Miss Welt (Panna Velt) klamra pasa korekta talia: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kobiety często szukają łatwego sposobu, aby stać się szczuplejsze. Pas-gorset Miss Welt błyskawicznie pomaga skorygować sylwetkę nadając jej kształt klepsydry.

Co to jest Miss Welt

Atrakcyjny wygląd wpływa na naszą pewność siebie. Zwłaszcza, gdy mówimy o atrakcyjności kobiet. Najbardziej uwodzicielski przez cały czas było uważane postać w kształcie klepsydry: mała pasa. Ona i pomaga stworzyć pasa gorset Miss Welt, skutecznie, natychmiast, bez diety i ćwiczeń fizycznych.

Wiek sprawia, że ​​nie tylko twarz, ale również kształt ciała. Szczupła talia tylko sprawia, że ​​kobieta sexy, natomiast saggy brzuch, obwisłe boki optycznie dodać lat. A jeśli skóra twarzy wymaga szczególnej opieki, skuteczny krem ​​zmarszczki, ciało doskonałym rozwiązaniem byłby pas-gorset skorygować talię Welt panienko

Zaletą gorset w jego natychmiastowego działania.: korekta organizmie dzieje się tak szybko, jak urządzenie jest zamocowane na pasie. Z prawej ispolzovanii zagrożenia dla zdrowia są całkowicie wyeliminowane.

Wygląd i konstrukcja

Paw poprawić talii Welt pominięcia jest skróconą wersją gorsetu, rzeźbienie rysunku, tworząc spektakularny kształtu ciała. I materiał wytwarzania i projektowania w celu uzyskania maksymalnych wyników.

Materiał

Tkanina pas-gorset Miss Welt został wybrany tak, że klamra może być noszone przez długi czas nie odczuwając żadnego dyskomfortu. W związku z tym, producent wybrał kompozycję o następujących właściwościach:

 • dobrą zdolność do kształtowania;
 • oddychające przewiewna struktura;
 • hipoalergiczne kompozycji;
 • małej grubości, co pozwala na dyskretne noszenia pasa pod ubraniem.

Tworzenie

kształt gorsetu przypomina szeroki pas z elementów mocujących, dzięki czemu można zmieniać wielkość rysunku. Jest on realizowany w dwóch wariantach: czarny i nago.

Jak

Technologia podwójnej kompresji realizowane w opracowywaniu i krawiectwo modelowania kształtu gorset wpływa obszar problemem jest talia. Twórcy osiągnęli dobry wynik dzięki dvukhsloinoi design. W dolnej, najszerszej warstwy, zaciska brzucha i boków i górnej, wąskiej i sztywniejszy, tworząc pas osy, naśladując utratę wagi.

gorset znacznie poprawia postać:

 • bez wysiłku ze strony użytkownika symuluje znaczną utratę masy ciała;
 • przenosi ciężar brzucha i przedniej części tułowia w środku, rozładunek z tyłu i poprawę postawy;
 • pasa ściskania stopniowo sprawia, że ​​rozcieńczalnik, który staje się widoczny bez pasa gorset;
 • w jednej chwili sprawia, że ​​kobieta seksowna, atrakcyjna, pewna siebie.
pas Body-Kształtowanie działa bezpiecznie, ściskając ciał nie, jeśli zamek błyskawiczny gorset poprawnie. Korekta ta jest jedynym sposobem, aby natychmiast poprawić swój wygląd.

pas wyszczuplający mogą być noszone przez cały dzień, tak długo, jak to było właściwie zamocowane (nie za mocno). Dodatkowo, jeśli używasz żel wyszczuplający, jest stosowany przed nałożeniem taśmy na czystą i suchą skórę.

Cechy

Należy zauważyć, że klamra pasa korekcji pasa Welt pani lepiej wyciąga liczbę blisko odpowiednich proporcjach. Panie z dużą ilością dodatkowych funtów przyczyni się do podkreślenia talii, ale szczuplejsze nie zrobi. Aby pozbyć się nadwagi jest uciekać się do innych środków, na przykład, skuteczne odchudzanie kapsułki.

pielęgnacji zastosować strefę gdy:

 1. choroby układu moczowo-płciowego;
 2. problemy z przewodu żołądkowo-jelitowego;
 3. chorobami skóry w okolicy talii.
Jeśli jesteś w ciąży, stosuje się gorset jest przeciwwskazane! Jego konstrukcja jest zasadniczo różni się od budowy bandaże dla kobiet w ciąży, więc urządzenie może być noszone po porodzie.

Cena

Koszt pasa gorset bezpośrednio od producenta jest mniejsza niż sprzedawców. W ramach pasa potworów dać każdemu klientowi pakietu do modelowania żelu na pasie od efektu redukcji tkanki tłuszczowej.

Cena za komplet gorset i ujędrniający żel do mieszkańców Rosji wyniesie 1Gastrenit rubli, dla mieszkańców Kazachstanu tenge 9590.

Gdzie kupić

Oficjalne oferty witryna poprosić o oddzwonienie, stawiając kraj zamieszkania i numer telefonu. Opłaty wynika Ciebie dzwoni kierownika firmy. Jest to możliwe w celu omówienia sposobu dostawy oraz adres, na który chcesz wysłać paczkę.

sprzedawca posiada dodatkową emisję akcji na zakup Miss Welt z pull-up Bra miss ponad jedna trzecia jej normalną cenę (3 sztuki w cenie 1). Kupi tylko modelowanie spodenki wspierać nasycić że figura była bez zarzutu pod każdym kątem.

Kobiety często szukają łatwego sposobu, aby stać się szczuplejsze. Pas-gorset Miss Welt błyskawicznie pomaga skorygować sylwetkę nadając jej kształt klepsydry. Co to jest Miss Welt Atrakcyjny wygląd w dużej mierze determinuje naszą pewność siebie. Zwłaszcza, gdy mówimy o atrakcyjności kobiet. Najbardziej uwodzicielski przez cały czas był uważany za figura w kształcie klepsydry: …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*