Okno kreatora szczotka magnetyczna do czyszczenia okien: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

W oknie kreatora osprzętu problem brudne okna zostaną rozwiązane! Szyba jest krystalicznie czysta, a ty nie musisz narażać się na zewnątrz do mycia.

Co to jest okno kreatora

Kryształowo Windows jest dobrym nastroju mieszkańcy pracowników biurowych mieszkania lub domu. Mycie okien, ale jest to trudne zadanie, zwłaszcza jeśli chodzi o wyższych piętrach. W tym celu należy zadzwonić do specjalistów z firm sprzątających, ale koszt ich usług jest wysoka. Podczas próby wykonywania własnej mycie, wynik nie zawsze jest zadowalająca. Na zewnątrz są często pozostawiane plamy, smugi, cząstki brudu. Aby ocenić czystość szyby od wewnątrz trudno jest dotrzeć do każdego zakątka i przemyć to jeszcze trudniejsze. A gdy mieszkanie znajduje się w budynku mieszkalnym, a nie na parterze, Mycie okien zamienia się w niebezpiecznego zdarzenia. Aby rozwiązać ten problem o nazwie okno kreatora.

szczotka magnetyczna do mycia okien kreatora systemu Windows w ciągu kilku minut do mycia szkła czyste po obu stronach bez użycia detergentów i bez śmiertelnych pokoje wystające do otworu. Jest to świetny pomocnik dla każdej gospodyni. Są one z powodzeniem wykorzystywane przez klientów w Barnauł i Samara, Penza, Nowosybirsk, Krasnojarsk i wielu innych miastach.

szczotka magnetyczna oszczędza czas, wysiłek i pieniądze na zakup chemii gospodarczej i minimalizuje ryzyko urazu podczas doprowadzenia okna w górę. Jest to łatwe i przyjemne do tego rodzaju prac domowych.

wygląd i projektowania

szczotka jest oryginalny i funkcjonalny urządzenia z nowoczesnych materiałów doskonałych deweloperom szczegółowo.

materiał

wytwarzania szczotki magnetycznej stosować wiele rodzajów materiałów:

 • trwały obudowa z tworzywa sztucznego;
 • wzmocnione magnesy do mocowania dwóch części szczotki względem siebie;
 • tkaniny do wyłożenia, które rozdziela wilgoci na powierzchnię i usuwa większość zanieczyszczeń i kurzu;
 • wkładka polimerowa do polerowania szkła.

Projekt

oryginalny wygląd sprawia, że ​​jego użycie pędzla przyjemne i ciekawe. Programiści były przewidziane w różnych sytuacjach, które są możliwe w przypadku pracy ze wzorem, a dla każdego zadania zostały wdrożone rozwiązanie:

 • przypadek ma mały ciężar na zewnętrznej części szczoteczki łatwo przenoszone przez siła magnesu;
 • część wewnętrzna jest wyposażona w wygodnej ergonomicznie ukształtowany uchwyt w celu ułatwienia zastosowania w urządzeniu (ręka nie jest zmęczony);
 • część zewnętrzna ma linę, zapobiegając jej upadek.

W jaki sposób okno kreatora

Czasem nawet trudne zadania domowe mają proste rozwiązanie. Tak, aby pozbyć się nieproszonych owadów w domu, wchodzących w lecie, gdy wentylacja pomaga moskitiery na magnesy i wygraj brud na tylnej stronie szyby & mdash; Okno kreatora. W oparciu o jego wyjątkowości leży również w działaniu magnesu dwóch połówek urządzenia do siebie.

znajdujących się po obu stronach szyby, części osprzętu są zamocowane siłą magnesu. Oczyścić jedną powierzchnię boczną, druga czyści szczotką. Ten sposób ma kilka zalet:

 1. proces jest 2-3 razy szybciej. Do czyszczenia jednego standardowego okna zajmuje mniej niż 10 minut.
 2. czyszczące oszczędności wynosi od 70% do 100%. Zwykła woda w połączeniu z możliwością urządzenia do radzenia sobie z brudem i plamami lepsze niż specjalne spraye.
 3. Mycie szyb przestaje być niebezpieczny proces. Nie więcej konieczności wychylania się w drzwiach, by dotrzeć do najdalszych zakątków. Szczotka może do nich dotrzeć bez wysiłku.
 4. Specjalna powłoka poleruje powierzchnię, tworzy efekt przejrzystości.

