Waist Trainer gorset talia: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Waist Trainer gorset redukcji pasa

Wszystkie najważniejsze informacje w 1 kliknięcie

 • 1 Co to Waist Trainer
 • 2 zasada gorsetu
 • 3 Materiał, wygląd
 • 4 , aby dostosować
 • 5 Jak nosić
  • 5.1 Jak dbać o produkcie
 • 6 Przeciwwskazania
 • 7 Cena
 • 8 Gdzie kupić

aby szczuplejsze figurę, aby podkreślić płynące krzywe ciała pozbyć się zbędnych cali w talii odchudzanie pomoże GORSET Waist Trainer. pełny przegląd z unikalnych artykułów zawiera informacje na temat zasad działania, Corre Zastosowanie ct, cena, itp.

Co to Waist Trainer

W każdym wieku, modzie i standardy urody były tak zmienne jak zmienna była pogoda. Studiując prehistoryczne figurki, naukowcy doszli do wniosku, że piękna kobieta od kamiennej siekiery był niskiego wzrostu i miał zbyt bujne Teles. Starożytni Egipcjanie marzył o długonoga, szczupła, fizycznie rozwinięty dziewczynki. W starożytnej Grecji śpiewane harmonijny ciało z małych piersi i zaokrąglone pośladki

średniowieczny ideał czystości Zakłada się śmiertelnie bladą twarz i chudość, kurczaka. – pyszne formy spotkał się z cenzurą. Kobiety Renaissance specjalnie uprawianych ciele pojawiają masywniejsza. Prawdziwy triumf cellulitu i tkanki tłuszczowej charakteryzuje epokę baroku. Rococo zmuszony dziewczęta schudnąć łatwy do wielkości otłuszczenia. Klasycyzm zażądał harmonii: żadnych cielesnych ekscesów, nie chudość. Dwudziesty wiek z jego wojen i głodu skoczył z kruche, często chudym słabeusza do puszystych kobiet zdrowych.

Dzisiaj standardy urody nieco zamazany. Ludzkość już od maniakalnej podporządkowania ogólnych objawów idealne. Niegdyś popularny 90-60-90 już nie zachwyci ani kobiety, ani mężczyźni, choć miłość do cienkiej talii nie zniknie. Nie ma znaczenia, co masz biodra i piersi, najważniejsze – talii osy

Powodem takiej postawy leży w podświadomości postrzegania. Mimo cyklicznej zmiany „ciężar i wielkość” normy, zawsze było uznać, że tylko pani z smukłej talii są zdolne do rodzenia dzieci zdrowych. Dlatego od początku XVI wieku, gorsety mocno zakorzenione w życiu kobiety. Nie tylko podkreślić naturalne piękno kształtów, ale również pozwala na torbie najwybitniejsi zalotników.

W połowie XX wieku, gorset przestał imponować masowego konsumenta. Prawie 50 lat oni bezradnie leżała na marginesie historii mody. Ale nowy XXI wieku wykazały, że gorset został niezasłużenie zapomniana, bo jest bez wątpienia jednym z najbardziej udanych wynalazków ludzkości. Co dzisiaj gorsety nie są produkowane dla spotkań biznesowych, kameralnych wieczorów, codziennego noszenia. Ale ulubione spośród wszystkich ubrań odchudzających jest szkolenia gorset lateks Waist Trainer.

Zasada gorsetu

Forma pasa zależy od genotypu. U niektórych kobiet jest to jasno wyrażone, nawet w kontekście kompletności, drugi całkowicie niewidoczny. Kiedy niż jakby ten ostatni nie torturuje swoje ciało ze ścisłą dietą i wyczerpującym treningu, staje się bardziej zauważalne. Dlatego, aby pomóc płci pięknej, aby osiągnąć idealne proporcje w jamie brzusznej, projektanci opracowali specjalny gorset, który pomaga zmniejszyć rozmiar talii.

Zdolność gorset zamienić zwykły talii do szerszeni znane od dawna. W XVII wieku we Francji nie było standardem mody – 33 cm Dziewczyny niemiłosiernie zaciągnął się do ubrania do osiągnięcia wymaganego parametru. Niektóre udało. Na szczęście, w naszych czasach takie szaleństwo jest prawie nikt nie cierpi. Dziś trochę pragnienie, aby zmniejszyć talię są podyktowane obiektywną koniecznością: nagromadzenie tłuszczu może wywołać różne choroby układu krążenia, choroby przewodu pokarmowego, etc

wyszczuplający gorset wyszczuplający Waist Trainer wykonana z wysokiej jakości materiału, który nie spowoduje ci. jakikolwiek dyskomfort. Jego działanie ma na celu stopniowego zmniejszania wielkości talii z powodu nowych warunków życia. Główne cele Veyst Prowadzący:

