Sacrus – do korekcji kręgosłupa: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Ból pleców, objawy chorób kręgosłupa i mięśni pleców. Choroba ta jest typowa dla większości ludzi. Najczęściej choroba ta dotyka osoby starsze. Tak, a młody jest przejawem bólu pleców, szczególnie tych zaangażowanych w sporcie zawodowym. Ale teraz te dolegliwości są dość leczyć za pomocą urządzenia do korekcji kręgosłupa Sacrus roku pierwszy pojawił się w 2006 roku i od razu zdobyła miłość konsumentów. Rozpatrzy go bardziej szczegółowo, dowiedzieć się, w jakich okolicznościach chcesz użyć, i jak one działają.

Table of Contents

Co to jest aparat?

Sacrus jest twój dom osteopatii. Leczenie bólu pleców należy rozpocząć od eliminacji przyczyn, a nie tylko zdrętwiały. Eliminując źródło choroby, to jest możliwe do osiągnięcia pozytywnego rezultatu. Wizyty u suplementarzy osteopatów drogie, ale zdarzają się przypadki, że po prostu nie mają czasu. Następnie jednostka ta jest prawdziwa i niezawodny asystent. Eliminuje dolegliwości czynnika wewnątrz ciała, ze względu na małe wymiary można go nosić.

Jeśli cierpią stawów, ból głowy, zawroty głowy, zmęczenie, przekształcony przewsuplementłego bólu w całym organizmie, pomaga urządzenia. Zmniejsza ból w części szyjnej i potylicznej, reguluje postawy, likwiduje bóle pleców, poprawia stan zdrowia pacjenta. Także zwiększa aktywność narządów wewnętrznych. Działa na sacrum, przepony, rozluźnia więzadła, wyrównuje dysproporcji wewnętrznych. Podejście system leczenia. Urządzenie zostało opracowane przez fizjologów i osteopatów, przez 3 lata.

urządzenia przeszła wszystkie testy kliniczne. To opatentowane urządzenie, które eliminuje problemy kręgosłupa i mięśni pleców. Apteki nie jest na sprzedaż. Posiada wszystkie certyfikaty i rekomendacje. Przeszły test jakości, sanitarno-higienicznych wniosków.

Ciekawostka, jego twórcy są pierwotnie z Rosji. Myśleli o stworzenie urządzenia, kiedy byłam w 3. roku Instytutu. Dopiero po udało im się dokonać marzenia.

W jaki sposób

Kamera Sacrus przywraca strukturę kręgosłupa. Bierze pod uwagę strukturę organizmu, skierowanych prace w niektórych obszarach: eliminuje stres więzadeł miednicy, dzięki izolacji i wzmocnienia kości krzyżowej. Wpływa na powierzchnię membrany. Poprawia oddychania, zmniejszenie napięcia mięśni na szyi. Podstawa czaszki są regulowane i odpoczynku, pozostawiając ból szyi. Zwiększa jakość widzenia, poprawa krążenia mózgu. Korzystanie z urządzenia jest całkowicie bezpieczne i nie ma wyraźnych przeciwwskazań. Pomaga przywrócić równowagę mięśni wzdłuż całego kręgosłupa.

Urządzenie posiada zintegrowanego podejścia do leczenia. To opracowała system zapobiegania i leczenia w oparciu o niego. Choroby układu mięśniowo-szkieletowego jest łatwo regulować przy jego pomocy. Ponieważ urządzenie regeneruje tkanki mięśniowej, zmniejsza obciążenie na nich, wyrównuje naturalną pozycję miednicy i kręgosłupa. Początkowy przebieg leczenia trwa 5 sesji. Po znika nierównowagę wewnątrz organizmu, który przeszkadzał przez dłuższy czas.

stosowany na grupie ochotników. Składał się on z 320 kandydatów z różnych zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Pod koniec pierwszego kursu leczenia wykazano poprawę stanu zdrowia wszystkich osób biorących udział w badaniu. Lekarze zalecają stosowanie urządzenia w opakowaniu terapii środkami.

właściwości esuplementtryczne

 • ilość prądu do 100 mA;
 • modulacji częstotliwości 8-14 Hz .;
 • wzrosła powoli częstotliwości drgań i ndash; 8-16 Hz;
 • Akumulator Akumulator 3 V;
 • wymiary 155 mm x 25-80 mm 25-45 mm.

Sacrus wyposażone w magnesy neodymowe polepszające przepuszczalność zakończeń nerwowych tkanek. Poprawia krążenie kapilarne. Model jest wykonany z tworzywa sztucznego klasy medycznej, niealergiczne, co z kolei zmniejsza ryzyko alergii.

instrukcje użycia

Zanim zaczniesz korzystać z urządzenia do korekcji kręgosłupa Sacrus, zasięgnąć porady specjalisty. Jest prosty w obsłudze, wystarczy kilka kroków i osobisty suplementarz już działa:

 • uruchomić urządzenie
 • umieścić na powierzchni problem
 • dalej problemu obszary przynajmniej 10 mdash; 15 minut.

skutecznego leczenia, stosowania 3-4 razy dziennie, w celu zapobieżenia 1 – 2 razy dziennie. Jeśli nie regularnie przeprowadzać sesje, po prostu nie dostaje żadnych korzyści. Wszelkie leczenie wymaga systematycznego podejścia w celu zapewnienia skutecznej, pozytywny wynik.

