Smart Scan Tool – Skaner: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Przeglądaj unikalny gadżet diagnostyczną Smart Scan Tool, który umożliwia szybkie wykrycie awarii pojazdu i zapisać na wizytę STO.

Table of Contents

Co za Smart Scan Tool

Samochód jest takie samo ciało jak ludzie, tylko nieożywione. Mechanizm każdego pojazdu i mdash; tylko usprawniony proces, w którym wszystkie etapy muszą iść w określonej kolejności. Wszelkie drobne uszkodzenia lub drobne niepowodzenie w funkcjonalności może prowadzić do poważnych konsekwencji. Tygodnik wezwanie na STO do zapobiegania diagnostyki komputerowej to jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie to kosztowne i często niepraktyczne. Jest to o wiele łatwiejsze do wykonania taki sam profesjonalny sprawdzić samemu ze skanerem Smart Scan Tool.

A małe urządzenie, które zyskał popularność dziesiątki tysięcy kierowców, którzy zdobyli sławę jako wielki asystenta. Dzięki niemu można w każdej chwili dowiedzieć się, na czym polega problem w systemie wywołał szczególną usterkę. Nie trzeba jechać do stacji obsługi. Nie ma potrzeby, aby dać pieniądze do specjalistów, które produkują ten sam skan. Z SmartControl będzie można zidentyfikować i rozwiązać drobne problemy i awarie.

Wygląda na skanerze?

skaner Auto ELM 327 inteligentne kompaktowe urządzenie prostokątny, wymiary, które są nieco większe niż pudełko zapałek. Na przednim panelu urządzenia przycisk on / off może być. To pozwala zaoszczędzić baterię i zostawić zasilacz w samochodzie. W niektórych wersjach gadżetu, przycisk ten nie jest dostępny, więc adapter muszę stale wyciągnąć złącze diagnostyczne.

przedni panel umieszcza się również inny rodzaj ekranu (3x).. Jedna wskazuje moc, dwa pozostałe przedstawiają proces przekazywania informacji. Case Smart Scan Tool mogą być w różnych kolorach. Ich formy są dokładnie takie same.

Jak postawić diagnozę?

Diagnostyka samochodu z rękami odbywa się w kilku etapach.

 1. Po pierwsze, na komputerze, tablecie lub telefonie zaleca się, aby zainstalować program, który odczytuje dane z karty. Ustawienie nie spowoduje trudności. Na dysku, który pochodzi z ELM 327, to szczegółowe instrukcje.
 2. Następnie trzeba znaleźć lokalizację złącze diagnostyczne OBD2 i umieścić zakupionego urządzenia. Umiejscowienie złącza zależy od marki i modelu pojazdu. W większości przypadków, to jest w pobliżu kolumny kierownicy (lewo poniżej). Może to być również pod kreską tuż pod schowku koło ECU; na konsoli środkowej pod zapalniczki itp Jeśli diody LED na przednim panelu miga intensywnie rozpoczął proces poszukiwania problemów.
 3. Przez Bluetooth do informacji o statusie „koń żelaza” zostaną przeniesione do kategorii środków odbierania informacji. Czytając transmisji na żywo, wyniki informacji w czasie rzeczywistym. Szybkość procesu. Wyniki można uzyskać w ciągu kilku minut.

Zadania wykonywane przez urządzenie:

 • wykrywa awarie w pracy silnika, szuka przyczyn awarii;
 • oblicza wzrost zużycia paliwa;
 • identyfikuje problemy w esuplementtronice;
 • znajduje czujniki przestało funkcjonować prawidłowo;
 • kasuje błąd.

