Przeglądaj CAR DVR MIRROR: prawdziwe opinie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

A starannie zaprojektowany lustro Lustro samochodów z funkcją DVR rejestratora ciągu ostatnich 3 lat, cieszy się dużą popularnością wśród kierowców. Od 2015 roku, ten gadżet stał się numerem jeden jako przydatne, wielofunkcyjne urządzenie, które pomaga kierowcom zdawać sobie sprawę z sytuacji w ruchu nawet tyle. Dokładnie kamera DVR MIRROR gwarantują nowoczesne obrazy wideo i wyraźny obraz. Każdego roku zespół specjalistów producenta sekretarza aktualizuje funkcje i elementy popularnego gadżetu i modernizacji swojej pracy, dzięki czemu urządzenie staje się coraz bardziej popularny

Zawartość:.

urządzenie na pierwszy rzut oka nie różni się od lusterku jednak urządzenie to pozwala nie tylko monitorować ruch, ale także uchwycić wszystko, co dzieje się na drodze. Aparat pozwala nagrywać wszystkie zdarzenia, zarówno podczas ruchu i podczas postoju. Więc ten gadżet był jak najbardziej użyteczny dla kierowców, to może rozwiązać wiele kwestii spornych na drodze i do skazania przestępców, którzy próbowali uszkodzić pojazdu, jego integralności lub mienia wewnątrz niego.

Table of Contents

Cel i korzyści < / h2>

wielofunkcyjne samochód akcesorium, CAR DVR MIRROR dogodnie jest zamontowany w kabinie pojazdu. Instrukcja montażu i eksploatacji jest w każdym urządzeniu. Jego instalacja trwa mniej niż minutę czasu i dostosować gadżet każdy człowiek na ulicy. Aparat posiada wiele przydatnych cech

Celem urządzenia to w następujący sposób:.

 • pozwala uzyskać wysokiej jakości wideo ruchu.
 • Jest to możliwe do uzyskania film z tyłu z samochodu.
 • Nie zaśmiecać przednia szyba samochodu.
 • Bezpieczne przechowuje ważne pliki przed zastąpieniem i usunięte.
 • Pomaga udowodnić prawidłowość kierowcy lub zbierać ważne szczegóły podczas wypadku .

Klienci będą mogli zadać dodatkowe pytania do kierownika przedsiębiorstwa, jeśli używasz zwrotne serwisowym, który jest dostarczany do wszystkich zainteresowanych na oficjalnej stronie.

Aby uzyskać bezpłatne konsultacje na temat Car DVR lustrze?

Zadaj pytanie na wszystkie pytania dotyczące towaru.
Jeśli odpowiedzi dla Ciebie, można dokonać zamówienia, raportowanie danych Manager dla dostawy.

Ponadto, lustro dla kierowców jest to najlepszy zakup:

 • Niskie koszty dla nowoczesnego, wielofunkcyjnego gadżetu.
 • umożliwia bezpiecznie zostawić samochód na parkingu lub w losowej parking.
 • najmniejsze szczegóły i dźwięk, co jest niezwykle ważne w rozwiązywaniu sporów.

Poniżej dowiesz się, jakie cechy są wyposażone w lustra-DVR, dlaczego jest preferowany przez kierowców i właścicieli pojazdów, a także gdzie kupić oryginalnego modelu w celu uniknięcia nadużyć przez nieuczciwych dystrybutorów.

ocena cenę Car DVR Lustro:
(Oceniane 70 osób)

Co prąd możliwości są tam dla CAR DVR MIRROR?

Zmodernizowana technologia nie pozostawia szans dla programistów i specjalistów w dziedzinie systemów komputerowych nic nie robić, więc co roku pojawiają się nowe modele akcesoriów, które tworzą znaczna konkurencja do już istniejącego Arsenal

Nowy możliwości lustro CAR DVR MIRROR.

 • wyższa jakość żelaza, a procesor, wyposażony w wysoka wydajność .
 • System operacyjny Android, który z powodzeniem zintegrowane Google Map GPS Tracke .
 • Możliwość do podłączenia zestawu słuchawkowego za pomocą funkcji Bluetooth.
 • Tylna kamera może pracować bez podłączenia i korzystania z systemu Bluetooth .
 • Jest możliwe, aby połączyć trzecia kamera .
 • Wyposażona w modulator FM .
 • System CAR DVR MIRROR jest wyposażony w GPS nawigacji .
 • Wi-Fi .
 • zmodernizowany oprogramowania .

Zaawansowane opcje funkcji rejestratora z kamerą cofania daje kierowcy dodatkowy system bezpieczeństwa w pojeździe.

Więcej szczegółów na funkcje videoserol i funkcje fotografowania.

