Riddex – gryzonie i owady odrzutnik: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Pełny przegląd wysokiej wydajności ultradźwiękowej gryzoni i owadów odrzutnik Riddex: zasada działania, jak korzystać, świadczeń, ceny, gdzie kupić.

Table of Contents

Co to jest Riddex?

Nasz instynkt przetrwania opracowany tak dobrze, że na widok myszy i karaluchy czujemy niesmak, panika, nawet przerażenie. Te uczucia są całkowicie uzasadnione i zrozumiałe. Przez wieki, gryzonie i owady przyniósł człowiekowi same kłopoty. Oni pochłonął upraw, zniszczeniu drzew, picia naszą krew i krew zwierząt, przetrwała straszną chorobą śmiertelną.

Na poziomie genetycznym przełożone pragnienia jak najszybciej, aby zniszczyć niebezpieczne dla człowieka. Więc raz w domu znajduje się mysz, karaluch, komar lub mucha, mamy biec do najbliższego sklepu dla odstraszający, fumigacją, trucizny, lepki pułapek i innych środków walki.

Ale najbardziej znane metody konfrontacji mieć wpływ krótkoterminowy. Odstraszacz koniec płyta dla fumigacją szybko stają się bezużyteczne i lepki suche. Trucizny są ułożone pod różnymi kątami, bardzo niebezpieczne dla ludzi, szczególnie małych. Przypadkowo znalazłem jasny różowy lub zielony „cukierka”, może spowodować nieodwracalne szkody dla organizmu dziecka. Dlatego zagraniczne umysły inżynierii wymyślili całkowicie bezpieczny dla ludzi i nie do zniesienia dla gryzoni i owadów Riddex Repeller.

Z odrzutnik mogą być:

 • zapomnieć o nieprzyjemnych nieproszonych szkodników;
 • nie obawiać się chorób przenoszonych przez owady i gryzoni;
 • sen latem przy otwartym oknie;
 • zostawić jedzenie na noc na stole w kuchni;
 • , aby zapisać na repelentów, fumigacją, trucizn i innych aktywów od owadów i gryzoni.

Riddex został opracowany w latach 90-tych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. On, w przeciwieństwie do innych środków zwalczania szkodników, zabija i wypiera siedlisk. Wiadomym jest, że gryzonie szybko dostosować się do trucizn i przestać zwracać uwagę na nich, więc trucizny często nie mogą poradzić sobie z tym problemem. Urządzenie ultradźwiękowe tworzy niedopuszczalnych warunków do życia, jeździsz małych nieproszonych gości.

W jaki sposób urządzenie

Innowacyjna konstrukcja ma kształt prostokąta. Pasuje w dłoni.

Na przednim panelu na górze ma przycisk, aby włączyć / wyłączyć podświetlenie. Pod nią znajdują się dwie żarówki wskaźnik: jeden po prawej w lewo. Po aktywacji, zaczynają świecić. Zielone światło świeci światłem ciągłym. Czerwona miga z przerwami. Strumień światła jest słaba, a nie rozpraszające nie oczywisty.

Poniżej znajduje się światło, chroniony przez szkło. Światło wbudowane w miękkim świetle, nie ciężko na oczy. Można używać w przedszkolu.

dno godło: mały dom, nad którym jest rozciągnięty pełna nazwa urządzenia to „RIDDEX PLUS”. Godła są obramowane przez kwadrat o zaokrąglonych narożach.

Tylne stałe korek. Styki esuplementtryczne są w postaci kołków. Idealny dla każdej nowoczesnej gniazdka.

Jak odrzutnika

unikalnego urządzenia przy użyciu fal ultradźwiękowych, ma bezpośredni wpływ na układ nerwowy wszystkich żywych szkodników w pomieszczeniach. Stwarza to najbardziej niewygodne środowisko dla niechcianych współlokatorów, wyrzucając je ze strefy działania urządzenia. Z odstraszacz kontynuował prace naciska na układ nerwowy, pobudza poczucie zagrożenia i chęć opuszczenia lokalu.

ultradźwięki emitowane przez gadżet, który jest niesłyszalny dla człowieka. Pracuje w częstotliwościach wyższych niż postrzegane przez ludzkie ucho. To nie przeszkadza w życiu, nie przerywać sen. Bezpieczne dla dzieci.

