„zdrową” cream – wosk na hemoroidy: opinie, ceny, gdzie kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Table of Contents

Co to jest krem-wosk „zdrowy”?

Cream „zdrowy” maść z naturalną strukturą i szerokim spektrum działania. Jest to środek do leczenia hemoroidów, wychodząc z najprostszych etapach złożone, w których użycie kremu staje się częścią kompsuplementsowego leczenia.

, ponieważ główne składniki kompozycji jest produkty pszczele, ich mieszanina ma suplementką miodu zapach. Ich struktura jest zbliżona do materiałów o strukturze plastra miodu: utwardza ​​się na zimno, a topi się w wysokich temperaturach. Składniki kremu mają działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, wzmacnia działanie naczyń krwionośnych.

Lek łączy skuteczność środków farmakologicznych i bezpieczeństwo naturalnych składników. Jednak dobrze współgra z innymi suplementami na hemoroidy.

Jak

hemoroidy Zapalenie powoduje osobie wiele niedogodności. Ból towarzyszył mu w ciągu dnia i nawiedzać w nocy. Bez leczenia, stan części pogarsza choroba dotyczy wszystkich dużych części, zapalenie powoduje większy dyskomfort. Jakość życia ludzkiego maleje.

Przyczyny powstania i rozwoju hemoroidów stać 2 czynniki: naczyniowy i mechaniczne. Pierwszym z nich jest predyspozycja genetyczna do słabości tętniczych i żylnych ścian, która zaostrza siedzący tryb pracy, nadmiernego wysiłku fizycznego, alkoholu lub złą dietę. Wpływ czynników w czasie ciąży.

czynnik mechaniczne rozciąganie podłużne mięśni odbytnicy pod ciśnieniem uformowanych czopków. W rozciągniętych obszarów pogarszających zmiany obiegowych i dystroficznych występują.

Cream-wax prace hemoroidy w kilku kierunkach:

 • Mocny efekt przeciwzapalny , dzięki czemu od razu zatrzymuje procesy zapalne, które często towarzyszą poważne stadium choroby. Oznacza to, że proces zapalny staje się głównym sprawcą bólu lub dyskomfortu dla pacjenta.
 • Znieczulenie . Cream-wax z hemoroidów łagodzi ból, dzięki czemu osoba prowadzić normalne życie: praca, ćwiczenia, odpoczynek, nie wspominając o swoim problemie.
 • ochrony skóry i błon śluzowych . Składnik woskowy pozostaje na powierzchni skóry i błon śluzowych do 8 godzin po nałożeniu kremu. Mikrofilmu nie uwalnia wilgoć z tkanki nie pozwala im wyschnąć, zapobiega powstawaniu pęknięć oraz przenikanie patogennych flory.
 • Poprawa krążenia krwi . krążenie krwi ma wpływ na wszystkie procesy zachodzące w tkankach i narządach. Poprawienia, suplement przyspiesza proces zdrowienia, łagodzi zastój krwi i ndash; Przyczyny powstawania zakrzepów krwi.
 • Usuwanie obrzęków . Spuchnięte hemoroidy jest nie tylko przyczyną złego stanu zdrowia. On ukrywa ryzyko zakrzepów krwi. Gdy obrzęk jest usuwany, odpływ krwi żylnej jest przywracany.
 • powrotu normalnego napięcia naczyń . Naczyniowe problemy pojawiają się z powodu braku tonu ścian. Aby przywrócić ich elastyczność co oznacza, że ​​w celu przywrócenia zdrowia.
 • Wpływ na krwi . Rozcieńczenie krwi, suplement daje jej możliwość łatwiej przechodzą niebezpieczne obszary, a nie zastaivayas w węzłach.

Kompsuplements efekt i jednocześnie eliminuje przyczynę hemoroidów i jego objawów. W procesie z wykorzystaniem suplementów, osoba ta nie będzie cierpiał na ból i ndash; idą natychmiast po rozpoczęciu terapii.

Cream „zdrowy”

Składa się tylko z naturalnych składników. Każdy z nich ma swoją własną historię stosowania w celach leczniczych i zyskał w medycynie ludowej różnych krajów. Twórcy suplementu skorzystali z doświadczeń w leczeniu chorób naczyniowych, które narosły przez wieki, i stało się podstawą nowoczesnego efektywnego kompsuplementsu. Aktywne składniki o aktywności biologicznej:

  1. wosku . Słynie efekt regeneracji, przyspiesza gojenie się ran, złamań, zmniejsza stan zapalny. Łagodzi swędzenie. Zatrzymuje krwawienie. Formy, w miejscu stosowania nieprzepuszczalnej folii, która nie pozwala na skórę utrata wilgoci, suszy się, pęknięcia.
  2. Oleożywica cedr . Eliminuje zakłócenia w dostawie krwi odbytnicy. Zmniejsza obrzęki stymulując odpływ krwi z gospodarza promuje resorpcję skrzepów krwi, jeżeli stanowią one guzków rozwijanych. Terpentyna od dawna stosowane jako venotonic (tony żyły), stosuje się w leczeniu chorób naczyniowych jako bezpieczne i skuteczne suplementarstwo naturalnego. Zdolny do odkażania powierzchni uszkodzonej błony śluzowej, aby przyspieszyć gojenie.
 1. Propolis (ekstrakt) . Zatrzymuje ból, łagodzi obrzęki. Tonizuje żyły, powodując ich do powrotu do swojego pierwotnego kształtu. Uczestniczy w usuwaniu grudek rozpuścić skrzepy krwi. Od dawna stosowane w medycynie ludowej jako środek przeciwzapalny z łagodnym działaniu.
 2. <> silne martwych pszczół (ekstrakt) . Ma działanie antyseptyczne: aktywny wobec wirusów, bakterii patogennych, w tym bakterii Escherichia coli. Uniemożliwia lub likwiduje stany zapalne, łagodzi świąd, obrzęk. Powszechnie wiadomo, przeciwskurczowe i przeciwbólowe właściwości próbki: ekstrakt zmniejsza wrażliwość wybrzuszenia żył, łagodzenia skurcz odbytu i uzyskaną bólu.
 3. jad pszczeli . Normalizuje krążenie krwi w naczyniach okolicy odbytu. Łagodzi skurcze mięśni w okolicy odbytu. Wykazuje aktywność przeciw stwardnieniu tętnic (zmniejsza prawdopodobieństwo płytki nazębnej i ndash; się osadów wewnątrz naczyń krwionośnych).
 4. pszczeli nieparka (ekstrakt) . Zwraca sygnał do ściany żyły, dzięki czemu są bardziej elastyczne i poprawia elastyczność. Zwiększa tempo przemiany materii w tkance łącznej. Efektem jest przyspieszone gojenie pęknięć i uszkodzeń.
 5. Oliwa . Ma zmiękczający wpływ na tkanki, pomaga w gojeniu się ran, łagodzi uczucie pieczenia. Nawilża krawędzie szczeliny, nie dopuszczając do ich odchylania się, co powoduje w tkance leczyć szybciej.
 6. Witaminy . Ponadto, struktura dodaje B5, B1 oraz C się do zwiększenia efektu podstawowej struktury suplementu pomaga regenerację błony śluzowej odbytnicy, usunięcie bólu. Kompsuplements ma działanie rozszerzania naczyń, leczeniu zakrzepicy.

Kompozycja jest przeznaczona do natychmiastowego zmniejszenia stanu zapalnego i bólu, i stopniowo prowadzą do normalnych naczyń krwionośnych, ich powrót do normalnej postaci usuwania zakrzepów i węzłów. Podczas leczenia nie dyskomfort.