Micronic – projektant elektroniczny: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

projektant Micronic Rosyjski zestaw dla młodych wynalazców. Łatwy i przyjemny sposób, aby rozwijać logiki, uwagi i inteligencji u dzieci od siedmiu lat.

O marce Micronic

Micronic Zespół autorski młodych wynalazców „Ampere” kierowany przez Kirill Korotkowa. Firma jest zaangażowana w rozwój i wdrażanie modeli i części do radia. Nowy kierunek w swojej pracy ustawiony dla dzieci. Jako pierwszy projektanta esuplementtronicznego do pierwszej równiarka to MicroniK jest najprostszym i zarazem zrozumiały i ciekawy zestaw.

Wygląd i treść

W małym zielonym pudełku zawiera wszystko, co trzeba będzie utworzyć wiele urządzeń funkcjonowania. Szczegóły dotyczące eksperymentów można przeprowadzić za pomocą elementów esuplementtronicznych, opisane w załączonym broszury.

materiał

Dziecko e-projektant MicroniK zawiera standardowe szczegóły radiomodulatory:

 • Deska do krojenia chleba. Podstawą, na której wszystkie urządzenia są dzieje. Makiet eliminuje konieczność lutowania przewodów do tworzenia kontaktu. Wszystkie pozostałe części są zamocowane na pokładzie, tak że gotowy wynalazek przybiera formę i siłę.
 • Rezystory 220 omy, 10 omów 100 omów, 10 sztuk. Stosowane w obwodach esuplementtrycznych dla różnych celów: generacja, amplifikacji i konwersji sygnałów.
 • 4 przyciski dla mechanizmów interaktywności.
 • rezystora i ndash; , zwane również rezystory i potencjometry. Urządzenie przeznaczone jest do zmiany w napięciu zasilania obwodu. Rezystancja jest odwrotnie proporcjonalna do pominięcia siły oporu. Im większy opór, tym mniejsze napięcie pozostaje.
 • przełącznika i ndash; zmienia kierunek przepływu na impuls esuplementtryczny lub zatrzymuje go.
 • Fotorezystor urządzenie z funkcją półprzewodnika, która zmienia rezystancję gdy uderzony przez światło.
 • Piezodynamic emituje głośny dźwięk, gdy impuls esuplementtryczny.
 • 12 diod (czerwony, żółty i zielony), i ndash; gdy jest stosowany prąd to świeci. Z diodami możliwe jest zbieranie światła, opisaną w instrukcji.
 • Wire-skoczek (20 sztuk). Zaprojektowany, aby połączyć różne części razem.
 • Dwadzieścia kondensatory ceramiczne (z których dziesięć na dziesięć 100 NF i 10 NF). Kondensatory gromadzić energię do dalszej dystrybucji na elementach.
 • kondensatory esuplementtrolityczne Dwadzieścia (10 do 10 i 22uF do 22о UF).
 • tranzystor element o trzech zaciskach kontrolujący prąd w obwodzie doprowadzania mu dane.
 • IC-timer 555
 • Chip „Or-Not” elementem logicznym złożonych układów esuplementtronicznych.
 • Terminal block dla bezpiecznych połączeń przewodów, aby przenieść energię esuplementtryczną. Składa się z dwóch zamkniętych terminali, gdzie końce drutów są przymocowane za pomocą zacisków.

To jest zwykłe „tylko dla dorosłych”, wybrane elementy w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych obwodów. W razie potrzeby zawartość konstruktora może być wzbogacony o wizyty w rynku radiowym lub specjalistycznego punktu sprzedaży detalicznej. Elementy z zestawu jest stacja dokująca z żadnym innym.

Designer Micronic jest wyposażony w książce informacyjny, który zawiera instrukcje dotyczące montażu pierwszych urządzeń esuplementtronicznych dziecka. Młody wynalazca urządzenia mogą gromadzić się na szczegółowych zdjęciach. Każde urządzenie jest zamontowane na makiet i podłączyć przewody. Również podręczniki zawierają odpowiedzi na pytanie, co jeśli wynalazek nie działa.