W bazie danych gadżetu posiada ponad 3000 różnych kodów do wskazania błędów. ELM 327 będzie obliczyć prędkość silnika, ciśnienia w kosuplementtorze dolotowym, można zauważyć bezczynności zadecyduje obliczoną wartość obciążenia. Skaner pokazuje t ° C, chłodziwo, dokładnej ilości zużywanego paliwa, ciśnienie, szybkość napędu. Będzie także monitorować stan układu paliwowego, prędkość przepływu powietrza. Określić bezwzględną pozycję przepustnicy, szerokość impulsu otwarcia dyszy itp

Zalety Smart Scan Tool

Innowacyjny rozwój wielofunkcyjny kanadyjski producent Elmelectronics zastosowanie do wszystkich marek i modeli samochodów, które obsługują połączenie OBD2. Większość pojazdów produkowanych w Stanach Zjednoczonych po 1996 roku, a po roku 2001 w Europie po 2005 roku w Rosji. Również adapter jest kompatybilny z silnikami diesla, zainstalowany 2004.

funkcji skanowania do diagnostyki pojazdów Smart Scan Tool obsługuje protokół CAN do komunikacji z ECU z dodatkowymi urządzeniami. To daje możliwość pracy w czasie rzeczywistym z transferem dużych prędkości i przetwarzania wyników ci. topologia sieci „bus” jest twardy Sprawdzanie błędów, monitorowanie ich zapobiegania. Wysoka odporność na zakłócenia.

Inne zalety:

 • wszechstronność. Adapter ma wiele zastosowań dla różnych platform (np. ScanMaster-ELM, moment obrotowy, DashCommand, OBD Auto Doktor ELMScan Toyota, itd.). Z powodu tej diagnozy mogą być wykonane nie tylko z komputerem, ale także z telefonu lub tabletu.
 • Wszechstronność. Dozwolone rysować wykresy, logi rekordowe, wyłącz na błędy lamp desce rozdzielczej itp
 • wygody. bez kabli, dodatkowe kable. Dane są odczytywane za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Bluetooth.
 • Oszczędności na diagnozie stu. Zakup szybko się zwraca.
 • Zasilanie. pozwala dokładnie określić przyczynę usterki.

Unikalne diagnosta będzie przydatna dla wszystkich właścicieli pojazdów. Szczególnie ekonomiczny system będzie na obszarach wiejskich, gdzie jest najbliższy sto mil. Zastosowanie tego urządzenia będzie zmniejszyć liczbę połączeń do stacji serwisowej nic do minimum, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Co jeszcze można skaner?

Oblicza przyspieszenia w zakresie od 0 do 100. Wyświetla liczbowych w różnych układach pomiarowych. W stanie eksportować informacje, które można wydrukować.

Tester diagnostyczny do diagnostyki pojazdów Smart Scan Tool zdolne:

 • W celu określenia i wyświetla kod błędu (DTC): np P0104 „Awaria przepływomierz powietrza”Р0217 silnik przegrzewa się, Р0174«lean», itd. są również brane pod uwagę specjalne kody opracowane przez.
 • Aby pokazać prędkości wału korbowego.
 • Aby powiadomić rzeczywiste błędy i je poprawić, jeśli nie wymaga bezpośredniej interwencji mechaników.
 • Aby rozwiązać problem z ciągle migającym przycisku Check Engine.

Kiedy trzeba Komputerowa diagnostyka

diagnostyka komputerowa jest zalecane, jak najszybciej do następujących kwestii:

 • wypryskami przesyłowego;
 • odczuwalne przerwy w pracy silnika;
 • Lampy lampkę kontrolną usterka znajduje się na tablicy rozdzielczej;
 • , jeśli pojazd jest poddawana różnego rodzaju działań profilaktycznych (zmiana oleju, konserwacji, świece zapłonowe, wtryskiwacze spłukiwania, regulacja zaworów itp);
 • przegląd było dawno temu.
Pamiętaj, aby sprawdzić samochód do spraw trzeba przy zakupie. Zwłaszcza jeśli mówimy o przejęciu byłego przykład zastosowania.

Parametry techniczne

 • zasilania w stanie włączonym: 12 V;
 • istnienie wewnętrznej zabezpieczenia przed przepięciem i zwarcia;
 • Diody USB Tx / Rx, OBD Tx / Rx i zasilania;
 • Adapter zainstalowany w złączu OBDII;
 • Procesor ELM327;
 • Informacje kurs: 9,6 lub 38400 bodów.

Wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 98 i więcej;
 • Procesor: Intel Pentium 150 MHz i powyżej;
 • RAM: co najmniej 16 Mb;
 • Miejsce na dysku: co najmniej 50 MV;
 • Bluetooth.

