Spot-G – żel stymulujący dla kobiet: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Table of Contents

Co to jest Spot-G?

Innowacyjne środki Spot-G stał się prawdziwym odkryciem dla kobiet, które nie są zadowoleni z jakości seksu. Został on specjalnie opracowany w celu zwiększenia czułości stref erogennych. Rezultatem jest poczucie intymności bardziej jaskrawe. Równolegle, zwiększenie czasu trwania i częstotliwość orgazm.

Mężczyzna okazją rosnąć w oczach swojego partnera. To wystarczy, aby pobudzić jej G-spot z palca, w tym wyjątkowym smarowane smarem. Kobieta dostanie jest tak imponujące wrażenie, które chcą przeżyć je ponownie i ponownie. Według opinii, narzędzie stymuluje wystąpienia orgazmu podczas każdego stosunku seksualnego.

Zaburzenia seksualne są obserwowane w ogromnej liczby kobiet, w tym ludzi młodych. Wiele z nich nie są zadowoleni z bliskości z partnerów. Niektórzy nie doświadczyć atrakcyjności seksualnej. Inni, a nawet myśl o seksie brzydzi cię. Często kobiety pojawiają się bolesne podczas seksu.

przyczyny mogą być różne i mdash; od psychologicznej do fizjologicznych. Być może brak przyjemności z seksu jest bezpośrednio związane z zaburzeniami hormonalnymi lub suplementów. W każdym razie, to nie jest normalne, i zwykle stają się wynikiem problemów rodzinnych. Ponadto, brak regularnego uwalniania seksualnej powoduje rozwój zaburzeń depresyjnych. Według suplementarzy, to jest często przyczyną chorób układu krążenia.

W związku z tym, w niskiej pobudliwości, niezadowolenie podczas stosunku płciowego, żel oziębłość Spot-G jest optymalnym rozwiązaniem problemu. Ma to pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i emocjonalne. Coraz częściej suplementarze przepisują to innowacyjne narzędzie do swoich pacjentów jako część kompsuplementsowego leczenia zaburzeń seksualnych.

nowa plamka stymulowanie żel-G & mdash; wyjątkowy rozwój amerykańskich naukowców, które od dawna utrzymywane w tajemnicy. Dopiero teraz stało się dostępne dla każdego.

Jak

Dopiero po 1-2 minutach po zastosowaniu Spot-G aktiviziruyutsya przepływ krwi do narządów płciowych. Efekt ten uzyskuje się dzięki unikalnej naturalny składnik w kompozycji i mdash; aminokwas o nazwie L-arginina. W wyniku tego mięśnie pochwy odpocząć zwiększa ilość emitowanego smaru.

intymnej żel ma korzystny wpływ na pracę całego układu rozrodczego. Dlatego relacje seksualne stają się bardzo jasne. Im silniejsze kobieta jest podekscytowany i zaczyna odczuwać intensywne orgazmy. Człowiek jest opóźniony wytrysk, co zwiększa czas trwania stosunku płciowego.

 • pobudza przepływ krwi do genitaliów . Zwiększa wrażliwość punktu G wpływa na nią w czasie stosunku. Seks staje się dłuższy czas, a uczucie jest bardziej żywe i głębokie. Kobieta zaczyna doświadczać wielu i intensywne orgazmy. Poprawy dopływu krwi do genitaliów zapobiega rozwojowi chorób ginekologicznych.
 • zwiększa wydzielanie hormonów płciowych . Podczas niezabezpieczonym stosunku kobieta dostaje od androgenów partnerskich. Są one niezbędne dla słaba płeć w celu zwiększenia aktywności seksualnej, szybkiego myślenia i wytrzymałość. Bez wlewu męskich hormonów poza kobiecym organizmie wytwarza je sam. W rezultacie, to zużywa się szybciej.
 • Wspomaga nawilżenie narządów płciowych . Pod warunkiem, łatwe i bezbolesne wprowadzenie penisa do pochwy. Wszelkie dyskomfort jest wyeliminowane.
 • zabezpiecza skórę przed bakteriami . Kopertowanie skóry, narzędzie nie pozwala chorobotwórcze mikroorganizmy przedostaje się przez szczeliny. Zapobiega ryzyka zapalenia i chorób ginekologicznych.
 • ma złożony wpływ na układ rozrodczy kobiet . Zwiększa libido i niepokój. W wyniku normalnego stanu psychicznego, poprawia nastrój. Równolegle do przyjść do normalnych procesów metabolicznych w organizmie.

Zastosowanie unikalnego smaru do stymulacji G-spot pomaga para, aby ich życie seksualne jaśniejsze. Kobiety wzrósł niepokój i pojawiają się intensywne orgazmy. W rezultacie, jej partner zaczyna zdobyć więcej satysfakcji z intymności.