Poza ultradźwiękowego leczenia, urządzenie ma również wpływ esuplementtromagnetycznych podrażnienia układu nerwowego. Korzystanie impulsy esuplementtryczne przeniknąć nawet do najbardziej niedostępnych pęknięć, ubytków w materiałach budowlanych domu. Wszystkie one wyrzucone ukrywanie w ścianach i na podłodze szkodników. Tam, gdzie USG jest w stanie przeniknąć.

zalety połączonego wpływu owadów odrzutnik Riddex

 • bezpieczeństwa. nr silne aktywne chemicznie, lotne substancje. Bezpieczne dla ludzi i zwierząt.
 • Przyjazne dla środowiska. Brak wpływu na środowisko, nie zanieczyszczają go. Nie wpływa na piłkę ozonową, czyste powietrze.
 • długotrwałe działanie. ciągłej pracy urządzenia jest całkowicie usunąć szkodników w długim okresie czasu.
 • Massive Attack. Hamuje wszelkiego rodzaju owady. Zgłasza karaluchy, pająki, szczury, myszy, robaki ….
 • Great zasięg. Ultrasound dostaje nawet do najdalszych części pokoju. Zasięg 200 m 2 . Gdzie nie dociera do USG, osiągając impuls esuplementtromagnetyczny.
 • Nie wpływa na działanie innych urządzeń. Zasilanie tylko 4 watów. Działa od 220 V
 • wydajności. Zużywa mało energii. Pozwala zaoszczędzić na groźby masowego zabijania nieproszonych lokatorów.

Rozprzestrzenianie wszędzie, ultradźwięki i impulsy esuplementtromagnetyczne w czasie pierwszych dni od zastosowania może spowodować gwałtowny wzrost liczby widocznych owadów i gryzoni. To dlatego, że stworzył niekorzystna atmosfera sprawia nieproszonych sąsiadów, aby wydostać się z uprzednio wybranych schroniskach znaleźć bardziej spokojne miejsce. Gatunki, nie mogąc poradzić sobie z zawalonych na nich fal dźwiękowych i pola pulsującego, próbując znaleźć najlepsze siedliska. Nie znajdując go w domu, w którym pracuje urządzenie, zostawić je w domu.

Połączone technologia pozwala na pokrycie wszystkich przestrzeni zajmowanej przez gryzonie i owady, a do kierowania ich z dala od ludzkich siedzib.

Jak używać

 1. Otwórz karton, wyjąć urządzenie.
 2. Należy uważnie przeczytać instrukcję.
 3. włożyć wtyczkę do dowolnego właściwego pojemnika lub nośnikiem. Pożądane jest, że gniazdo nie zostało zasłonięte przez meble. Przewoźnik ma prawo do umieszczenia w każdym wolnym miejscu.
 4. Nocą dla lepszego widoku, można włączyć żarówkę.

Podręcznik radzi zachować Odstraszacza gryzoni Riddex na zawsze. Następnie osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty. Ale wiele pozytywnych opinii na temat produktu mówiąc wynik jest widoczny nawet gdy stosowany rzadko. Zwłaszcza jeśli problem właśnie pojawił się i ogromny ruch w swoim domu / mieszkania owadów jeszcze nie rozpoczęła.

Po włączeniu urządzenie stale pełne pozbycie się gryzoni odbywa się w około dwóch do czterech tygodni. Do zwalczania owadów wystarczająco 1-3 tygodnie. Po oczyszczeniu zamieszkania jest zaprzestanie korzystania z urządzenia nie zaleca się, aby nie prowokować powrotu nielegalnych rezydentów.

Zastosuj Riddex pozostawiono w apartamenty, domy, biura, instytucje, magazyny itp Place Odstraszacza Pożądane jest metr wysokości od podłogi do fale dźwiękowe spotkał się z minimalnej liczby przeszkód.

