Weichen – torebki sprzęgło: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Exquisite torby kiesy sprzęgło w stylu angielskim z marką Weichen to najlepszy prezent dla każdej firmy i praktycznego człowieka.

O marce

W 1990 roku dwóch chińskich entuzjaści nazwane Wichin i Mandu pracy w dziedzinie przemysłu suplementkiego, połączyły siły, aby stworzyć różne wyroby skórzane. Ponad 10 lat pracowali razem w Guangzhou & mdash; światowej sławy ośrodkiem przemysłowym Chin. Znaczący postęp w produkcji i sprzedaży swoich produktów popchnął ich do myślenia o utworzeniu nowej spółki. W 2003 roku marka Weichen.

Oczywiście strategicznym nowego uczestnika świat biznesu został radykalnie zmieniony. Obecnie firma specjalizuje się wyłącznie w galanterii skórzanej: portfele, torebki, posiadaczy kluczy, małych torebek, paszport i inne niezbędne w codziennych rzeczy. Wszystkie produkty wykonane są tylko z naturalnej skóry i spełniają międzynarodowe standardy jakości.

Produkty Wihin dawna dostępne tylko dla chińskich konsumentów. Wkrótce podbili rynek europejski. Ogromna popularność wśród Europejczyków cieszył torebki Jasne, zalotne damskie, małe eleganckie torebki i ścisłe Portfele męskie. Poszczególne linie toreb stworzonych dla młodych piękno i stylowe dla nastolatków. W 2007 roku w Londynie otwarto dużą reprezentację chińskich marek. 10% rynku akcesoriów skórzanych Ameryki zatrudnia również produkty firmy. Indie, Indonezja, Pakistan, Turcja & mdash; kraje, że firma stale zyskuje.

Dobra reputacja, jakości doskonałe produkty i doskonałe przedsiębiorczość kierownictwa okazała się zwykłą chińską firmę do międzynarodowej marki.

Obecnie Weichen jest duża fabryka do produkcji galanterii skórzanej. Trzy linie produkcyjne i ponad 150 wykwalifikowanych pracowników oraz 10 utalentowani projektanci pracują codziennie na utrzymanie wizerunku marki. W miesiącu produkują około 150 tysięcy różnego rodzaju portfele. Nowy asortyment jest elegancki męski portfel sprzęgłem Weichen.

Cechy torebkę Weichen

Najnowsza linia portfele Wihin naśladuje klasycznym stylu angielskim, znane ze swojej zachowawczości i powściągliwości. Dodatki w tym stylu odgrywają szczególną rolę. Portfel, według mody angielskiej szkoły, musi być szlachetny kolor i bez większych szczegółach. Sprzęgło Weichen spełnia wymagania.

Główne zalety wyposażenie

 • pojemności. Wiele działów o różnej wielkości i celów można zwięźle umieścić wszystkie najważniejsze rzeczy, począwszy od kart kredytowych do paszportu i telefon. Wygodne zapięcia i przyciski będą zapewnienia bezpieczeństwa wewnętrznego napełniania akcesorium.
 • Quality. Produkt wykonany jest z wytrzymałej skóry naturalnej. Ręcznie robione. Przed wejściem Departamentu realizacji towarów za pośrednictwem specjalnego wglądu w Wydziale kontroli jakości. Produkt wadliwy ma być poddane recyklingowi. Torebka, która spełnia wszystkie wymagania, przejdź do realizacji. Użytkownik końcowy otrzymuje towary o najwyższej klasie.
 • trwałość. Doskonała jakość materiału i profesjonalizmu producentów gwarantują trwałość sprzęgła.
 • Styl Marka. Portfel Weichen Marka produktu. Jest to doskonale nadaje się do osoby biznesu. Za właściciela akcesorium nigdy omówi brak smaku. Wręcz przeciwnie, inni będą podziwiać swoją praktyczność i indywidualizm.
 • funkcjonalności. Może być używany jako zwykły portfel, torebkę lub autopartage.
 • estetyczny wygląd. Nie pretensjonalne, nie krzykliwe, prosty, atrakcyjny & mdash; przymiotniki, które charakteryzują Wihin. Klasyczny czarny kolor nie pozostawi obojętnym żadnego człowieka, nawet najbardziej ekstrawaganckie.
 • Ułatwienia dostępu. Koszt torebce jest złoty środek między ceną portfele „transformacji” i ceną portfele hiper europejskie marki.

