moskitiery na magnesy – Magic Mesh: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Lato oprócz radości z ciepłych słonecznych dni zapewnia jeszcze irytujące owady. I zapobiega ich spadku w sieciach domowych i komarów na magnesy Magic Mesh.

Co to jest Magic Mesh

Magic Mesh jest wykonany w postaci kurtyny siatki przymocowanej do drzwi, aby zapobiec penetracji do pomieszczenia różnych owadów i puchu. Składa się on z dwóch połówek, które szybko zatrzasnęły się z taśmą magnetyczną lub oddzielnych, oddalonych od magnesów. Przydzielony do ościeżnicy drzwiowej za pomocą specjalnego rzep lub ozdobne guziki.

Mesh Magic Mesh to nie tylko doskonale chroni przed komarami, muchy, osy, które są w stanie dać wiele kłopotów i negatywnych emocji, ale również doskonale nadaje się do domu świeże powietrze. Unikalne, ale bardzo prosty wynalazek zapewnia szczególną wygodę podczas pobytu w domu, ogrodu i mieszkania w mieście.

Oryginalny Moskitiera wyposażona jest dość silnych magnesów. Więc nawet huragan nie dostanie ją otworzyć. Do tkaniny sama nie powstanę na wietrze, na dole są ciężary.

Wygląd i konstrukcja

Aby zapobiec przedostawaniu się komarów w mieszkaniu wcześniej, ludzie mieli do powieszenia na drzwiach koronkowych firanek, należy zainstalować specjalną siatkę drzwi. Ale te urządzenia są niewygodne w użyciu i nie dać pożądanego rezultatu. Dzisiaj jest o wiele bardziej skuteczne rozwiązanie problemu z owadami moskitiery na magnesy Magic Mesh. Oprócz podstawowej funkcjonalności, to doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza i pasuje do każdego stylu.

materiał

Jeśli chcesz, aby cieszyć się przytulności w domu lub mieszkaniu, w okresie letnim, to ważne jest, aby zainstalować w drzwiach wysokiej jakości urządzenia przeciw komarom. Produkty te stosuje Magic Mesh. i parametry wskazujące wysoką jakość należą:

 • stosowania w produkcji zaworów wysokiej wytrzymałości polipropylenu. Produkt jest bardzo cienka, będzie trwał długo. To może być myta i odkurzaczem i ndash; to absolutnie nie stracą swoje właściwości i funkcjonalności.
 • Sprzęt zasłony moskitiery wystarczająco silne magnesy. Sash zawsze będzie szczelnie zamknięty i przejść przez nich spokojnie mogą nawet zwierzęta.
 • symetryczne rozmieszczenie magnesów w środku drzwi. Magnesy łatwo rozchodzą, kiedy trzeba zostawić lub przyjechać, a potem szybko z powrotem do siebie, mocno łączący dwie połówki.
 • Użycie pasków magnetycznych. miękka tkanina, ale dość ciężkie w wadze. To zapobiega zginaniu taśm z magnesami, przy czym, po dłuższym okresie użytkowania, skrzydło może źle początek łączenia.

Tworzenie

Mesh Magic Mesh działa nie tylko jako doskonałą barierę dla komarów w pokoju, ale wielką urządzone wnętrza. Producenci oferują produkt w kilku wariantach kolorystycznych (czarny, biały, niebieski, beżowy, zielony, itd.), A nawet z obrazem (kwiaty, motyle, słoneczniki). W związku z tym zasłona komar

 • będzie doskonałym dodatkowy element obudowy;
 • zmieści się harmonijnie w ogólnej konstrukcji istniejącego wnętrza;
 • idealnie pasuje do ogólnego schematu kolorów w domu;
 • pozwoli właściciele wybrać odpowiednią opcję w celu ochrony przed much i komarów na osobistych preferencji.

Jak

Magic Mesh dzięki swojej unikalnej konstrukcji i potężnego taśmy szczelnie zamknięte, nie pozwalając owadom wejść przez drzwi lub okno otwarte do przewietrzyć pomieszczenie. Nawet najmniejsze błędy nie mogą latać przez materiał siatki. I szczelnie zamknąć okiennice, nie pozostawiając żadnych przerw. Rolety dają możliwość nie martwić się o to, co trzeba zamknąć drzwi za każdym razem przechodząc przez nią.

Zabezpieczenie do drzwi lub okna otwierania tej konstrukcji, właściciele domu od razu zauważyć, że:

 • gryzienie i nieprzyjemne brzęczenie może w nie sposób przeniknąć do środka, więc nie powodują dyskomfort;
 • powietrza w pomieszczeniu ze względu na strukturę siatki z żaluzji jest całkowicie obiegowej, dzięki czemu można stworzyć korzystne mikroklimat w domu;
 • piór, liści i częściowo pył z ulic nie są w stanie dostać się do domu;
 • skrzydło zamyka się automatycznie po przekazać;
 • nie chcesz, aby wcisnąć połówki z rąk, co zapewnia swobodne przejście tam iz powrotem dla zwierząt i dzieci;
 • w bardziej korzystnym położeniu, w porównaniu z podobnymi strukturami w poprzedniej generacji, jak linia magnetycznego nie jest poddawana zginaniu;
 • jest niezwykle prosty w instalacji;
 • podwójna opcja jest o wiele bardziej wygodne drzwi siatki chcesz otworzyć, to takie niestosowne podczas przechodzenia przez nią z ich rąk;
 • zapewnia szczególną wygodę i wielkie emocje.