Skład

Wszystkie składniki w Spot-G roku całkowicie naturalny i dobrze tolerowany przez kobiecego ciała. Wszelkie środki chemiczne są usuwane. Więc dyskomfort w trakcie lub po seksie jest całkowicie wykluczone. Narzędzie nie jest wciągająca, może być używany przez dłuższy czas. Negatywne skutki i powikłania są wykluczone.

Każdy składnik żelu jest odpowiedzialna za pewne efekty. Razem nawilżają narządy płciowe, stymulują wydzielanie nawilżenia pochwy, zapobieganie bakterie. stosunek płciowy staje się długie, przyjemne i bezpieczne.

 1. Lubrajel 11XD jest specjalna substancja, która służy jako środek zagęszczający. Obejmuje on skórę z taśmy, a poprzez nią wnika wilgoć. Składnik nawilża męskich i żeńskich narządów płciowych, pobudza wydzielanie nawilżenia pochwy. Zmniejsza dyskomfort podczas stosunku zdarzyć z powodu braku wilgoci. Zwiększa podniecenie, a tym samym zwiększa przyjemność z seksu.
 2. L-arginina jest bardzo użyteczny aminokwasu. To przyspiesza przepływ krwi do narządów miednicy, więc orgazm przyjdzie szybciej i częściej. Ich nasilenie jest również wzrasta. Równolegle, substancja pobudza wytwarzanie hormonu wzrostu. walczy też z depozytów tłuszczowych, a także promuje gojenie się ran.
 3. Gliceryna składnik stosowany w składzie wielu kosmetyków. Aktywnie nawilża skórę.
 4. fenoksyetanolu to doskonały środek antyseptyczny. Również substancja skutecznie zwalcza wzrost szkodliwych bakterii, infekcji. Promuje zmiękczanie tkanek.
 5. etyloheksylogliceryna naturalnym przeciwutleniaczem, który przyczynia się do nawilżenia ścian pochwy. Jednocześnie zwiększa wydzielanie naturalnego smarowania. Wprowadzenie penisa staje się wygodne i bezbolesne.
 6. Capriglione jest ekstrakt z kokosa. Mający działanie przeciwbakteryjne, hamuje rozwój bakterii. Równolegle, dźwięki i zmiękcza skórę.
Wszystkie składniki użyteczne nawet oddzielnie, ale razem stać się wysoce skuteczne połączenie. Libido jest zwiększona w 100% przypadków, co zwiększa jakość życia seksualnego.

Sposób stosowania

W instrukcjach Spot-G do korzystania z narzędzia proponuje trzy różne metody do wyboru. Kobieta może wprowadzić go bezpośrednio w rejonie punktu G. Jej partner służy do smarowania penisa na kilka minut przed bliskim kontakcie. Również może być stosowana na prezerwatywy z zewnątrz. Wszystkie 3 sposoby prowadzą do trwałego efektu natychmiastowego.

Na jeden stosunek seksualny jest wystarczająca, aby wycisnąć z dozownika ilość kremu wielkości ziarnka grochu. Zastosuj ją miękką masażu. Na początku możesz czuć suplementki chłód i mrowienie. Objawy te są całkowicie normalne i wkrótce będzie.

Jego działanie po zastosowaniu żelu punktu G zapisuje 45 minut. Po tym czasie efekt jest zwykle osłabiony, więc można powtórzyć aplikację. Mimo nieszkodliwości tego narzędzia, nie zaleca się go używać częściej niż 2 razy dziennie. Gdy olej nie jest używany, może być przechowywany w nie oświetlona i suchym. W tym przypadku może on być stosowany 3 lat od daty wydania. Chociaż zużytych środków będzie znacznie szybciej.

Według statystyk, aż 40% kobiet, które nigdy nie doświadczyły orgazmu lub doświadczenie jest niezwykle rzadkie. Aby rozwiązać ten problem, i została wymyślona przez żelu Spot-G roku On pozwala kobiecie łatwo osiągnąć przyjemność w każdej chwili, kiedy zapragnie.

regularne uwalnianie seksualna jest ważna, ponieważ ich brak często prowadzi do chorób ginekologicznych. Unikalne i ekscytujące narzędzie do wykorzystania, gdy:

 • orgazmu;
 • oziębłość;
 • niezadowolenie seksualną;
 • pragnienie, aby uzyskać wielokrotne orgazmy.

Przeciwwskazania

badania klinicznego, które przeszły Miejsce stymulowanie żel-G wykazały, że smar nie powoduje uszkodzenia ciała. Najważniejsze & mdash; aby uniknąć przedawkowania i nie stosuje się go więcej niż dwa razy dziennie. Przeciwwskazania Teoretycznie nie. Jednakże, dla całkowitego bezpieczeństwa produktu stymulowania G miejscu nie jest zalecany do stosowania w czterech przypadkach:

 • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników;
 • Choroby narządów płciowych;
 • ciąża;
 • wiek <18 / li>

Przeciwwskazania te są względne. W praktyce, podczas gdy nie było ani jednego przypadku manifestacji alergii lub innych efektów ubocznych.