Cechy i szczegółowy opis funkcji urządzenia

kamera na przedniej szybie jest prawidłowo podłączony do stałych luster. Ten typ mocowania zapewnia stabilną pozycję urządzenia i czysty obraz podczas jazdy w jakości Full HD z rozdzielczością 1920 1080 pix . Ze względu na wideo wysokiej rozdzielczości wyświetla najdrobniejsze szczegóły, a wyraźny obraz pozwoli nam rozważyć nawet numery pojazdów samochodowych, kolorów i znaków drogowych. Zakres wizja 140-160 stopni pozwala na przechwytywanie obrazu nawet na chodniku i poboczu

funkcji wideo:.

 • Umożliwia fotografowanie jasne filmy bez drżenia i rozmycia spowodowane cyfrowej stabilizacji.
 • nagrywanie Loop obejmuje nieprzerwany videoprocess bez żadnych luk i przerw.
 • Możliwość ustawiania data i godzina na wideo.
 • W ciemnej nocy czasu i kamery CAR DVR MIRROR automatycznie przejdzie w tryb nocy .
 • Jak tylko tam moc, urządzenie automatycznie rozpoczyna nagrywanie wideo i zapisuje nagrania w urządzeniu pamięci.
 • W przypadku awarii zasilania, to automatycznie przestaje nagrywać.
 • Kiedy wywołane G-Sensor urządzenie będzie automatycznie chronić nagranego pliku usunięcia lub nadpisania .
 • japoński pięciowarstwową układ optyczny opracowane specjalnie w tym modelu.

lustro posiada dodatkową rejestratora, który znajduje się na tylnej części samochodu i zajmuje obrazu w wysokiej rozdzielczości CystoBlock, zapewniając kąta patrzenia i rejestrowania obrazów od 90 do 120 ° C. Powrót rejestratora jest również wyposażony w funkcję wspomagania parkowania. W naszym przeglądzie poniżej Dowiesz się wszystkiego o trybów i funkcji automatycznych videoserol.

Co automatyczne tryby są wyposażone w lustro kamery DVR?

Często zdarza się, że podczas nieobecności z kierowca lub właściciel pojazdu w samochodzie najnowszy znaleźć kłopoty w postaci wgniecenia lub rysy na samochodzie, pochodzenie, która pozostaje nieznana.

Co funkcje automatyczne Właściciele pomocy pojazdu, samochód, który jest wyposażony w urządzenie do

 1. Samochody wyposażone w to urządzenie jest dodatkowo zabezpieczone. Jeśli po krótkiej nieobecności najbliższej właściciel samochodu będzie odkryć taką niespodziankę, po obejrzeniu filmu można znaleźć przyczynę szkody lub w celu zidentyfikowania sprawcy. Do tego trzeba włączyć kamery DVR i przejrzeć nagranie, które uruchamia się automatycznie po naciśnięciu samochodu lub innego ruchu w polu widzenia obiektywu.
 2. funkcja g czujnik Czujnik, który jest odpowiedzialny za zachowanie pamięci urządzenia odgrywa nieocenioną rolę. Ostre wstrząsy mogą odgrywać „okrutny żart” ze zwykłymi gadżetów, które często Reboot i stracić nagrane pliki. Ale instrument jest wyeliminowane. Wręcz przeciwnie, po wstrząśnięciu się nagrane pliki są automatycznie zapisywane w osobnym folderze i bezpiecznie przechowywane tam aż do użycia.
 3. Model wyposażony jest w głośnika i mikrofonu . Ze względu na wysoką jakość mikrofonu, zapisy urządzeń nie tylko obraz, ale również dźwięki mowy i środowiskowe, dźwięki pojazdów i komunikacji z pracownikami policji drogowej, które mogą być bardzo przydatne w niektórych sytuacjach. Często dzięki nagrywania wideo i odtwarzania obrazu i dźwięku kierowca może udowodnić swoją niewinność lub noninvolvement do naruszenia podczas jazdy.

Kamera cofania DVR CAR DVR MIRROR pozwala kierowcy nie być rozpraszany podczas jazdy. Ona sama trzyma ten film, natomiast w nocy przełącza się na tryb nocny. Ponadto, urządzenie automatycznie wykonuje korekcję zdjęć w trybie zdjęć seryjnych.

Poniżej znajduje się przegląd szczegółowo o cechach modelu, a także szczegółowy opis z funkcji gadżetu, który przyniósł go liderów sprzedaży wśród podobnych wniosków.