Aby zastosować urządzenie może być do jednokrotnego szkła i nowy oszklenia standardowej grubości.

instrukcje użycia

Za pomocą Kreatora Okno jest prosta: szczotka jest podzielony na 2 części, część z uchwytem jest umieszczany na szybie wewnątrz budynku, a część z lina mocowana na zewnątrz. Wolny koniec liny jest zamocowany na nadgarstku osoby.

Wynik był najlepszy przed mocowania szczotek na szybie po obu stronach, można spryskać sprayem do czyszczenia wody lub wody z kranu. Zwilżyć powierzchnię urządzenia i ułatwia gładsze przesuwane.

szkło Czyszczenie odbywa się w następujący sposób:

 • dwie połówki szczotki obracają się w przeciwnych kierunkach o kąt 90 stopni w stosunku do siebie, aby zaprojektować otwarcia.
 • urządzenia wykres z białego płótna jest obniżany do pojemnika z mydłem lub czystą wodą.
 • Części mocowane są naprzeciwko siebie w oknie: fragment uchwytu pomieszczenia, część z liny od strony ulicy.
 • Prowadzenie wewnętrzną połowę, kierować i zewnętrznych w drugiej stronie szyby, co wymaga dodatkowego czyszczenia. Przewód może być używany jako dodatkowy umożliwiający zasilanie urządzenia zewnętrznego.
 • po zabrudzeniu, części tkaniny muszą być przepłukane przed dalszą pracę.

Opis

Okno kreatora szczotka magnetyczna jest szczególnie doceniane przez ludzi starszych, którzy są zmuszeni dbać o czyste szyby w domu. W podeszłym wieku trudniej jest wspiąć się na parapetach, a nawet więcej, aby pochylić się w okno niebezpieczne. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić opieką krewnych aby ułatwić realizację tych pracach domowych, pomagają oszczędzać energię. Ale równolegle konieczna jest optymalizacja życia, w celu ułatwienia rutynowej opieki korzystania z urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń specjalnych.

szczotka magnetyczna do mycia okien kreatora systemu Windows będzie odwoływać się zarówno do młodych kochanek, który oprócz Mycie okien, masa spraw wewnętrznych: urządzenie oszczędza czas, pozostawiając go na więcej ciekawych działań niż czyszczenie. Doskonałe wyniki uzyskuje się:

 1. w krótszym czasie;
 2. z mniejszym kosztem finansowym;
 3. przy odrobinie wysiłku.
Nie jest konieczne, aby próbować poprawić projekt. Może to prowadzić do spadku jakości szkła czyszczącym. Wraz ze wzrostem grubości szkła mogą być problemy z urządzeniem mocującym.

Jeśli jesteś w Doniecku, Kijowie i ogólnie na Ukrainie, o nabyciu szczotki magnetycznej lepiej osobiście porozmawiać z menadżerem. Zostaw telefon w specjalnym formularzu na stronie internetowej i oddzwoni.

Gdzie kupić oknie kreatora

Aby zakupić magnetycznego szczotka oknie kreatora zniżkę, należy odwiedzić oficjalną stronę produktu. Czy mam szukać w sklepach dużych miast: Moskwa, Petersburg, Jekaterynburg, itd.? Nie, w sklepach, urządzenie nie jest na sprzedaż. I jeżeli spełniają one w punkcie sprzedaży, cena będzie znacznie wyższa. Od producenta otrzymujesz dokładnie to, co ma: skuteczną oryginał, a nie bezużyteczne fałszerstwa.

Z Oprawa Kreator Okno problem brudne okna zostaną rozwiązane! Szyba jest krystalicznie czysta, a ty nie musisz narażać się na zewnątrz do mycia. Co to jest okno kreatora Kryształowo Windows jest dobrym nastroju mieszkańcy pracowników biurowych mieszkania lub domu. Mycie okien, ale jest to trudne zadanie, zwłaszcza jeśli mówimy o …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*