Smart Watch – inteligentne zegarki: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

uniwersalne wielofunkcyjne inteligentne zegarki Smart Watch zrewolucjonizował świat gadżetów. Pełen przegląd opisuje funkcje, specyfikacje, funkcje, cena urządzenia komputerowego.

Co to jest Smart Watch?

Postęp technologiczny nigdy nie stoi w miejscu. Z roku na rok, nasze umysły inżynierii wymyślić umieścić rosnącą ilość informacji w urządzeniu malejącą. Niedawno, głównymi nosicielami różnego rodzaju danych była na kasetach wideo i dyskietki. W ich miejsce mają przyjść dysków twardych. Obecnie łączna mistrzostwa odbywają się miniaturowe karty pamięci i dysk flash.

Same historia z zegarem. Współczesny człowiek nie jest wystarczająco jednego rodzaju informacji z urządzenia nadgarstka. Wiedzieć, że godzinę, a na telefon komórkowy, który jest również zawsze pod ręką. Tempo życia wymaga, że ​​każdy używany gadżet miał kilka funkcji. Więc zegarek stopniowo traci swoje pierwotne znaczenie, stając się stałym akcesoria, jak krawat lub pasek. To może być dłuższy, jeśli na światowym rynku nie pojawił inteligentny zegarek.

SmartWatch (pol . Inteligentny zegarek) jest skomputeryzowane urządzenie zegarek z zaawansowanych funkcji. To nie tylko śledzi w czasie, ale również wykonuje inne ważne zadania.

Wygląd

Pierwszy zegarek z programowalną pamięcią, został wydany w 1972 roku one zapamiętane i wyświetlone 24 cyfr & mdash; ogromna ilość informacji w czasie. Po 10 latach, oni uczą się obliczyć. Do wprowadzania danych dodali zewnętrzną klawiaturę. Pamięć ulepszone modele mogą pomieścić 2000 znaków. W 1984 roku ukazał się kakofonia z miniaturowej klawiaturze wbudowanej w urządzenie. Następnie został przedstawiony pierwsze urządzenie na nadgarstek, który łączy się z komputerem osobistym. Był to przełom w dziedzinie pracy z czasem.

prawdziwy boom w produkcji inteligentnych godzin wystąpiły na początku XXI wieku. Do 2013 roku na listę firm, zaangażowanych w rozwój inteligentnych W., w tym takich gigantów jak Google, Microsoft, Acer, Apple, Sony, Toshiba, Samsung, itp Według prognoz firmy badawczej IHS, 2020 nadgarstka rynek inteligentne gadżety wzrośnie prawie 28 razy (z 3,6 mln sztuk w 2014 roku do 101 milionów).

Ostatnio pojawił statystycznie danych Strategy Analytics pokazuje, że smartloc w ostatnim kwartale 2015 roku po raz pierwszy przekroczyła sprzedaż prawdziwych zegarków szwajcarskich.

Będąc czymś skrzyżowanie zegarka i mały komputer, zegarek zaprogramowany do wykonywania wielu zadań. Mogą to barometr, termometr, stoper, kalkulator, akcelerometr, GPS, aparat fotograficzny, itp uczy się mierzyć tętno, śledzić swoją trasę, aby policzyć liczbę kroków w celu określenia jakości snu itp

< p> można je odbierać dane z innych urządzeń, przetwarza je, oddziałują pozostając oddzielnych, niezależnych urządzeń. Może obsługiwać technologię bezprzewodową, aby pomieścić różnych aplikacji, w tym gier.

wygląd i projektowania

Smart Watch jako zwykły zegarek, składają się z dwóch elementów: z wyjściem ekranu i paska.

to ekran dotykowy, ma kształt prostokąta, obwód jest obszyte srebra metalicznego ramy. Materiał koperty: trwalszego. Wyświetlacz wykonany jest zgodnie z technologią wyświetlacza Retina. Posiada najwyższą jakość, doskonałą klarowność. Kolory są jasne, nasycone. szklany ekran jest bardzo trwały, zabezpieczony przed zarysowaniem. Odciski palców nie pozostają na powierzchni, łatwo usunąć.

Wyświetlacz posiada czujnik światła otoczenia. To decyduje o sile światła na ulicy i pomieszczeniu. Zgodnie z otrzymanych danych zmienia jasność obrazu.

