SmileFactor zestaw do wybielania zębów: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Co to jest SmileFactor

Piękny uśmiech jest kluczem do sukcesu. Ma magnetyczny sposób ludzi do niego i daje dobre samopoczucie się uśmiecha. Uśmiech jest oznaką otwartości osoby. To przyciąga i przynęty. Ale co zrobić, gdy kolor zębów tyle białych?

Każda osoba ma często do czynienia z problemem dyskomfortu w jamie ustnej. Jesteśmy wstydzić się uśmiechnąć się szeroko i wykazać pokryte szaro-żółtym odcieniem zębów nie chcą. Istnieje wiele różnych sposobów, aby utrzymać zdrowy kolor zębów. Ale, niestety, nie wszystkie z nich są skuteczne. Kosztownych zabiegów stomatologicznych nie stać, ale zwykła pasta nie ma pożądanego rezultatu.

Za radą suplementarzy dentystów, aby prawidłowo wybielić zęby bez szkody dla nich, przy użyciu nowoczesnego zestawu SmileFactor. Zestaw zawiera unikalny żel wybielający z opatentowanej formule przywraca szkliwa i pasty do zębów.

Po 5-7 dniach stosowania zestawu, barwę zębów rozjaśniania 4-5 tony. Pasta do zębów ma działanie terapeutyczne. Przywraca szkliwa i zwalcza próchnicę. Efekt usuwa zaciemnienie w trudno dostępnych miejscach między zębami i niszczy kamienie zębów.

Dziś, według ludzi, którzy doświadczyli nowy suplement nie jest bardziej skuteczne i proste do użytku domowego.

W jaki sposób

Problem próchnicy prześladuje każdego człowieka. Ktoś ten proces jest szybszy, ktoś wolniej. To zależy od stanu immunologicznego. Papierosy, kawa, mocna herbata, słodycze, oczywiście, również zostawić nieprzyjemne pozostałości. Nawet regularne szczotkowanie po każdym posiłku nie jest w stanie zapobiec naruszaniu integralności szkliwa.

A wielkie niebezpieczeństwo dla ludzi są również kamieni dentystycznych. Są one zbudowane z żywych i martwych bakterii, która jest lepka warstwa. W ciągu 2 dni od wytworzenia takiego przekształcony w stały powstawania kamieni zębowych. Aby usunąć je na własną rękę jest niemożliwe. Czepiają jak skorupiaki na statek i doprowadzić do chorób przyzębia, zapalenie dziąseł, a ostatecznie do całkowitego zniszczenia zęba.

Zwykły makaron nie można całkowicie usunąć wszystkie płytki nazębnej na zębach. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do trudnodostępnych miejsc. Trzeba użyć silniejszych suplementów.

Ustaw SmileFactor stworzony z wyjątkowo wysokiej jakości materiałów. Produkt oparty jest na amerykańskiej technologii określoną z niebieskim żelu przywrócić szkliwo. Kompozycja składników jest naturalnym korektor i zapewnia podstawowe opieki jamy ustnej. Nie powoduje uszkodzenia emalii i zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej i występowania próchnicy zębów.

Główne elementy akcji SmileFactor są:

 1. Bezpieczne wybielanie w domu.
 2. Całkowite usunięcie przebarwień szkliwa i żółte płytki nazębnej.
 3. Usuń karasneh czarne plamy.
 4. Zniszczenie formacjach kamienia nazębnego.
 5. Obniżona wrażliwość.
 6. prace w trudno dostępnych miejscach.
 7. Nie zawiera niebezpiecznych związków.
Zastosowanie bielenie suplementu w połączeniu z pastą Theodent pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty.

kompozycja

zestaw zawiera:

 1. Taca usta termoplastyczny pasuje do górnej i dolnej szczęki , Osłony jamy ustnej są takie same indywidualna struktura szczęki dla każdej osoby. W ten sposób, płyn stosuje się przy ich pomocy, równomiernie rozmieszczonych na całej powierzchni.
 2. żel wybielający strzykawek. W ilości 3 sztuk. W jej skład jest wykorzystywany jest nieszkodliwy dla nadtlenku mocznika dziąseł. Dzięki unikalnej działaniu wybielającym odbywa.
 3. strzykawki z niebieskim regeneracji żelu . Jest on stosowany w celu łagodzenia wrażliwość i wzmocnić górną warstwę.
 4. Blue Ray lampy z chłodnym światła ultrafioletowego. Pod specjalnym widmo promieniowania jest nieznaczne ogrzewanie środka wybielającego w celu poprawy działania. Poziom lamp grzewczych jest minimalny i nazywa się „zimne światło”.
 5. Prezent pasta Theodent . Jest to bardzo skuteczne narzędzie do walki płytkę nazębną. Aktywnie zwalcza wgłębień i innych chorób jamy ustnej.
 6. Wskazówki na strzykawek dla ułatwienia stosowania cieczy.
 7. Układ kolor z emalii, aby poprawić jej koloryt.
Set SmileFactor świetnie jako środek do dbania o jamę ustną. Szczotkowanie zębów dodatkowo inne pasty, nie jest wymagane, ponieważ innych metod wybielania.

instrukcje użycia

Stosowanie suplementu nie powoduje trudności. Ale wymaga ostrożnego podejścia i wydajności wszystkich zasad stosowania.