Wskazania do stosowania

Urządzenie ma szerokie zastosowanie. W celu zrozumienia tego, czy będzie on w stanie pomóc rozwiązać chorobę, będziemy trzymać rodzaj systematyzacji chorób, dla których obowiązuje:

 • Ból pleców i szyi związane z siedzącym trybem pracy. Najczęstszą przyczyna powikłań zdrowotnych.
 • międzyżebrowe nerwobóle. Proces patologicznych występujących ze względu na ściskanie, stan zapalny i podrażnienie nerwów międzyżebrowych.
 • Bóle krzyża w jakimkolwiek stopniu. Zestaw dystroficznym patologii w chrząstce stawowej. Ma zdolność do tworzenia dowolnych przegub wpływa jednak zwykle tylko krążków międzykręgowych. Zakłócenia w segmencie dotkniętego silnika kręgowej. Zniszczenie struktur PDS (mięśni, chrząstki, torebki stawowej, więzadeł, midpassage dysku) ciągnie się za nim mimowolny skurcz mięśni podłużnych z tyłu z zadaniem ograniczenia ilości podróży w tym rejonie kręgosłupa. mięśni kurczowy wywiera nacisk na naczynie krwionośne, co zmniejsza zdolność przepływu krwi. Istnieje niebezpieczeństwo „błędnego koła”.
 • ściągnięty nerwowych. Redukcja nerwowych konsekwencjami krążka międzykręgowego, rdzenie z kręgów lub mięśni towarzyszy nagły, tępy ból nudne. Przeważnie odbywa ściągniętej nerw w kręgosłupie.
 • Migrena, osteochondroza szyjki macicy, ból głowy. Patologia związana ze zmianami tych dysków międzykręgowych chrzęstnej mogą towarzyszyć ciężkim, osłabiającego bólu głowy. Nieprawidłowości te prowadzą do apatyczne zjawisk w naczyniach krwionośnych, unerwienia przez pęcznienie materiałów i patologii rdzeniastego obrotu w następstwie zaburzeń krążenia w 1 lub 2 tętnicach kręgowych.

Zapobieganie układu mięśniowo-szkieletowego. Koncentrować się na wzmacnianiu kości, mięśni, stawów, błony maziowej oraz eliminacji zaburzeń.

Przeciwwskazania do stosowania

Każdy wyrób medyczny, ma swoje przeciwwskazania.

 1. Zakażenie kręgosłupa i stawów. Związane z zakażeniem albo zatruciu, uraz, zapalenie lub zużycia chrząstki.
 2. guz rdzenia kręgowego. Nowotwór znajduje się na grzbietowej powierzchni mózgu.
 3. stan pourazowy. Ciężko stan psychiczny, który pojawia się w wyniku indywidualnej lub cykliczności sytuacji stresowej.
 4. skoliozy 4 stopnie. Drobny względu na brak symetrii łopatki, żeber wysokości ramion. Prawdopodobna przestankowe, revoboot, zaburzenia chodu.
 5. zesztywnienia. Nieruchome stawy, występujące wskutek powstawania kości, chrząstki lub włóknistych kawałków stawowej zakończeń kości.
 6. Kręgozmyk. Ścinające struktur kręgosłupa, a właściwie stosunkowo żebra leżącą pod nią.
 7. Klęska narządów wewnętrznych.

Prawie każdy, kto siedzi dużo czasu za kierownicą, biurka, komputera osobistego. Często odczuwasz dyskomfort w dolnej części pleców, ale rzadko koncentrują się na nich. Oblicza się, że ta choroba wymaga leczenia i występuje niezależnie. Jednak w tym procesie, mogą wystąpić powikłania.

Głównym przeciwwskazaniem do korzystania jest osobistym nietolerancja prądem esuplementtrycznym. Tego samego nie można stosować dla osób noszących rozrusznik serca.

Cena

Koszt urządzenia Sacrus jest dość niska w Moskwie i Petersburgu. Czasami cena nie przekracza 2700 rubli, a to jest o wiele tańsze niż pójście do specjalisty. Urządzenie właśnie pojawiła się na rynku wkrótce przewidzieć jego cena wzrośnie.

Gdzie kupić

W aptece nie jest sprzedawany wyłącznie w sklepach internetowych. Sprzedam aparat lepiej na oficjalnej stronie sprzedającego. Strzeż się imitacji.

Ból pleców, objawy chorób kręgosłupa i mięśni pleców. Choroba ta jest typowa dla większości ludzi. Najczęściej choroba ta dotyka osoby starsze. Tak, a młody jest przejawem bólu pleców, szczególnie tych zaangażowanych w sporcie zawodowym. Ale teraz te dolegliwości są dość leczyć za pomocą urządzenia do …