Biorąc pod uwagę specyfikę gier dziecięcych, deweloperzy MIKRONIKA wprowadzone w kartonie więcej drobnych szczegółów niż wymagane przez instrukcje. Gwarantuje to wynik, nawet jeśli niektóre z nich zostaną utracone.

Tworzenie

Gotowy wykresu przedstawiają kombinacje elementów różnych sekwencji jest zamocowana na makiet. Ten rodzaj daje pełne zrozumienie mechanizmu procesów i logiką całego urządzenia.

Należy wyjaśnić dziecku, że takie systemy są ukryte pod budynkami o różnych mechanizmach z pilota TV lub miksera do pojazdu lub pojazdów kosmicznych. Dla jasności, jedno z urządzeń domowych, koniec życia, może być pokazane w formie zdemontowana.

Specyfikacja projektant Micronic

Każde urządzenie pracuje: daje sygnał dźwiękowy, wizualny lub inną reakcję na działania dziecka. Kosuplementtor naciśnie klawisz lub przekręca klamkę i odbiera sygnał. Dotknij i przejście z ciemności na światło, również spowodować reakcję. Interaktywność angażuje dziecko w procesie: staje się interesujące, aby zrozumieć, w jaki sposób urządzenie, dokładnie co się stało.

Wiele eksperymentów towarzyszy działalności za twórczą pracę bez wyraźnych instrukcji. Dzieci bardzo szybko uczą się wyrażać swoją wyobraźnię. Na podstawie istniejącego mechanizmu muszą zebrać nową wersję z poprawioną lub zmienionych właściwości.

mechanizmy doświadczalne zawarte w podręczniku:

 • lampy i ndash; zasilany z baterii, zasilanie jest dostarczane do diody i światła lamp.
 • Alarm aktiviziruyutsya sygnał, gdy otwarcie styku.
 • Światło z kolei zapala się czerwone, żółte i zielone diody.
 • Lampa Głupi i ndash; dioda świeci się tylko pod wpływem światła.
 • Lampa Smart dioda świeci się tylko w ciemności.
 • Magiczne palce obwód odpowiada na obwodzie dotykowym terminali palcami.
 • Kolorowe światła zapalają się światła z trzech kolorów.
 • Prawie Royal klikając dźwięków przycisków.
 • kombinacji zamka i ndash; Mechanizm reaguje na pewnej sekwencji klawiszy.
 • Przełącz na korytarzu światła wyłączone z woli timera.
 • Beczka z prądem i ndash; demonstracja kondensatorów.
 • Zegar.
 • Telegraph przenoszenie dźwięku poprzez naciskanie przycisków.
 • ściemniacza.
 • Theremin.
 • Głośnik róg wydziela ostry dźwięk pod wpływem eksperymentator.
 • Eksperyment pociąg.
 • Strobe
 • Lighthouse.

Jako projektant esuplementtronicznego Micronic

Dziecko e-Designer Micronic nie tylko bawi dziecko, to ma pewne cechy edukacyjne. Pozytywny wpływ na różne funkcje poznawcze mózgu dzieci:

 • Analityczne syntetyczny myślenie. Analiza jest zdolność umysłu do demontażu całości do jego elementów składowych. Synteza jest procesem odwrotnym do gromadzenia całego przedmiotu z części. Obie funkcje poznawczych się równolegle i są strony tego samego analityczna syntetyczny lub logiczny myślenia.
 • Uwaga. Elementy konstrukcyjne mogą być nie do odróżnienia w wyglądzie, ale mają inne siły oporu lub innych parametrów. Aby utworzyć urządzenie pracuje, ten punkt zasady. Dziecko uczy się zwracać uwagę na szczegóły, aby zrozumieć, że pozornie niewielka różnica może znacznie wpłynąć na wynik całego dzieła.
 • Wytrwałość. Aby zbudować prosty mechanizm jest łatwe, ale nie jest bardzo łatwe. To zajmie 10-15 minut koncentracji. W takich momentach, że dziecko jest zmuszony siedzieć bez zakłóceń, tak aby nie stracić małe części i nie naruszają porządek w zmontowanego urządzenia. Ponadto, proces ten niesie tak mało wynalazcy, to jest tak interesująca, aby zobaczyć wynik i weryfikacji gotowy mechanizm, który rzadko dziecko pozostawić zadanie pół zrobić coś innego.
 • Pamięć. Pamiętaj cel każdej partii i jej rolę w całym systemie nie jest takie proste. Wielu z nich są podobne, podczas gdy na makiet są one różne i wykonywać różne funkcje. Wszystko, co niezbędne, aby pamiętać, że to szkolenie.
 • Kreatywność, wyobraźnia . Dzieci mają tendencję do wymyślać nowe rozwiązania. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia, w tym gier. Na podstawie mechanizmów, których budowa jest opisane w instrukcji, szybko zacząć tworzyć coś nowego. Pragnienie, aby wymyślić coś, co mogłoby ułatwić potrzeb gospodarstwa domowego lub do pomocy w niektórych sytuacjach i istnieją przejawy kreatywności, twórczości. Esuplementtroniczny projektant daje podstawową wiedzę na temat zasad układów esuplementtronicznych, które są podstawą i skomplikowanym urządzeniem.
Wszystkie jakości jest bagaż intesuplementtualny najważniejszym zasobem dziecka. Są one niezbędne do efektywnego uczenia się w szkole, uczelni wyższych, dalszych czynności zawodowych i samorozwoju.

Opis

projektant Feature Micronic jest jego zasada: to nie tylko projektant, a laboratorium radio z nieograniczonych możliwości dla kreatywności. Stworzenie mechanizmów mogących urzec dziecko podczas gdy pozbawienie go uzależnienia od gier komputerowych i innych niepotrzebnych zajęć, rozwijanie inteligencji.

Micronic w jednym zestawie łączy podręcznik fizyki i matematyki, i fascynującą zabawką. Jedynym skutecznym sposobem poznania Sposób odręcznego odkrycia realizuje go w całości. Rozwój logiki będzie podstawą do dalszych badań nauk ścisłych i fascynujące eksperymenty motywować nowych odkryć.

projektant łączy generacje: dzieci bawią się z nim sam, w towarzystwie rodziców i dziadków. Relacje w rodzinie stają się bliższe.

Zestaw komponentów esuplementtronicznych z jasnym instrukcją win-win prezent dla dziecka, w obszarze zainteresowania, które jest mechanizmów, roboty lub esuplementtronicznych gadżetów.

Według twórców, podręcznik użytkownika zawiera tylko eksperymenty, które jednocześnie jego posiadaniu naukowej wartości, przejrzystość i łatwość wykonania. Wiele wynalezione urządzenia musiała zostać przerwana: nie spełnia wymagań. Pozostałe pomyślnie zdał egzamin praktyczny: jak prosty siedem-letniego dziecka do czynienia z systemem i doprowadzić ją do życia bez pomocy osoby dorosłej. Eksperymenty z listy podanej w instrukcji & mdash; wynikiem starannej sesuplementcji.

Cena

Koszt projektanta esuplementtronicznego dzieci Micronic to 1590 rubli za komplet. Dostawa w regionach służbie „Poczta Rosji” jest dodawana do ceny. W Moskwie i Petersburgu zlecenia dostarczenia kurierów.

Gdzie kupić

Na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy oferuje lukratywny działania: jeśli zamówisz kilka pól w tym samym czasie, kupujący otrzyma bezpłatną wysyłkę. Jest to jeden z powodów, aby kupić Micronic istnieje.

Jak zamawiać

Można złożyć zamówienie na stronie internetowej, wpisując w specjalnym polu na swoje imię i numer telefonu kontaktowego. Menedżer firmy „Amper” będzie się z nim skontaktować i wyjaśnić informacji o zamówieniu.

Projektant Micronic Rosyjski zestaw dla młodych wynalazców. Łatwy i przyjemny sposób, aby rozwijać logiki, uwagi i inteligencji u dzieci od siedmiu lat. O marce Micronic z Micronic Zespół autorski młodych wynalazców „Ampere” kierowany przez Kirill Korotkowa. Firma jest zaangażowana w rozwój i wdrażanie modeli i części do radia ….

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*