Dzięki rozwojowi projektantów Wihin teraz nie ma potrzeby, aby nosić w torebce jednej kieszeni do ceny, w innej komórce. Sprzęgło marka torba z prawdziwej skóry w połączeniu funkcji portfel i telefon sprawy.

wygoda, wygląd, przestronność i jakość to główne cechy produktu Weichen.

Wiele osób ciągle myśleć o tym, jak przyciągnąć pieniądze. Bogate doświadczenie pokazuje, że przede wszystkim musisz mieć elegancką torebkę, w której Finance „czuć” ich wielkość. Tani kiesa odpycha energię obfitości w nim dla pieniędzy nie będzie w stanie się rozmnażać. Ważne jest, że przechowywanie banknotów wyglądał szacunku, było przestronne, funkcjonalne, kojarzy się myśli przyszłego bogactwa. Najlepszym materiałem, który przekazuje energię pieniędzy, naturalny kolor skóry, optymalne & mdash; czarny. Sprzęgło Weichen spełnia wszystkie wymienione wymagania.

Po zakupie stylowy portfel to jest umieścić jeden lub więcej znaków, które przyciągają pieniądze. Pośród nich: 3 chińskie monety związany z gwintem; karty z wizerunkiem zielonej herbaty (liście mięty, winorośl); rachunek w $ 1; kawałek chrzanu, gałązki Heather; cynamon. Znaki te mają zdolność do zwiększenia finansowej samopoczucie.

Faktura w portfelu muszą być wyprostowane, nie pogniecione. Leżeć płasko, korzystnie wartości. Obce kawałki papieru, kalendarze, kontroli, suplementi na receptę, utrudniają krążenie pieniędzy energii pożądane jest, aby zbierać gdzie indziej. Portfel nigdy nie powinien być pusty. Duże banknoty powinny leżeć osobno od małych.

wygląd i projektowania

wyposażenie ma kształt prostokąta o zaokrąglonych narożach. Na górnej powierzchni zewnętrznej zamka będą zszywane. Klucz biegacz łańcuch wykonany z tej samej skóry co reszta sprzęgła. Jest możliwe, aby spróbować popularną metodą domową sprawdzania autentyczności materiału & mdash; stawiać gorące zapałka lub zapalniczka. Skóra nie boi krótkim kontakcie z ogniem nie pali się. Zipper otwiera dostęp do dużej komory przeznaczonej do paszportu lub dokumentów.

Na dole z przodu zakończona wytłaczanie markę & mdash; „WEICHEN”. Tylna połowa jest gładka, bez żadnych dodatkowych ozdób.

wewnętrzna część składa się z dwóch części:

 1. Klinika podzielona jest na trzy przedziały. Można trzymać telefon komórkowy lub smartfon. Drugi za rachunki. Pomiędzy nimi otaczającą komorę na monety (spakowany). Banknoty są umieszczone na całej długości. Przedziały są tak pojemny, że oprócz pieniędzy, które można umieścić paszport i zaświadczenie emerytalny, a nawet mały pęk kluczy. Podział zamyka zamek wytrzymałego metalu.
 2. Druga sekcja ma mnóstwo kieszonek na karty kredytowe i karty rabatowe. W kieszeni z przezroczystego miękkiego polimeru, które można umieścić zdjęcia z was drodzy ludzi. Zgodnie z głównych przedziałów z kieszeniami istnieją dwa długie przedziały. Pasują i banknoty i / lub prawo jazdy, i / lub inne ważne dokumenty, o małych rozmiarach (karty ubezpieczenia, dowodu tożsamości lokalnej, etc.). Cechą wewnętrznej części portfela to dwie kieszenie na standardowych kartach Micro SD lub karty SIM. Zamyka podział dwóch przycisków umieszczonych równolegle do siebie.