Moskitiera Komary nie dadzą szansę. To nie zakłóca naturalną cyrkulację powietrza, co korzystnie wpływa na zdrowie człowieka i jego nastroju.

Magnetic kurtyna jest dość suplementkie, wytrzymałe i łatwe w użyciu. Jest zatem jasne, gwarantuje przejście światła do pomieszczenia.

nabycie i instalacja instrukcji

Komar kurtyna drzwi składa się z:

 • 2 skrzydła o szerokości 45 cm i długości 210 cm;
 • 2 paski magnetyczne, o długości 210 cm;
 • 1 listew ozdobnych (pelmet);
 • zestaw przyciski guzikowe przeznaczonych do mocowania rolet do drewnianych ram;
 • 2 Magnesy związane z żaluzjami w środku (mogą nie być zawarte w zestawie).

zestaw Komar kurtyna jest dość prosta. Praca odbywa się na własną rękę, bez użycia narzędzi, wszelkiego sprzętu i pomocy. Prawidłowo przymocować kurtynę do żądanej lokalizacji jest możliwe dla użytkownika:

 1. Należy wybrać miejsce montażu. Siatki nie powinny kolidować z otwartymi drzwiami lub bliskich. Po otwarciu drzwi z płótna muszą być zamontowane na wewnętrznej stronie, a jeśli w środku jest na zewnątrz.
 2. rozłożone i wygładzić zasłony aplikowano do rektyfikacji.
 3. Trim otwarcie drzwi do czyszczenia brudu wilgotną gąbką i dezynfekującym.
 4. Aby przeciąć taśmę łączącą tkaninę między nimi.
 5. W celu zweryfikowania obecności magnesów na dole wag tkanin wprowadzania taśmy magnetycznej. Jeżeli magnesy są oddzielnego zestawu, muszą być umieszczone w specjalnych kieszeniach.
 6. Odłącz taśmę magnetyczną, to dobrze wyprostować i umieścić go w kieszeni wyznaczonego w obu skrzydłach siatki. Ważne jest, aby umieścić taśmy magnes tuż pod skrzydła, przy użyciu dobrze peremagnichivanii siebie. Koniec taśmy powinny być umieszczone w specjalnym rowka.
 7. W celu przymocowania do skrzydła drzwi, z zastosowaniem ząbków (na podstawie z drewna) lub dwustronnej taśmy (na bazie metalu). Górne połówki kurtyny musi być ściśle ze sobą.
 8. Różnica między podłogą a kurtyną komara zrobić nie więcej niż 2mm.
 9. Aby zawiesić lambrekin na górze.

Cechy

siatki Magic Mesh jest wyjątkowy,

 • jest łatwe i w tym samym czasie, o dużej wytrzymałości;
 • wykonane z materiału, mającego dużą odporność na uderzenia opadów atmosferycznych, wysokich temperatur i wilgoci;
 • jest wielokrotnego użytku i pozwala na zapewnienie ochrony przed komarami i leci przez kilka sezonów z rzędu;
 • ma takie wymiary, że z łatwością dostosować się do różnych otworów;
 • jest łatwy w montażu i eksploatacji;
 • może być dołączony do drewna, tworzyw sztucznych i metali;
 • łatwe do czyszczenia i prać;
 • natychmiast zamyka drzwi, dając żadnych szans na owady.
Dzisiaj Magic Mesh jest duże zapotrzebowanie na całym świecie. Po złożeniu produkt zajmuje niewiele miejsca. Pomimo swojej wadze i małej grubości materiału kurtyna jest silny i trwały.

cena

Potrzebujesz dużo wynalazku jest całkiem rozsądna. Teraz w Rosji można kupić Magic Mesh z rabatem 50%. Wartość towarów w tym przypadku wynosi 1690 rubli. Na Ukrainie można kupić ochronę przed komarami i leci podwójne kurtyny oferowane w cenie 399 USD.

Gdzie kupić

Aby uzyskać wysokiej jakości produkt lepiej jest zamówić komara kurtyny z oficjalnej strony internetowej sprzedawcy. Nie widać cech towaru oraz warunków dostawy. Ta opcja zakupu pozwoli kupujący chronić się przed fałszywym rzeczy i niemądrą wydatkowania funduszy.

Lato oprócz radości z ciepłych słonecznych dni zapewnia jeszcze irytujące owady. I zapobiega ich spadku w sieciach domowych i komarów na magnesy Magic Mesh. Co to jest Magic Mesh Magic Mesh wykonany w formie kurtyny siatki przymocowanej do drzwi, aby zapobiec przedostawaniu się do pomieszczeń o różnych owadów i …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*