Valena SV – dodatek do części silnika samochodu: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Uniwersalny dodatek do oleju dla samochodów osobowych, motocykli, maszyn i ciężarówek Valena SV teraz pełny dostęp dla kierowców wszystkich.

Table of Contents

Co to jest Valena SV?

W celu utrzymania długoterminowej osiągi silnika i zużycie paliwa, aby zapisać w kilku razy, jeśli masz dodatek do części silnika samochodu Valena SV. Ten kompsuplementsowy specjalny dodatek do oleju silnikowego, który może chronić swój samochód przedwczesnego zużycia i zminimalizować napraw.

Valena SV to nowoczesny rozwój krajowych naukowców. Smarowanie kompsuplements został stworzony na podstawie znanego produktu, który został uprzednio stosowanych w przemyśle wojskowym. Teraz produkt ma właściwości i ma większy wpływ na części silnika samochodowego.

nowa formuła produktu smarującego koncentrują się na poprawie zasilającym i zmniejszenia wpływu różnych czynników szkodliwych, które mogą niekorzystnie wpłynąć na działanie maszyny.

Smar dokładnie otacza części i zmniejsza tarcie. Pozwala to zapobiec występowaniu mikropęknięć, co zmniejsza poziom wibracji. Valena dodatek SV sprawi, że jazda bardzo wygodne.

Jak to działa?

Valena SV posiada unikalny, ale skuteczne zasady. Zwyczajne oleju tylko przez krótki okres czasu neutralizuje tarcia pomiędzy częściami. Dzieje się tak ze względu na pojawienie się filmu olejowego, który bierze na siebie ciężar tego zadania. Smarowych kompsuplements w przeciwieństwie do oleju tworzy specjalną folię servovite.

folii Servovite jest prawie niewidoczny, ale stałej warstwy materiału. Wygrywa jest w stanie zapobiec części Kasowanie i normalizuje funkcjonowanie silnika. Film jednocześnie wykonuje wiele zadań. Jest to specjalna substancja quasi-płynem i porowata, niemal zerowego współczynnika tarcia. Pozwala to na zmniejszenie specyficznego obciążenia i zapewniają doskonałe działanie węzła nawet w najbardziej ciasnych warunkach.

W normalnych warunkach, podczas procesu ogrzewania, cząstki części zaczynają się oderwać od powierzchni. Prowadzi to do przedwczesnej deformacji części, pojawienie się nieregularności i nierówności. Smarowych kompsuplements, dostając się na części, całkowicie otoczone ją, wygładza wszelkie ostre i obszarów problemowych.

Film Servovite powstaje w ciągu kilku minut. Po sfinalizowaniu swoje dane bezpieczne i chronione przed zużyciem. Grubość uformowanej folii wynosi 1,5-2 mikronów.

Jak korzystać?

Zastosowanie Valena SV jest tak proste jak zwykły olej maszynowy. Przynieść smarujący kompsuplements w działaniu, wlać zawartość butelki do zbiornika oleju. Można to zrobić podczas wymiany oleju lub po prostu dodać rzeczy, jak to możliwe.

Po pierwsze zastosowanie zwiększa odporność na tarcie i części na odkształcenia. Znacząco poprawia poziom poślizgu. Po kilku dniach można zauważyć znaczną redukcję zużycia palny i poprawy mechanizmów zdrowotnych samochodu.

Substancja jest używana jako dodatek do oleju. To zwiększa jego jakość i poprawia efektywność. Stosowanie suplementów bez użycia oleju nie jest przewidziane.

Opis

Valena dodatek SV jest bardzo różny od dodatków smarowych innych producentów. Nowoczesne technologie naukowców tribologicznej pozwoliło stworzyć zupełnie nowy produkt. Ma niską rozpuszczalność, ma wysoką skuteczność i działa na technologii surbana. Produkt ma inne wybitne cechy, w szczególności:

 1. Rozwój naukowy . Produkt w zasadzie ma poważne podstawy naukowe. Nad nim odbyło się badanie. Ich wyniki wielokrotnie potwierdziły skuteczność i wydajność kompsuplementsu smarów.
 2. Przyjazne dla środowiska . Valena SV całkowicie nieszkodliwe. To ma negatywny wpływ nie tylko na ludzi, ale również na częściach silnika. Substancja nie dają osadu ani nie zanieczyszczają kanały olejowe.
 3. Wszechstronność . Dodatek Valena SV jest odpowiedni dla każdego transportu. Ponadto, ten produkt jest używany w sektorach przemysłowych i wojskowych.
 4. Wszechstronność . Smarowanie jest kompsuplements zwiększa wytrzymałość silnika, jego pojemności i czasu trwania działania.
 5. Gwarancja jakości . Valena SV wielokrotnie orzekał wspólnych testów ze świata renomowanych marek tj Castrol, Shell i innych.
 6. Oszczędności . Stosowanie dodatków znacznie zmniejsza ryzyko rozerwania. Oznacza to, że samochód będzie rzadko potrzeba wymiany części i konserwacji.
 7. Ubezpieczenia . Firma gwarantuje jakość swoich produktów, gdyż ubezpieczony ponad 30 milionów rubli.