Obecność wielu kieszeni i przegródek na pewno odwołanie do entuzjastów, którzy cenią sobie prostotę i funkcjonalność. Ciekawy design spodoba się ludziom, nadążanie za modą. Osoby podróżujące w interesach z pewnością docenią jakość i elegancję. Z tego mini-portmonetka nie wstydzi się pojawić w wyższych sferach.

Dane

pojemność wyłączne produktu określa się w obecności:

 • 11 kieszeni na kartach;
 • 4 przegródki na banknoty;
 • 1 dodatkowa kieszeń na suwak;
 • 2 kieszenie na karty SIM;
 • 1 Przegroda do zdjęć;
 • 1 komora na monety.

Kolor: czerń.
Materiał: PU skóra.
wielkość 19,5 cm x 9,5 cm x 3 cm

Cena

koszt torebki Weichen zależy od realizatora , Na oficjalnej stronie internetowej w cenie sprzęgła torby & mdash; 1Gastrenit rubli. Na łamach różnych sklepach internetowych można znaleźć więcej niski koszt. Ale najprawdopodobniej napotkasz fałszywy. W tym przypadku istnieje ryzyko, aby otrzymać wadliwy produkt ze skóry, być może z wadami.

Jak i gdzie kupić

Oficjalny dystrybutor, pracuje z producentem bezpośrednio, gwarantują wysoką jakość męskiego akcesorium. Tylko na stronie internetowej realizatora zaleca się kupować Weichen. W przeciwnym razie pakiet docierające do nas w mailu, może to być kot w worku. Do zwrotu pieniędzy za wadliwy sprzęgło, zakupionego z niezweryfikowanego sprzedawcy, jest prawie niemożliwe. Potwierdzają to opinie o torebce Weichen.

Aby zamówić należy:

 • , aby odwiedzić oficjalną stronę internetową realizatora;
 • wypełnienie w postaci rzędu;
 • , aby wybrać metodę dostarczania (operator oddzwoni najszybciej i pomóc w tej kwestii);
 • spodziewać elegancki produkt.

Płatność jest wykonana po otrzymaniu (tak zwane „Pobranie”).

Dostawa pocztą Rosji. Pakiety klasy wysłana do kupującego pierwszy. Szacunkowy koszt przesyłki & mdash; od 350 rubli (zakres regionie zwiększa ostateczną wysokość).

Torebka idzie w porządku dnia. Mieszkańcy Moskwy i Petersburga można otrzymać towar w dwóch lub trzech dni (przyspieszona wysyłka jest dostępna). W odległych regionach pakietu wynosi do 2 tygodni. Wysyłka odbywa się dwa razy dziennie, również w weekendy.

Podczas wysyłania paczek jest przypisany unikatowy numer, który jest wysyłany na adres e-mail. Na tej liczby można śledzić lokalizację produktu. Gdy paczka będzie w biurze, na adres odbiorcy otrzyma powiadomienie. Dokument trzeba iść na pocztę & mdash; paszport. Poczta utrzymuje stanowisko w ciągu miesiąca. W przypadku, gdy opakowanie jest uszkodzone podczas transportu, sprzedający zobowiązuje się do wymiany produktu.

oficjalnym dystrybutorem jest prowadzony przez ustawę „O ochronie niektórych praw konsumentów”. Jeżeli w ciągu 2 pełne tygodnie od otrzymania nie chcesz zachować modnym dodatkiem, gwarancję zwrotu pieniędzy. Aby dostać pieniądze, trzeba skontaktować się z obsługą klienta. Po należy wysłać towar z powrotem. Znaczek kosztuje dla sprzedającego.

Exquisite torebka sprzęgło torba w stylu angielskim z marką Weichen to najlepszy prezent dla każdej firmy i praktycznego człowieka. O marce w 1990 roku, dwa chińskie entuzjaści nazwie Wichin i Mandu pracy w dziedzinie przemysłu suplementkiego, połączyły siły, aby stworzyć różne wyroby skórzane. Ponad 10 lat pracowali razem w Guangzhou & mdash; …

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 446 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*