Willson Silane Guard – płynne szkło: opinie, cena, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

nieskazitelny wygląd samochodu & mdash; nie tylko sen na swojego właściciela, ale również wyznacznikiem statusu. To wstyd, gdy mimo stałej opieki, koń żelaza wygląda dwukrotnie stary. W takich sytuacjach pomoże innowacyjną powłokę na zewnatrz Willson Silane Guard. Obsługuje nie tylko wygląd, ale także chroni farbę przed uszkodzeniem.

Problemy właściciela i ich decyzja

wygląd samochodu, niezależnie od stosowania potrzebuje stałej opieki i ochrony. Wielu kierowców, próbowałem różnych preparatów przeznaczonych utrzymać doskonały wygląd technologii, nie ma wyników, kontynuując poszukiwania najlepszego sposobu. Poza tym ciągle istnieje wiele małych źródeł rysy na powierzchni. Płyn Silan Willson szkło Straż niezawodnie chroni górną warstwę przed niekorzystnymi czynnikami.

Czynniki wpływające na pogorszenie

w operacji transportu pasażerskiego zawsze istnieją okoliczności, które zmniejszają jego atrakcyjność wizualną i zadając obrażenia. Jest niekorzystne warunki pogodowe (grad, śnieg mrożone), spadające gałęzie drzew, kłopoty przy wyjeździe z parkingu, gdzie pojawiają się zwierzęta, powodując zarysowania łapy i pazury.

Bez odpowiedniej obudowie, wszystkie te czynniki będą wprowadzać konia żelaza patrząc w ciągu kilku lat. Właściciele tych jednostek transportowych próbują stosować różne metody, ale nie dbają uzyskania odpowiedniego rezultatu. Znalazłem wyjście z sytuacji towarzyszą dodatkowe problemy właścicieli.

wady popularnych metod pielęgnacji

Typowe sposoby dbać o warstwie lakieru jest częściej wiąże się ze znaczącymi kosztami materiałów i czasu. Polerowanie dowolnej marki maszyny nie jest tanie. To nie mogą być wykonywane niezależnie, w każdym przypadku należy skontaktować się z centrum serwisowym.

Nie co dzień mamy do naprawy pokrycia w poszukiwaniu wykonawców zajmie trochę czasu. Ponadto, kapitan wykonują pracę nie może zbyt dobrze poradzić. Powłoka naprawa może trwać kilka miesięcy, co jest absolutnie nie do przyjęcia dla ruchliwego i mobilnego hosta.

Co sprawia, że ​​samochód niezniszczalny i nieodparty

warstwy ochronnej Willson Silane Guard pomoże jej właściciela na krótki czas w niewielkim kosztem, aby osiągnąć pożądany efekt. On nie będzie musiał znaleźć dodatkowe pieniądze wypolerowanie karoserii i innych części samochodowych.

Utrzymanie wygląd

Poza niekorzystnych warunków zewnętrznych na uderzenia koni żelazo i inne czynniki niszczące. Ten mechanicznych i ręcznych odczynniki czyszczące i drogowe. Celanova mieszaninę chroni drobne zadrapania występujące w czasie czyszczenia brudu katastrofalne skutki szamponem i ciśnienia wody. Wpływ odczynników drogowych na organizm jest zredukowana do zera.

ciecz jest w stanie dostosować małe rysy, otrzymując dodatkowy połysk. Połączenie leczenie istniejącego koloru daje głęboki, bogaty dźwięk. Urządzenie będzie szukać nowszej przez długi czas, co zwiększy jej wartość rynkową.

Korzystanie z innowacyjną ochronę, właściciel jednostki transportowej pasażer będzie znacznie obniżyć koszty polerowanie i chroni konia żelaza przed dalszym uszkodzeniem. To nie będzie wymagać czasu i kosztów.

Uniwersalne narzędzie

Wydany przez japońskiego producenta ciekłego szkła Willson przeznaczony dla tych, dbając o swojego samochodu bez pomocy specjalistów. Wysoki popyt na produkt ze względu na łatwość użycia i skuteczności działań.

Co jest produktem

A oznacza chronić ciało z samochodu ma swoją nazwę, ponieważ sprawiają, że ciało „szkło” efekt. Celanova mieszaniny jest kompozycja jednoczęściowa. uwalnianiu i mdash; plastikowa butelka. Podczas korzystania szkliwo zachowa swój kolor przez długi czas. Ponadto, błyszczący połysk uzyskane w wyniku leczenia, zachwyci właściciela samochodu przez rok.

Poza tym korpus vodootlivnoj się efekt, którego nie można jednak wpływać korzystnie na jego wygląd. Narzędzie jest w stanie niezawodnie chronić samochód z wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Niektórzy mylnie uważają, że produkt jest cieczą Silan Willson szkło straży. Jednak jego powołanie jest tylko wpływ na szkliwo.

korzyści produktu

produkt działa tak, że po użyciu zadrapaniami, wiórów i pęknięć szkliwa są widoczne. Samochód będzie wyglądać jak nowe, nawet po wielu latach od rozpoczęcia jego funkcjonowania. Narzędzie jest proste w użyciu, jej wystarczająco długo, procedura nie zajmuje dużo czasu.

Koszt ciekłego szkła jest mała, nawet kilku warstw będzie kosztować mniej przywrócić szkliwo. Właściciel samochodu nie należy bać małych wypadków, katastrof naturalnych, jak również agresywnych substancji chemicznych na drodze. Produkty wytwarzane są w Japonii, a więc ma wysoką jakość, jak innych marek produkowanych w tym kraju.