Dzięki technologii Siła dotykowy ekran dotykowy, można wybrać żądaną aplikację, zmienić wygląd tarczy, zatrzymać akcję, wyszukiwać adresy itp

Na prawym przyciskiem bocznym Korona jest cyfrowy. Lewy ma głośnik i mikrofon.

zamontowany z tyłu różne czujniki, które mogą wykryć pomiaru tętna, aktywność, spalanie kalorii, itp bicie serca są również z tyłu znajduje się mały otwór, w którym jest włożona do ładowarki.

pasek jest wykonany z silikonu. Bardzo miękkie, nie tarcie. Ma kilka dziur, pasuje do każdego nadgarstka. Wygodne zapięcie stylowy mocno trzyma urządzenie na ramieniu. Kolory odpinany pasek różne.

futurystyczny design, ostre linie, surowe. Wodoodporny. Obsługuje wiele języków.

Ładowarka jedna strona posiada gniazdo USB, nadaje się do każdego nowoczesnego laptopa, komputera lub smartfonu. Z drugiej strony wielkość jest dyskiem, w którym osadzone są niewielkie kontakty. Są one mocowane do zegara i przesunąć ładunek.

Możliwe

priorytety są:

 1. Pokazuje czas. Główną funkcją godzin pozostaje niezmieniona. Szeroki wybór tarcz pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb i nastroju.
 2. Kontakt Sinhroniziruete. Inteligentny zegarek można odczytać informacje o swoich kontaktach ze smartfonu, przechowując je w pamięci.
 3. pozwala komunikować. Po synchronizacji można wykonywać połączenia bezpośrednio z SmartWatch. Głośnik pozwoli Ci słyszeć mikrofon & mdash; z nim rozmawiać. Dźwięk jest całkiem jasne, dobry mikrofon transmituje sygnał audio.
 4. Nagrywa rozmowy. Wszystkie omawiane informacje mogą być rejestrowane.
 5. Pokazy push powiadomień. na szybki pop-up powiadomienia o ważnych wydarzeniach, w tym przybyciem wiadomości SMS na telefon lub o aktualizacjach aplikacji, programów ekranu.
 6. W zestawie aparat w telefonie. z ruchem palca włączeniu aparatu w smartfonie.
 7. Odtwarzanie muzyki. Utwory zawarte przez Bluetooth. Pojawia się na wyświetlaczu odtwarzacza, który można wykorzystać do zmiany utworów, wskaż je, itd.
 8. Współpracuje ze standardowymi aplikacjami: rejestrator dźwięku, kalendarz, stoper, przypomnienia Budzik ( dzwonek lub wibracji).
 9. odczytuje parametry ciała. Dzięki zintegrowanych czujników, inteligentny zegarek pokaże tętno, ilość spalonych kalorii, kroków podjętych (Odległość).
 10. Mierzy ilość i jakość snu.
 11. Pokazuje czas spędzony w stanie pasywnym.
 12. chroni telefon. Jeśli zapomnisz swojego telefonu, na przykład, na ławce w parku, zegar, nie znajdując go poprzez Bluetooth, natychmiast daje sygnał.
 13. Prace pod wodą. około 30 minutach, urządzenie będzie w stanie w pełni działał w wodzie z uwagi na ochronę IPX7.

Uniwersalność i wszechstronność zegarków przewyższy nawet swoje najśmielsze oczekiwania. Oni wykonywać niemal wszystkie czynności, które wykonywane normalny telefon komórkowy przed pojawieniem się smartfonów i iPhone.

Ponadto, gadżet jest doskonałym fitness tracker. Jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy prowadzą aktywny tryb życia, ponieważ daje najbardziej kompletne informacje na temat stanu zdrowia. Thanks smartvac sportowcy będą mogli optymalizować swój czas, aby określić skuteczność ćwiczeń, aby obliczyć zakres odległości pokonać itp

Informacje odczytywane przez urządzenia pozwoli Ci być bardziej właściwy harmonogram szkolenia, pozbyć się zmęczenia z powodu błędnej kalkulacji sił.

Jak zarządzać zegar

Aby prowadzić godzin może być różny & mdash; za pomocą gestów i przycisków mechanicznych. Jeśli o gesty, wszystko jest jasne (dotykowego), a następnie przycisk sterowania należy powiedzieć w sposób bardziej szczegółowy.