Programy diagnostyczne na dysku:

 • 15 programy do laptopa i PC;
 • 7 prog. dla Android;
 • 5 prog. dla systemu Windows CE;
 • 3 Próg. dla Windows Mobile;

Cena

Opinie odczyt Smart Scan Tool, można zauważyć, że niektóre „kierowcy” narzekać rzekomo zawyżone koszty gadżetu. Mówią, można znaleźć system po niższej cenie. Tak rzeczywiście jest to możliwe. Tylko tanie urządzenie byłoby mało użyteczne. Zdecydowana większość tanich urządzeń działają słabo, brakuje wielu poważnych błędów. I cykl życia mają bardzo krótki.

Scanner Smart Scan Tool to niezawodny asystent. Jego baza danych zawiera ogromną liczbę kodów, które wskazują problemy z żelaza „konia”. Z tego powodu analiza awarii odbywa się sprawniej. Usterki są identyfikowane szybko i również szybko wyeliminowane. Rozwój kanadyjski został również zdiagnozowany, co zrobić na sto. Tylko oni biorą za to pieniądze, a ty z własnej skaner jest w stanie sprawdzić za darmo.

Takie oczywiste korzyści, jak również jakość wyrobu, jego trwałości, uniwersalność i złożone z istniejących cenę i mdash; 1990 rubli. Oprócz kosztów samego produktu trzeba będzie zapłacić i koszty transportu. Ich wartość zależy od odległości miejsca dostawy.

Gdzie kupić

Ogromne korzyści dla właścicieli pojazdów, urządzenie przyniosła falę oszustw. Tylko praca oficjalnym dystrybutorem bezpośrednio u producenta, gwarantuje 100% jakości produktu. Tak więc, zanim kupisz, przeczytaj warunki sprzedaży, ceny, opinie kupiec, tak aby nie popaść w fałszywe. Strzec się!

Oficjalny dystrybutor oferuje do zakupu Smart Scan Tool nie jest prepaid, tak zwany „dorsza”. Istotą tej formy płatności w następujący sposób: sprzedawca wysyła towar pocztą esuplementtroniczną & rarr; przyjść do najbliższego urzędu pocztowego i sprawdzić otrzymany towar & rarr; jeśli jesteś zadowolony, płacisz za zakup w Dziale. Transfer pieniędzy do dystrybutora przez pracowników poczty.

Ta metoda płatności jest bardzo opłacalna, ponieważ nie płacić za kota w worku, a faktycznie otrzymane towary. Ponadto, sprzedający gwarantuje 100% zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony.

Aby zamówić skaner Smart Scan Tool należy:

 • przejdź do strony internetowej realizatora;
 • wypełnienie wszystkich pól (imię i nazwisko, telefon);
 • czekać na telefon od pracownika firmy sprzedającej;
 • , aby omówić wszystkie niuanse dostawy. Operator będzie również powiedzieć, czy skaner do komputera, gdzie jest złącze diagnostyczne, itp .;
 • oczekiwać towaru.

Po wysłaniu paczki, to ma przypisany numer. Numer ten zostanie wysłane na e-mail lub telefonicznie. Na nim będzie można odebrać swój przedmiot w mailu. Paczka jest wysyłana w dniu rejestracji. Przed opuszczeniem produkt przechodzi inspekcję kontroli jakości.

Wysyłka odbywa się w całej Rosji. W odległych zakątków kraju paczka wynosi do 2 tygodni. Mieszkańcy stolicy i Petersburgu można dostać skaner w ciągu 2-3 dni od daty zamówienia. Dostawa kurierem jest możliwa. W tym przypadku płatność dokonywana jest na kuriera. Produkt posiada certyfikat.

Smartscantm gwarancja zaufania bezpiecznej jazdy!

Przeglądaj unikalny gadżet diagnostyczną Smart Scan Tool, który umożliwia szybkie wykrycie awarii pojazdu i zapisać na wizytę STO. Co to jest Smart Scan Tool Car & mdash; Ciało samo jak ludzie, tylko nieożywione. Mechanizm każdego pojazdu i mdash; tylko usprawniony proces

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*