Ważne jest, aby pamiętać, że wpływ odrzutnik Riddex dla gryzoni i owadów nie są śmiertelne. Więc nie trzeba łopata kilka nieprzyjemnych szczątków. Również trzeba będzie straszny zapach z procesu rozkładu myszy lub szczury w niedostępnych zagłębień You (normalny efekt uboczny przy użyciu trucizny).

Połączone technologia pozwala traktować cały dom, mieszkanie lub instytucji. Aby zwiększyć lub przyspieszyć ten rezultat, musimy kupić repellers. Efekt z nich będzie tylko nasilać. Zdrowie rosnąca liczba urządzeń nie zmieni.

Relacja

Wydajność Riddex sprawdzony przez setki tysięcy użytkowników. Opinie na temat Riddex zastrzeżeniu, że pomaga pozbyć się:

 • szczury i myszy;
 • komary, muchy, mole;
 • pająki;
 • chrząszcze, błędy, mrówki i inne drobne zwierzęta.

Może być stosowany w:

 • lokali mieszkalnych;
 • Budynki żywienia zbiorowego;
 • Centra handlowe;
 • instytucje społeczne;
 • piwnic, piwnice, garaże.

Urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla dzieci, alergików, duże zwierzęta (koty, psy).

Przeciwwskazania

Ponieważ urządzenie ma bezpośredni wpływ na układ nerwowy, gryzoni, dekoracyjne szczurów, myszy i płazów, gadów, chomiki, świnki morskie w czasie obróbki jest to lepiej dawać do krewnych lub przyjaciół. Riddex odstraszacz owadów ich nie zabijać, ale zajmie dużo dyskomfortu.

Dane techniczne

 • Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne.
 • wymiary: 60 razy 95 mm.
 • Waga: 95 gramów.
 • Napięcie: 90 ndash; 250 V
 • moc urządzenia: 4 watów.
 • Zakres: 200 m 2 .
 • Poprawne godzin: 24 godziny na dobę.
 • Czas pracy: 2,5-5 minut.
 • Pauza: 2,5-3 minut.

urządzenie certyfikat. Doskonale znosi różnych temperaturach (-30 do 40 ° C) i wilgotności (20 do 90%).

Cena

Jeszcze kupić Riddex tylko w Rosji, na Ukrainie, Białorusi i Kazachstanu. Łączna kwota pieniędzy, jaką trzeba zapłacić za skuteczne narzędzie przed owadami i gryzoniami, składa się z dwóch summands. Pierwszym z nich jest cena urządzenia. Drugi jest koszt wysyłki, który zależy od miejsca swojego zamieszkania.

Gdzie kupić

Jako urządzenie wielokrotnie udowodnił swoją skuteczność, nieuczciwi biznesmeni udało się ustalić produkcję podrobionych Riddex owadów odrzutnik. Dlatego też wybór podejścia sprzedawcy z ostrożnością. Wybierz firmę, która współpracuje bezpośrednio z producentem lub jego oficjalnym przedstawicielem. Strzec się! Negatywne opinie o Riddex ludzi opuszcza obliczu nieuczciwych sprzedawców. Kupić tylko na oficjalnej stronie dystrybutora!

Aby zamówić produkt, należy pozostawić wniosek na oficjalnej stronie internetowej realizatora. Wkrótce kontakt z firmą. Do niego, można zadawać pytania na temat jakości, efektywności, dostawy, zwrotu itp

Płatność jest dokonywana po otrzymaniu przedmiotu & mdash; „Płatność gotówką przy odbiorze”.

.

Pełny przegląd wysokiej wydajności ultradźwiękowej gryzoni i owadów odrzutnik Riddex: zasada działania, jak korzystać z korzyści, cena, gdzie kupić. Co to jest Riddex? Nasz instynkt przetrwania opracowany tak dobrze, że na widok myszy i karaluchy czujemy niesmak, paniki, a nawet przerażenie. Te uczucia są całkowicie uzasadnione i zrozumiałe. Przez wieki, gryzonie i owady doprowadziła człowieka …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*