Po prawej stronie znajduje się przycisk okrągły wypukły zwany Korony cyfrowe. Ma ona kilka celów, które są wyszczególnione w instrukcji. Najcenniejsze są funkcje:

 • Aby powrócić do ekranu głównego . Bez względu na to, która karta jesteś na koronie cyfrowej kliknięcie, zostanie przewieziony z powrotem do ekranu głównego.
 • przejście do tarczy . Podczas gdy na ekranie głównym deski rozdzielczej, można przesunąć pokrętło. Wystarczy raz kliknąć na przycisk. Aby wybrać najbardziej atrakcyjne do gustu, włącz go. Zatrzymując się przy każdej opcji, ponownie nacisnąć przycisk.
 • Powrót do ostatnio używanych aplikacji & mdash; kliknij dwukrotnie Koronę cyfrowy.
 • Otwarcie aplikacji. W celu uniknięcia przypadkowego klikając na ikonę śmieci, obróć przycisk aplikacji i otworzyć je za pomocą jednego kliknięcia.

Aby dopasować inteligentny zegarek

Progressive gadżet z dużą ilością możliwości. uniwersalny. Pasuje wszystkim ułatwia życie dla każdego.

Idealny dla:

 • Aktywni goście. krokomierz i licznik kalorii wystarczy osoby zaangażowane w sport. Będą one również przydatne dla tych, którzy chcą schudnąć i uzyskać szczupłą sylwetkę.
 • Kierowcy. ze sterownikami inteligentne zegar nie może być rozproszony przez rozmowy na telefon komórkowy. Można komunikować się bez zdejmowania rąk z kierownicy. Głośnik i mikrofon wbudowany w zegarek, który doskonale transmisji i detekcji fal dźwiękowych.
 • ludzi biznesu. push powiadomienia o wiadomościach, aktualizacjach, kalendarz, przypomnienia jest niezastąpiony asystent menedżerów i kierowników. zawsze można pozostać w kontakcie. Nawet nie trzeba sięgać po telefon. Wszystkie czynności wykonywane są za pomocą inteligentnego urządzenia.
 • Życie codzienne. gadżetów sprawia, że ​​nasze życie łatwiejszym. Spotkania z przyjaciółmi osiągnie nowy poziom. Nieporęczne smartfony mogą leżeć spokojnie w torebkach lub kieszeniach & mdash; można mówić o godz. SMS-y i rozmowy są odczytywane w podróży.

Dane techniczne

 • Digital Korony.
 • Wyświetlacz Retina z siłą Touch.
 • Głośnik, mikrofon.
 • Do 18 godzin pracy na baterii.
 • czujnik światła otoczenia.
 • monitor pracy serca, przyspieszenia, żyroskop pedometr.
 • Bluetooth 4.0.
 • Wi Fi (802.11 b / g / 2,4 GHz).
 • odporność na wodę.

wymiary i waga

 • grubości 10,5 mm.
 • Długość: 38,6 mm.
 • Szerokość: 33,3 mm.
 • Waga: 40 gr.

Urządzenia

 • Inteligentny zegarek.
 • Pasek.
 • ładowania.
 • Manual.

cena

Dla unikalnym urządzeniem z wielką funkcjonalność, cena jest całkiem rozsądna. W Rosji jest to 5490 rubli za jednostkę produktu. Jeśli znajdziesz niższą cenę & mdash; Być może próbujesz sprzedać fałszywy. W tym przypadku trudno będzie znaleźć kogoś do winy, jeśli urządzenie nagle nie działa w ogóle lub nie powiedzie się w krótkim czasie po zakupie. Do zwrotu pieniędzy za niskiej jakości tanich towarów będzie trudno być w stanie.

Gdzie kupić

Aby kupić prawdziwą Smart Watch, trzeba wejść na stronę oficjalnego dystrybutora, współpracując z producentami i złożyć zamówienie. Po pewnym czasie można skontaktować się z dyrektor firmy. Do niego, będzie można zadać wszelkie pytania na temat produktu, omówić proces dostawy i płatności.

uniwersalne wielofunkcyjne inteligentne zegarki Smart Watch zrewolucjonizował świat gadżetów. Pełen przegląd opisuje funkcje, specyfikacje, funkcje, cena urządzenia komputerowego. Co to jest Smart Watch? Postęp technologiczny nigdy nie stoi w miejscu. Z roku na rok, nasze umysły inżynierii wymyślić umieścić rosnącą ilość informacji w urządzeniu malejącą. Niedawno główne mediów …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*