Liczne referencje klientów zamieszczone na stronie internetowej sprzedaży wskazują na wysoki poziom jakości produktów. Wielokrotnie, użytkownicy mówią, że smarowanie kompsuplements pomógł im przezwyciężyć najczęstsze problemy & mdash; zmniejszenie zużycia zasobów paliw.

Kierowcy dodatek do części silnika samochodu Valena SV stał się dość popularny i popytu. Wyjaśnia nie tylko dostępności, ale również jego zalety:

 • Wear zapobieganie . Ciekłe postacie specjalną warstwę ochronną i mdash; servavit. Neutralizuje tarcie, dzięki czemu części długiego czasu zużywa się i utrzymać stan początkowy.
 • Ochrona przed mikropęknięć i nieprawidłowości . Servovit wygładza i wyrównuje wszystkie rodzaje mikrofalową i chropowatości. Funkcja ta pozwala na zmniejszenie tarcia.
 • Zasilanie . Głównie ze względu na poprawę momentu obrotowego, co znacznie zwiększa siłę i wytrzymałość silnika.
 • Minimum emisji . Dodatek do części wydziela minimalne ilości toksycznych odpadów. Większość paliwa stałe spala się w komorze spalania. Ma to pozytywny wpływ nie ekologii środowiska.
 • Zużycie paliwa . Substancja zmniejsza o 20% zużycia paliwa.
 • Ochrona podczas rozruchu zimnego silnika . Samochód nie będą już podlegać negatywnych skutków, które często występują podczas rozgrzewania silnika w zimie.
 • Rzadko wymiana oleju . Skład dodatku posiada uniwersalną podstawę. Zastosowanie pojedynczej fiolki substancji pozwoli Ci jechać bez wymiany ponad 40 tysięcy kilometrów.

mechanika auto Zaleca się używać do smarowania złożone Valena SV skoordynowanego pracy całego samochodu. Produkt łączy się z olejów z każdej marki. Nadaje się do samochodów nowoczesnej i starej próbki.

Cena

W cenie Valena SV to 2390 rubli. Wartość towarów zmniejszona aż o 50% ze względu na magazynie, który działa na stronie internetowej reprezentatywnej dzisiaj.

To pozwala nabywców do zakupu produktu w przystępnej cenie i osobiście ocenić wpływ nowych dodatków do samochodu. Wymiernym spadek cen odnotowano jedynie na terytorium Federacji Rosyjskiej. Sieć oficjalnych dostawców wraz z rabatem to wygodny i niezwykle zyskowny wysyłkę na terenie całego kraju.

Za dodatkową opłatą, firma obiecuje zorganizować bezpośrednie dostawy do innych krajów. W tym przypadku klient płaci tylko za wysyłkę.

Gdzie zamówić?

Do Valena SV na oficjalnej stronie internetowej spółki giełdowej sprzedaży bezpośredniej. Na stronie startowej stronie każdy użytkownik może zapoznać się z opinii klientów, którzy mieli korzystać z kompsuplementsu uniwersalny smar. Tutaj można również znaleźć licencję i certyfikat jakości potwierdzający oryginalność sprzedawanych towarów.

Po wypełnieniu formularza, klient może otrzymać zamówienie w odpowiednim urzędzie pocztowym w ciągu 3-15 dni. Po określeniu wszystkich danych z Menedżera, obowiązkowe, poczekać na listach odbiorczych że prośba przyszedł i przetwarzany.

Na niezadowolenia z otrzymanego kompsuplementsu smarowego, kupujący ma prawo do odmowy paczkę w ciągu pierwszych 14 dni po zastosowaniu produktu. Klient może żądać wymiany produktu, lub nawet z niego zrezygnować. W tym przypadku, pod warunkiem, zwrot z dodatkowych odsetek.

Uniwersalny dodatek do oleju dla samochodów osobowych, motocykli, maszyn i ciężarówek Valena SV teraz pełny dostęp dla kierowców wszystkich. Co to jest Valena SV? Aby utrzymać długoterminowe osiągi silnika i zużycie paliwa, aby zapisać w kilku razy, jeśli masz dodatek do części silnika samochodu Valena SV ….