 • zniszczyć komórki tłuszczowe. Nadmierne pocenie spowodowane termogenezę aktywnie pomaga spalić tłuszcz na brzuchu. Od tego czasu uwalnia toksyny, trucizny, wodę, sole i inne niechciane lub używane substancje.
 • Aby zmniejszyć apetyt. Efekt kompresji nie będzie można do przejadania się. Ilość porcji zostanie zmniejszona odpowiednio zmniejszona liczba dostaje się do organizmu z nadmiaru kalorii. Dzięki Waist Trainer będzie można zjeść trochę. Żołądek potrwają, wręcz przeciwnie, on stopniowo kurczyć do ich naturalnej wielkości.
 • Aby pozbyć się nadwagi. Ze względu na efekt sauny usunie boki i depozyty na brzuchu.
 • Aby zawęzić talii. wydalanie tłuszczu i zmniejszenia objętości żołądka pozwoli Ci uzyskać talię osy.
 • Aby usunąć bóle pleców. wspierania działań gorset odpręża kręgosłup, łagodzi skurcze. Posiada narządy wewnętrzne nie jest gorszy niż bandaż medycznego.
 • Aby wprowadzić cyfrę do normy po porodzie. Pomaga w skurczu mięśni brzucha.
 • Aby utworzyć „Royal łożysko”. Latex rzeczą automatycznie wyrównuje plecy. Dlatego cały ruch uzyska łaskę kotów i elegancję.
Gorset Waist Trainer to nie tylko spektakularna część garderoby, ale także niezawodny asystent aby pozbyć się tłuszczu, delikatnie kształtowanie atrakcyjnego ciała.

Materiał, wygląd

Gorset przyszyte w taki sposób, aby całkowicie pokryć brzucha. Jego wysokość wynosi 25 cm, a element mocujący ma trzy rzędzie do samodzielnego nastawiania regulacji. Nadaje się do swobodnej zużycia

wykonane z elastycznej gumy lateksowej, który posiada następujące właściwości:.

 • elastyczność. odzież z materiału rozciąga się dobrze i łatwo wykonuje się tę samą postać,
 • miękkość. Bardzo przyjemny dla ciała;
 • Higiena. Latex, odbieranie z sokiem z drzew kauczukowych, z którego jest wykonany, właściwości antybakteryjne, zapisuje je. Produkty wytworzone z tego materiału nie mączniaka przez długi czas nie gromadzą się kurz nie szkodnikami roślin.
 • hydrofobowość. nie wchłania wilgoci, więc przez długi czas zachowuje swój pierwotny wygląd.
 • trwałość. odporny na działanie wielu urazów, odporne na zużycie.

Waist Trainer ma dziewięć wewnątrz metalowych żeber, nie podlegają korozji. Są one otoczone warstwą miękkiej bawełny, która delikatnie dotyka skórę, nie podrażniając jej. Wszystkie elementy mocujące i żebra są rozmieszczone symetrycznie zamocowane. kawałek bawełny pochłania wilgoć, tak długo sobie nie sprawi ci żadnego dyskomfortu. Krawędzie starannie szwy proste

Kolory produktu są zróżnicowane. Od klasycznej czerni do delikatnego różu. Rozmiary:. Małe, XS do rozmiaru 6XL

Aby sprostać

gorset jest bardzo wygodne i skuteczne. Jest on skierowany wpływa na tłuszczu w brzuchu i po bokach, stopniowo zmniejsza swoją objętość. To doskonale wspiera swoją postawę. Dlatego, Waist Trainer zmieści:

 • sportowców. W Stanach Zjednoczonych, wiele centrów fitness lateks wynalazek jest istotnym elementem treningu. Łatwiej jest drop cali w pasie bez zakłócania klasę. Rzecz nie ograniczać ruchu, nie poślizgu, nie najeżony. Jest możliwe, aby aktywnie poruszać, zaangażowany w siłowni, nawet działa. Trzymaj plecy prosto, z wyjątkiem jej uszkodzenia podczas wysiłku. Pozwala starannie pracować przez obszarów problemowych.
 • Housewives. W przypadku braku możliwości odwiedzić siłownie i centra fitness Jest gorset pomoże znaleźć wdzięczną postać, przypominająca klepsydrę. Noszenie Waist Trainer nie da kobietę, zmuszony robić prace domowe tracić swoją dawną urodę.
 • kobiety biznesu. Produkt może być noszona pod bluzka, kurtka, sweter. W dalszym ciągu będzie dostosować kształt spotkań biznesowych, negocjacji, podczas słuchaczowi. Siedzący tryb pracy wspiera kręgosłup w prawidłowej pozycji.
 • Dziewczyny na randkę. A gorset będzie podkreślać swoją atrakcyjność, delikatnie zarys krzywe, dodać seksualności.
 • Cierpiących na zwiększenie rozmiaru żołądka. Produkt hamuje apetyt zapobiega przejadanie. Z biegiem czasu, ściana żołądka zostanie zmniejszona, stanie się naturalną objętość. Utrata wagi nie jest długo czekać.
 • Men. Tak! Mężczyźni też chcą mieć piękną talię i smukłe z powrotem.
 • Reszta to. W Waist Trainer to wygodne chodzić z dziećmi, przyjaciół zwierząt. On nie będzie ingerować w Turystyka, pikniki itp.

