Test Eco-Slim

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Pierwotnie "Dietowe Krople Cudów" Eco Slim znane były jako tabletki musujące pochodzenia rosyjskiego, zwane również EcoSlim. Przez jakiś czas sprzedawano go do rt, ale logo zmieniano kilkakrotnie, podobnie jak nazwę. Ale jak do tego dochodzi? Jakie składniki występują w kroplach? Jak działa Eco Slim? A co z ocenami, doświadczeniami i efektami ubocznymi? BeautyDoc i jego zespół szczurów laboratoryjnych przeprowadzili test i odpowiedzieli na te i inne pytania dotyczące tego pokarmu.

body 2703405 1280 1 Test Eco Slim

Na stronie internetowej producenta znajdą Państwo uporządkowaną listę wszystkich składników. Mówimy o 100% czystym i ekologicznym produkcie. Grafika (patrz zdjęcie) przedstawia następujące aktywne składniki Eco Slim wraz z obrazkami:

Korzyści płynące z tego, że producent chce sprzedać "czysto naturalny" produkt są również jego wadą, ponieważ nie można się spodziewać cudów.

Krótkie wyjaśnienie substancji, które mogą być nieznane:

Tymianek jamajski (Plectranthus amboinicus) jest jednym z ponad 210 znanych gatunków tymianku. Forma ta wygląda dość podobnie do mięty i rośnie głównie w podzwrotnikach Afryki i tropików. Tymianek może mieć wspaniały efekt w postaci przeziębień i kaszlu oraz wzmocnienia układu odpornościowego. Badania naukowe wykazały również, że pozytywny wpływ na stan zapalny migdałków i dziąseł może być osiągnięty. Jednak zwiększony metabolizm, metabolizm tłuszczu lub spalanie tłuszczu nie jest znanym sposobem działania tego składnika. Dlatego w EcoSlim brakuje wyjaśnienia dla tego składnika.

%name Test Eco Slim

W produkcji syntetycznej kwas bursztynowy znany jest również jako E363 i chroni nasze komórki przed negatywnym wpływem środowiska. Zasadniczo nie ma on żadnych znaczących skutków ubocznych, a zatem nie jest dla nas szkodliwy. Jednak jest to równie bezużyteczne, jeśli chodzi o odchudzanie.

Niedawno przeszedł przez płachty plotek: ekstrakt z alg jako zabijający tłuszcze! Logiczne jest, że Eco Slim opiera się na tym składniku. Stwierdzenie to jest jednak po prostu bezsensowne i naukowo nieuzasadnione. Teoria ta opiera się na badaniu szczurów przeprowadzonym w Japonii (!). W tym doświadczeniu na zwierzętach stwierdzono, że tłuszcz ciała szczurów można by zmniejszyć o 10%, gdyby oprócz normalnej diety podawano im glony. Wynik ten nigdy nie został osiągnięty w badaniach porównawczych międzyludzkich. W mitach nadal jednak utrzymuje się, że ekstrakt z alg może służyć jako spalacz tłuszczu. Należy również zauważyć, że produkty z alg o nieznanej zawartości jodu są zagrożone, ponieważ może to znacznie zwiększyć obciążenie tarczycy. Konsekwencją tego może być: wypadanie włosów, powstawanie kozłów, biegunka, osłabienie mięśni, zaburzenia rytmu serca, pocenie się, niepokój,.... Dość dużo powodów, aby trzymać ręce z dala od niego!

Eco Slim bazuje na ekstrakcie z Guarany. W naszym raporcie z badań Morofast Direct można przeczytać o efektach działania substytutów kawy. Podsumowując, można powiedzieć, że ten składnik nie spowoduje zwiększonego spalania tłuszczu. Guarana jest jedynie skutecznym środkiem pobudzającym, takim jak kawa/kofeina. Jedyne, co można wywnioskować z połączenia ekstraktu z guarany i kofeiny, to fakt, że Eco Slim stwarza niebezpieczeństwo bezsennych nocy.

Chitosan jest tłuszczowowiązującym bipolimerem otrzymywanym z skorup skorup skorupiaków. Jednak wiele badań wykazało już jednak, że chitozan jest nieskuteczny w spalaniu tłuszczu. Poniżej przedstawiono m. in. podsumowanie badań naukowych z 2005 roku:

Ilość tłuszczu była klinicznie nieistotna. U mężczyzn potrzeba było więcej niż 7 miesięcy, aby stracić mniej niż 1 kg tłuszczu. U kobiet w ogóle nie było możliwe wiązanie tłuszczu. Twierdzenie, że chitozan ma działanie wiążące tłuszczowo i w ten sposób prowadzi do utraty masy ciała nie może zostać potwierdzone.

nutritionist 3732456 1280 Test Eco Slim

Gady MD1, gwiazda JS. (2005 r.: Suplementacja Chitozanu i wchłanianie tłuszczu przez kobiety i mężczyzn; 105 (1): 72-7.

Należy również zauważyć, że nasz test Eco Slim w laboratorium nie wykazał obecności chitozanu w kroplach. Pozostawmy to spostrzeżenie w pokoju.

L-karnityna jest niekiedy klasycznym aktywnym składnikiem tych, którzy od jakiegoś czasu odkrywają w mediach jako "nowy sensacyjny spalacz tłuszczu". EcoSlim również przeskakuje do tego pociągu i używa tego składnika. Pożądany efekt spalania tłuszczu został już odrzucony w kilku badaniach. Po prostu wyjaśnij: L-karnityna jest jak "taksówka", która doprowadza tłuszcze do spalarni tłuszczu. Jednak tylko dlatego, że jest więcej taksówek, nie oznacza to, że spalane jest więcej tłuszczu. Świadczą o tym liczne badania naukowe.

Czy chcesz wziąć cudowne centrum?

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.