Charakterystyka urządzenia

Przy zakupie urządzenia w pełni zaopatrzony i gotowy do podłączenia. Kierowca nie będzie musiał wyjść i znaleźć, zamówienia zakupu dodatkowego sprzętu lub urządzeń do podłączenia urządzenia i korzystać z jego możliwości. Natychmiast po rozpakowaniu na kilka minut, urządzenie może być zainstalowane w miejscu lusterka wstecznego

Główne Właściwości gadżet:.

  < li> przedni Rejestrator ma Wyczyść jakość Fotografia.
 • pasują do wnętrza każdego samochodu, wygląda stylowe i proste .
 • Nie przeszkadzać przeglądu , nie zaśmiecać szyby i nie ma dodatkowych urządzeń.
 • Wyposażona Kamery cofania, co masz na myśli „obraz w obrazie” – Dual Camera CAR MIRROR DVR.
 • Lustro jest wyposażony w czujnik ruchu , więc nagranie wideo rozpoczyna się tak szybko, jak promień przeglądu pojawił poruszający się obiekt.
 • Jasność wyświetlacza jest 4,3 cala . Anti-glare urządzenie System dostosowuje się do oświetlenia w samochodzie.
 • Łatwe mocowanie na standardowe lusterko wsteczne. Inne urządzenia, które przywiązują do kubków ssących szyby lub statywów, zapobiegając rozproszenia kierowcy w razie upadku lub wolnostojący.
 • Nie ma dodatkowych i zbędnych przewodów .
 • umożliwia kierowcy starannie obserwować drogę z przodu i obserwować ruch na osadzeniu.
 • Wyposażona w dodatkowe cechy radarów .
 • Jakość nagrania jest 1080p HD .
 • Działa na systemie operacyjnym Android .
 • Dzięki GPS monitorowania (śledzenie) nie jest gorsza od pełnoprawnego Navigator.
 • ma rowek do rozszerzenia pamięci i ndash; Opcja wstawić karty SD do 32 GB .

Wysoka jakość produkt to gwarancja od producenta. Nawet najbardziej wymagający kierowca będzie w stanie docenić funkcjonalność urządzenia, które nadaje się do wszelkich pojazdów. Poniżej w naszym przeglądzie można dowiedzieć się, jakie funkcje i zalety rejestratora

Oceń charakterystykę Car DVR Lustro:.

(Szacowany 71 osób)

kreacji Car DVR Lustro
ELM 327 Bluetooth skaner

Mamy również doradzić zwrócić uwagę na jeszcze jeden gadżet dla Twojego samochodu, ELM 327 Bluetooth urządzenia skanującego. Za pomocą tego urządzenia można zdiagnozować usterki samochodu bez konieczności podłączania do sieci esuplementtrycznej i bez uciekania się do stacji serwisowej. W przeglądzie Poznasz główny cel testera diagnostycznego ELM 327, jak go używać prawidłowo i przeanalizowaliśmy opinie przez prawdziwych kupujących na różnych stronach i forach i ma p blished wyniki analizy w dolnej części przeglądu.

Jakie funkcje ma ten gadżet jest?

Dzięki Zaawansowane funkcje lustro DVR CAR DVR MIRROR każdy kierowca którego samochód jest wyposażony ten model, istnieją dodatkowe „bonusy” w procesie przechodzenia

Funkcje urządzenia.

 • lusterko wsteczne w samochodzie z DVR. Główną zaletą urządzenia jest przodu aparatu z matrycy o wysokiej czułości, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości. Filmowanie w pełnej HD o rozdzielczości 1920 x 1080, z kątem patrzenia 140 stopni. Ze względu na wysoką jakość matrycy obraz jest nasycony, jasne i czyste. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia kierowcy od fotela można obserwować, co dzieje się bez zniekształceń obrazu.
 • W związku z ciągłej serii zdjęć podczas ruchu obiektów w polu widzenia kamery kierowca będzie w stanie wiedzieć, co dzieje się wokół pojazdu podczas jego nieobecności. Wpis będzie stale przeprowadzane, jeśli obiektyw uzyskać poruszających się obiektów, a będzie zasilany przez baterię urządzenia.
 • Anti-glare funkcja i automatyczne dostosowanie jasności obrazu na ekranie rejestratora. Ze względu na automatyczną korektę jasności w zależności od pory dnia, jakość obrazu pozostaje na wysokim poziomie w dowolnym momencie fotografowania.
 • Dodatkowe kamery widok z tyłu dla wygody kierowcy.
 • Łatwe i dogodnie dołączony , szybko łączy. Funkcja nagrywania lustro niewidoczny na przedniej szybie samochodu, ze względu na montaż bezpośrednio na tylnym lusterku.