 1. Po pierwsze trzeba użyć termoplastycznego ochraniacz zębów. Muszą namoczyć w ciepłej wodzie, więc stają się bardziej elastyczna forma. W tym celu najlepiej jest korzystać z szerokiej puli. Trzeba obniżyć tacę oddzielnie, aby zapobiec ich zlepianiu się ze sobą.
 2. Włóż tacę w ustach i pozostawić je na jakości wrażenie swoimi zębami.
 3. korbka silikonu, aby uniemożliwić dalsze działania.
 4. Wycisnąć niewielką ilość wybielania zawiesiny ze strzykawki do rowków zębów.
 5. Włóż tacę z żelu z powrotem do jego ust.
 6. Włącz Blue Ray lampy (zasilany baterią) i zacisnąć zęby. To wygląda jak brodawki w ustach dziecka. Utrzymać przez 15 minut.
 7. Po zabiegu przemyć ciepłych ujścia wody.
 8. Ponownie leczenie niebieskim żelu rewitalizacji. Czas retencji żelu może zająć od 5 do 20 minut.

Minimalna okresie leczenia 14 dni. Stosowanie suplementu może trwać do woli. Po 10 dniach stosowania suplementu, niekoniecznie używać codziennie. Można wykonać procedurę w dogodnym dla Ciebie czasie.

Relacja

Rozwój suplementu obejmowały pomysł stworzenia uniwersalnych środków w celu zapewnienia właściwej opieki jamy ustnej i zębów dać białą wygląd w tym samym czasie. Producent otwarcie opisuje główne zalety suplementu, zanim innych środków o podobnym charakterze.

 1. nie zawiera nadtlenek wodoru. Można było zaobserwować artykuły na temat wybielania zębów z użyciem go w domu. Jednak jej działanie jest bardzo niebezpieczne. Tylko kilka z jego zastosowań może spowodować nieodwracalne uszkodzenia.
 2. Nie „zjada” i nie uszkadza szkliwa. Efekt Theodent pasty wzmacnia i stymuluje jego rozwój.
 3. Próchnica niszczy edukacji. Rozjaśnia czarne plamy i zapobiega ich powstawaniu w przyszłości.
 4. Rozjaśnienie ton 3-5 razy. Jakość wybielanie zębów zależy od naturalnego koloru zębów posiadacza.
 5. zmniejsza czułość. Zapobiega oskoma formacji podczas konsumpcji kwaśnego żywności.
 6. Nie zawiera rakotwórczych chemicznych SLS.
 7. zawiera niski stopień ścieralności PDA. Oznacza to, że suplement jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia w przypadku połknięcia.

Przeciwwskazania

wybielanie zębów Kit Smallvector nie powoduje skutków ubocznych i nie szkodzi zdrowiu. Ale istnieje kilka pojedynczych punktów, które ostrzegają dentyści:

 1. Lekki kontakt suplementu na języku iw ustach. To może powodować łagodne nieprzyjemny smak.
 2. Nie zalecane dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i matek niemowląt pielęgniarskiej msuplementa kobiet.
 3. efekt wybielania dla tych, którzy noszą szelki nie może zdarzyć się równomiernie.
Lek nie jest suplementarstwem na próchnicę. Osoby z uszkodzeniem głęboko carissimi, należy skontaktować się ze stomatologiem.

cena

Koszt SmileFactor całkiem lojalny w porównaniu z cenami za usługi w klinikach. Oficjalna strona producenta oferuje specjalne zniżki i promocje.

W tej chwili można wziąć udział w akcji „2 na 1”, w którym, pasta do zębów Theodent nie wliczone w całkowity koszt przesyłki i jest darem. Zniżka na produkt wynosi 50%.

Gdzie kupić

Do SmileFactor dostępny na oficjalnej stronie internetowej dostawcy. W aptece suplement ten nie ma zastosowania. Płatność następuje po otrzymaniu towaru. Aby skontaktować się z doradcą za pomocą funkcji „zwrotnej”.

Daj sobie biały uśmiech do wybielania zębów SmileFactor. Co to jest SmileFactor Piękny uśmiech jest kluczem do sukcesu. Ma magnetyczny sposób ludzi do niego i daje dobre samopoczucie się uśmiecha. Uśmiech jest oznaką otwartości osoby. To przyciąga i przynęty. Ale co zrobić, gdy kolor zębów tyle białych? Każda osoba …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*