicie naturalny i nie ma żadnych przeciwwskazań do długotrwałego stosowania.

instrukcje użycia

Używanie kremu jak dziewica, można liczyć na szybki wynik. Ponieważ działanie składników aktywnych następuje natychmiast po aplikacji.

Wykonaj proste instrukcje:

 • Zastosuj krem ​​na 5-10 minut przed wykonaniem stosunek seksualny.
 • zawiesinę rozdziela się w pochwie i masażu.
 • Użycie 1 raz suplementu na 3-4 dni.

Wydajność i łatwość obsługi sprawiają, że aplikacja wygodne dla tych, którzy chcieliby, aby nie reklamować „mały sekret” partnera.

Relacja

osłabienie napięcia mięśni dna miednicy jest poważną chorobą, która powoduje problemy zdrowotne. Nie zwracając uwagi na ten problem, można napotkać uchenymi przypadki chorób zakaźnych związanych z wnikaniem drobnoustrojów i grzybów w mikroflory. W wyniku tego, że jest to kompsuplements z zapaleniem i prowadzi do komplikacji i chorób ginekologicznych.

Dlatego, aby użyć kremu do zmniejszenia mięśni pochwy jak dziewica nie tylko przyjemne, ale także użyteczne dla zdrowia. Profilaktyka i prewencja chorób żeńskiego układu moczowo-płciowego jednym z najważniejszych punktów odbioru.

Udział w badaniu kobiet od 18 do 55 lat. Po zakończeniu testów, naukowcy nazwali kategorii przedstawicieli, w których stosowanie narzędzi dało najbardziej pozytywne rezultaty.

 1. Kobiety po urodzeniu dziecka . Nie jest tajemnicą, że macica ulega znaczącej zmianie w czasie porodu. Okres zwrotu dla każdej kobiety trwa w szczególny sposób, i zależy od ciężkości ostatniej dostawy. Wszystko się zmienia: mięśnie rozciągnąć, chropowatość ścian jest stracone, zmniejszenie wrażliwości, może wystąpić ból. Z biegiem czasu pewne problemy odejść, ale niektóre pozostają. Aby przywrócić dźwięk kremu pomoże zmniejszyć mięśnie pochwy jak dziewica.
 2. Kobiety, które mają ponad 40 lat . Ten wiek jest często nazywany drugą młodość. Dzieci dorastał, usamodzielniła się i mieć czas, aby pomyśleć o sobie. Ale co, jeśli stan fizyczny organizmu nie reaguje na seksualności psychiczne? Stosowanie suplementu w tym okresie jest poprawa zarówno stan fizyczny i psychiczny.
 3. Kiedy trudno jest osiągnąć orgazm . Zdolność do odczuwania przyjemności seksualnej zależy od kondycji fizycznej. Zmniejszona czułość jest wynikiem różnych czynników: wcześniej przesłane, choroby i ewentualnie istniejącej przewsuplementłej indywidualne struktury narządów płciowych, brak podniecenia, itp użycia kremu, który stymuluje czułość i zwiększa chęć pomaga w osiągnięciu jasne orgazm.

Przeciwwskazania

struktura organiczna nieszkodliwe dla zdrowia, ale nadal ma pewne środki ostrożności, aby użyć:

 1. Nie można używać w czasie ciąży.
 2. Okres po porodzie zaczyna się po odebraniu kontroli i upoważnienia ginekologa.
 3. W przypadku ewentualnego nadwrażliwości składników zastosowaniu żelu należy przerwać.
 4. Nie wolno używać produktu w czasie menstruacji.
To jest niemożliwe do zastosowania suplementu z istniejących chorób ginekologicznych. Kiedy diagnoza nadżerek może towarzyszyć nieprzyjemny ból i pieczenie w pochwie.

Cena

Lista krajów importujących towary wymienione na stronie internetowej producenta. Czy wiesz, co to jest: Rosja, Ukraina, Azerbejdżan, Armenia, Gruzja, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Łotwa, Uzbekistan.

Dla mieszkańców tych krajach istnieje specjalna oferta na których można zakupić pierwsze opakowanie produktu jest 1 jednostka monetarna.

Gdzie kupić

Kup Like a virgin można zamówić w Internecie. Najlepiej jest, aby dokonać rezerwacji na oficjalnej stronie internetowej, gdzie można otrzymać niezbędne informacje na temat produktów i usług wysokiej jakości. O informacje zwrotne konsultant wypełni w specjalnym oknie, gdzie można określić numer telefonu i nazwę.

Dane osobowe dotyczące nabywcy, nie zostały ujawnione. Opinia o zakupie towarów w woli można pozostawić anonimowo.

Rewolucja seksualna nowej generacji kobiet – Like a virgin. Lek, który daje napięcie mięśni i chęć ciała. Co to jest krem ​​do strefy intymnej? Namiętność i pożądanie między mężczyzną a kobietą wyznaczonego przez naturę. Ale przez samą naturę, niestety, nie jest możliwe, aby zapobiec stopniowemu starzeniu się organizmu. Panie, które są kruche i delikatne …