Specjaliści znanych japońską firmą produkującą kosmetyki, dawno rozwiązał problem naprawy samochodu przez krótki czas, oprócz usług przez ludzi, którzy nie są specjalistami w tej dziedzinie. Mieszanina, która spełnia wszystkie te wymagania, jest produkowana i ma ogromną popularnością.

Skład i mechanizm działania

Deweloperzy Willson Silane Guard zrobił jego część najbardziej wygodne i bezpieczne do samodzielnego stosowania, jak również stymulowanie tworzenia powłoki, podobny tekstury szkła.

Czym jest powłoka Celanova

mieszanka zawiera następujące składniki:

  • dwutlenek krzemu, który tworzy na powierzchni folii samochodu nieprzepuszczalny polimeru;
  • polimery na bazie silanu, w celu ułatwienia bezpiecznego połączenia płynnego szkła do nadwozia pojazdu;
  • Olej rozpuszczalników, uniemożliwiając zagęszczanie kompozycji w fiolce i na początku aplikacji;
  • utwardzacz i mdash; substancja, która przyczynia się do tworzenia silnego folii ochronnej.

składniki płynne szkło jest optymalnie dobrany, aby utworzyć barierę przed uszkodzeniem podkreślić godności samochodu i ukrywać błędy. Część nie zawiera wosku i silikonu, która zapewnia tylko efekt kosmetyczny.

skuteczny wpływ

Po nałożeniu kompozycji, rozprzestrzenia się powłoki wchłaniane do szkliwa, pęknięć i małe guzki, mocno przylegające do powierzchni. Dwutlenek krzemu rozpoczęciem prac pomaga folii polimerowej do nabycia twardość i tworzą części samochodu.

Po wyschnięciu, warstwa ochronna jest gotowy do agresywnego środowiska szkliwo wygląda doskonały. Odstraszający efekt zapobiega gromadzeniu się błota w deszczu na powierzchni, i pojawienie się plam.

Oprócz tworzenia przeszkód dla objawów wytrącania, szampony, drobne zadrapania Willson Silan szkło wodne chroni organizm przed korozją. Czynnik ten nie tylko psuje wygląd samochodu, ale niszczy go.

Zdaniem specjalistów

mechanik z samochodu stacji paliw powiedzieć o Willson Silane Guard jako skutecznych i oszczędnych środków, których spożycie w jednostce transportowej jest mały. Eksperci pamiętać, że koszt takiej pracy na stacji paliw będą spadać jak nowością stały się dostępne dla klientów.

Mechanics uwierzyć, że wynik przetwarzania farby wygląda tak, jakby z zewnątrz został niedawno zaktualizowany w kabinie. Jego stan nie jest zagrożone przez wpływ krzaki, deszcz, grad, bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Jak używać

specjaliści japońscy zadbali o łatwej aplikacji produktu. Podczas procedury w celu uzyskania jak najlepszego efektu należy stosować się do zaleceń producenta oraz wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Przed rozpoczęciem pracy, konieczne jest, aby umyć samochód, po wykryciu, w celu wyeliminowania wszystkich wiórów i rdzę. Powierzchnia ciała wycierane środkiem neutralizującym. Po całkowitym suche ciało rozpocząć przetwarzanie płynu gąbką zwilżoną roztworem.

Kompozycja jest stosowana bez pocierania, ostrożne ruchy. Po 10 minutach Polskiej powierzchni przeznaczonych do tych celów z pieluszki. Pozostawić do wyschnięcia, przez 8 godzin. Zaleca tarcie w trzech warstwach. Możliwe jest zastosowanie większej ilości, ale nie powyżej pięciu.

Bezpieczeństwo w pracy

ciecz stosowana jest w przestronnym dobrze wentylowanym, bez wnikania promieni słonecznych. miejsce pracy muszą być chronione przed kurzem i niskich temperaturach. Aby zapobiec przedostawaniu się cząstek do skóry, rękawice robocze i zamkniętym odzieży. W przypadku zniszczenia skóry, należy natychmiast przemyć je wodą.

Produkcja podlega jedynie do warstwy farby, błędne przekonanie, że nabycie jest cieczą Silan Willson szkło Guard, konieczne jest, aby zapomnieć. Produkt nie może być stosowany do gumy, tworzywa sztucznego, powierzchnią szklaną.

Przed użyciem należy uważnie przeczytać jest dołączony do instrukcji producenta Kit. Pozwoli to zaoszczędzić czas i wysiłek, będzie chronić samochód z eksperymentów, jak również zachowa życie i zdrowie.

Wartość towarów

Na stronie sprzedającego do zakupu Willson silan z rabatem 50 procent. Koszt w różnych krajach jest:

  • Rosja & mdash; 1990 RUB
  • Na Białorusi & mdash; 66 Bel. RUB
  • W Kazachstanie & mdash; 9990 tenge
  • Kirgistanie & mdash; 1700 Som
  • Ukraina i mdash; 1990 UAH

Zakup produktów

Najlepszym sposobem, aby dostać się do płynu chronić szkliwo samochodu, aby przejść do strony sprzedającego i żądania. Lewy numer telefonu, a następnie wezwanie pracownika do wyjaśnienia parametrów zlecenia. Płatność działki jest po otrzymaniu przez adresata. Nie powinno zakupu towarów od właściciela, w tym przypadku, to może być fałszywy.

nieskazitelny wygląd samochodu & mdash; nie tylko sen na swojego właściciela, ale również wyznacznikiem statusu. To wstyd, gdy mimo stałej opieki, koń żelaza wygląda dwukrotnie stary. W takich sytuacjach pomoże innowacyjną powłokę na zewnątrz Willson Silane Guard. Obsługuje nie tylko wygląd, ale także chroni farbę …