Picture-in-Picture – Dziś urządzenie o takiej funkcji pozwoliło na poziomie legislacyjnym, a kierowca nie będzie musiał stale odłączyć urządzenie od szyby, jak to było wcześniej, i ukryć go w ustronnym miejscu, więc nie stać się ofiarą przestępców. Poniżej znajdują się korzyści z gadżetu i dowiedzieć się, gdzie kupić jest przydatna dla każdego urządzenia kierowcy.

Zalety avtogadzhet

Obecnie ten model kamery i rejestratora z wideo możliwość przedni i tylny widok cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli samochodów i kierowców. Konkurencja ta videoserol porównaniu do innych jest oczywiste: wiele korzyści po stronie rejestratora lustro, które jest potwierdzone przez licznych opinii

Główne Korzyści od videoserol:

 • filmowania w jakości Full HD z rozdzielczością 1920 1080 pix .
 • Rejestrator wideo lustro jest wiarygodnym monolityczne urządzenie, które nie przeszkadza kierowcy i odwraca jego uwagę od prowadzenia pojazdu.
 • Możliwość obracania lustro 360 stopni .
 • Nie ma dodatkowych kamera cofania , który może być zamontowany na tylnej szybie w samochodzie.
 • ma unikalną kąt widzenia 140 stopni, które nie mają analogów.
 • Kamera 5 mega pikseli dostarcza wyraźny i precyzyjny obraz.
 • Czujnik G-sensor wykrywa najmniejsze drgania samochodu gwałtownego hamowania, zderzenia, rozproszenie.
 • Wyposażona w funkcja wspomagać parking , który umożliwia kierowcy, aby nie martwić się o integralności samochodu na parkingu.
 • mikrofon , który jest wbudowany w urządzenie.
 • Bardzo duży ekran w 4,3 cala .
 • Strzelanie z przodu iz tyłu jest synchroniczny .
 • CAR DVR MIRROR czujnik ruchu .

Rejestrator z funkcją lustra i kamery przedniej i tylnej widzenia jest dzisiaj bardzo popularne. Ze względu na optymalny stosunek jakości urządzenia i jego kosztów , urządzenie wygrał dużą publiczność fanów wśród miłośników samochodów i wiele pozytywnych opinii. Dziś średnio co dziesiąty samochód na rosyjskich drogach są wyposażone w urządzenia.

Należy pamiętać, że tylko oryginalne urządzenie spełni oczekiwania właściciela pojazdu po zakupie.

Również Możesz kontakt z manager z firmy, korzystając z informacji zwrotnej.

w celu uzyskania bezpłatnej konsultacji na temat samochodów DVR Lustro?

Zadaj pytanie na wszystkie pytania dotyczące towaru.
Jeśli odpowiedzi dla Ciebie, można dokonać zamówienia, raportowanie danych Manager dla dostawy.

Szczegółowe informacje na temat, gdzie można otrzymać nowoczesną avtogadzhet w naszym następnym rozdziale.

Discover th
Korzyści z Car DVR Lustro:?
(szacunkowe 69 osób)

Ceny i gdzie kupić oryginalny gadżet

Oryginalny aparat CAR DVR MIRROR nie można kupić w sklepach, ponieważ urządzenie to jest realizowane wyłącznie przez oficjalnej stronie internetowej firmy . Kupujący powinien zadbać, aby wykluczyć możliwość składania zamówień za pośrednictwem fałszywych i innych stron, przyciągając klientów, którzy często określić niższą cenę lub wątpliwe działania.

Na oficjalnej stronie internetowej, klienci mogą skorzystać ze sprzężeniem zwrotnym oraz do uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, które odnoszą się do właściwości produktu, sposobu zamawiania i dostawy czasie. Algorytm zamawiania następująco:

 1. kupujący kliknie link do oficjalnej strony internetowej firmy. Po zapoznaniu się z informacjami o produkcie, pozostawia ich dane Kontakt w specjalnym formularzu zamówienia.
 2. W ciągu 15-30 minut, z klientem Menedżer skontaktuje towarzystwo dla dalszych szczegółów transakcji.
 3. Poczekaj otrzymywać paczkę w ciągu 7-12 dni, w zależności od oddalenia regionu biorcy.
 4. Aby zapłacić za towar w momencie odbioru na poczcie.

Firma nie pobiera depozyt za towar w momencie składania zamówienia. Dlatego fakt, że popyt płatności powinna budzić wątpliwości wśród kupujących, i zmusić ich do odstąpienia od transakcji ze względu na możliwość nadużyć

Wspólna opinia o produkcie. 80 osób (a)

Oprócz wysokiej jakości i gwarancją oryginalności, oficjalnych ofert dealerskich promocjami i ofertami specjalnymi , w których cena towaru może być zmniejszona prawie 2 razy.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*