Intensywny warstwa bawełna wchłania wilgoć, więc ciągłe stosowanie nie będzie miało wpływu na zdrowie.

wyszczuplający gorset odchudzanie Waist Trainer noszone przez wiele gwiazd. Anna Siedokowa, Christina Milian, Kim Kardashian, czarny Chyna, Elena Berkova zaufać ich produkt kształt lateksowej.

Jak nosić

pierwszych dni zużycie korygujące według wynalazku jest zalecany przez 3-4 godziny , aby organizm przyzwyczajony do działania odchudzającego. Stopniowo czas noszenia można zwiększyć do 8-9 godzin.

gorset świetnie wygląda z dżinsami, szorty, spodnie do treningu i jest noszony na wierzchu, a pod podstawowych rzeczy. Kilka godzin dziennie w ubraniach, które pomagają zmniejszyć pasie średnio 3-4 cm w ciągu tygodnia. Spalanie tłuszczu będzie bardziej skuteczny podczas równoległego wykonania, proste ćwiczenia i zdrowe odżywianie.

Usunięcie złogów tłuszczu w talii będzie wizualnie podkreślają biodra i powiększania piersi. Więc w kształcie litery X sylwetka staną się bardziej atrakcyjne i kobiece.

Jak dbać o produkcie

ubrania regulacyjne jak najdłużej był swój cel, trzeba przestrzegać podstawowych zasad konserwacji:

 1. nie wystawiać na działanie wysokich temperatur wysokich i niskich. nie prasować, pozostawić w miejscu nasłonecznionym.
 2. Lepiej myć ręcznie przy użyciu roztworu mydła. Pranie nie jest zalecane, ponieważ może uszkodzić tkaninę i kształt rzeczy. Temperatura wody nie powinna być wyższa niż 40 ° C.
 3. Nie użyciu suszarki. Produkt musi wyschnąć.
 4. Naciśnięcie również nie jest pożądana.
 5. Nie wysuszyć czyste.

Przeciwwskazania

soku z drzew kauczukowych, z których lateks zawiera białek alergennych. Więc niektórzy ludzie z nadwrażliwości układu immunologicznego, to materiał elastyczny może powodować reakcje niespecyficzne

lateks także gorset jest przeciwwskazane.

 • niedawno miał operację w obszarach objętych Veyst Trainer
 • osoby z oparzeniami i chorób skóry o różnej etiologii;
 • cierpi z powodu poważnych chorób przewodu pokarmowego, które są przeciwwskazane zmniejszenie spożycia pokarmu i sprasowanie brzucha
 • < li> ciąży.

nie powinna przekraczać maksymalnej dopuszczalnej noszenie gorsetu wynosi 9 godzin. W przeciwnym razie skóra nie będzie w stanie w pełni dotleniona.

Cena

Kup Waist Trainer w kilku krajach

Cena pozycja bez wysyłki:.

 • w Rosji – 1Gastrenit rubli;
 • na Ukrainie – 599 UAH;
 • w Białoruś – 559 000 BYR. rubli;
 • w Kazachstanie tenge 7990
 • w Gruzji – 70 lar

Osobno trzeba będzie płacić wysyłkę

<... h2> Gdzie kupić

Nie kupić fałszywy zamów produkt lepiej przeprowadzić na stronie oficjalnego dystrybutora. Pracuje bezpośrednio z producentem lub oficjalnym dealerem producenta, który dostarczy oryginalne Veyst trener. Więc uniknąć zakupu towarów niskiej jakości, które nie tylko korzyści, ale może też zaszkodzić organizmowi.

Aby zamówić produkt, należy zastosować na oficjalnej stronie internetowej realizatora. Po pewnym czasie można zadzwonić do kierownika, który pomoże Ci wybrać odpowiedni rozmiar, będę określić szczegóły dostawy. Do niego, można zadawać pytania dotyczące kształtowania produktu.

Gdy gorset zostanie wysłana na Twój adres e-mail lub telefon otrzyma powiadomienie z numerem listu przewozowego. Dzięki niemu będzie można odebrać przesyłkę w określonym urzędzie pocztowym lub w magazynie firmy transportowej.

Płatność jest „karta kredytowa”, czyli po otrzymaniu. W Moskwie i Petersburgu, produkt może zostać odebrany w ciągu 2-3 dni. W odległych zakątkach Rosji paczkach zwykle idzie w górę do dwóch tygodni

Autoryzowany dystrybutor gwarantuje jakość i prawo do zwrotu zgodnie z prawem

Producent..: Columbia, USA.